PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=217344}

Superświnka

Tonde Būrin
7,0 2 484
oceny
7,0 10 1 2484
Superświnka
powrót do forum serialu Superświnka

Jeszcze raz!

ocenił(a) serial na 10

Pamiętam jak w dzieciństwie ją oglądałam. O ile dobrze pammiętam leciała na TVN.
Chciałabym żeby jakaś stacja telewizyjna wyemitowała jeszcze raz "Superświnkę".
Co jak co, nie jestem już dzieckiem, ale don tej bajki mam sentymenta :)

Anulka_2

no anime swietne, a przeciez anime ogladaja nastolatki;] tez kocham to od dziecinstwa;P

użytkownik usunięty
Anulka_2

Kiedy chodziłam do drugiej klasy podstawówki oglądałam na TVN Superświnkę. Do tej pory mam słabość do wszelkiego rodzaju bajek dla dzieci. Również chciałabym żeby Superświnkę znów zaczęli emitować, nawet od jakiegoś czasu zbieram się do napisania e-maila do TVN, Jetix czy innej stacji z prośbą o powtórzenie. Może razem byśmy coś wykombinowali?

hey ludzie! są w sieci do pobrania 4 odcinki [jedynie] przez torrenta! wpiszcie w google: live evil tonde buurin !
ale fajowsko1 przynajmniej se 4 mozna obejrzec:)

ocenił(a) serial na 10
Anulka_2

Też to pamiętam To było Fajne Jak te jej przemianie leciał?? . Ogonek i Ryjek są moim orężem Prawdom i rozumem zwycięrze dzięki mocy planety Pig Tal t było?

Anulka_2

jaa!! bez kitu, dzieciństwo mi się przypomina! pamiętam jak w 1, 2. klasie podstawówki to oglądałam... daję 9/10 ale dlatego, że właśnie przywołuje wspomnienia (nie jest to raczej aż taka rewelacja :P i ogólnie nienawidzę anime) tak samo Bundym daję jakieś 8 albo 9

użytkownik usunięty
Anulka_2

Ja również mam sentyment do tego anime. Aż chciałbym, żeby Superświnka wróciła do telewizji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones