PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=577999}
6,8 730
ocen
6,8 10 1 730
Supernatural: The Animation
powrót do forum serialu Supernatural: The Animation

jakieś odcinki? Bo widze pare osób juz obejrzało może niech się wypowidzą.

użytkownik usunięty
Jane_Mary20

Tutaj jest pierwszy odcinek na razie do pobrania:
http://www.irfree.com/supernatural-animated-s01e01-xvid/
I napisy polskie są tłumaczone.

Dobry odcinek czuje siE ten klimat SN.

ocenił(a) serial na 7
Jane_Mary20

Jest juz 6 odcinkow w sieci mozna obejrzec online lub znalezc na filestube :D

Adamos_2

dziekuje za linka! poszukam tych pozostałych odcinków, ale jak nei znajdę to napisze to też byście przesłali mi linki jeśli takowe posiadacie ;) napisy nawet ang mogę mieć. Z japońskiego na chwile obecną znam tylko parę zwrotów wyniesionych z oglądania anime x))

Jane_Mary20

Z tego co wiem odcinki dostępne są w dwóch wersjach językowych. Z angielskim dubbingiem lub z japońskim plus do tego angielskie napisy. :)

Agavow

wiadomo cos kto dubbinguje w angielskiej wersji? bo Sam brzmi bardzo jak oryginalny Sam; wiec moje pytanie brzmi, czy moze Jared dubbinguje? bo Deana napewno ktoś inny niż Jensen bo juz on brzmi całkiem inaczej

xenteks

Tak, Sama dubbinguje Jared, Deana niestety ktoś inny - Andrew Farrar. Gdzieś wyczytałam, że Jensen podobno ma dubbingować Deana w ostatnich dwóch odcinkach serii.

Agavow

ja osobiście wolę anime oglądać w oryginale. Japończycy dubbingują postaci genialnie. Nawet na zwiastunach jest pokazane że do Sam'a i Dean'a głosy podkładają genialnie. Mógłby ktoś podać linki na wersje oryginalną? z góry dziekuje ;) i zachęcę do oglądania anime, ponieważ jest naprawde niezłe. Chociaż nieco nie odpowiada mi kreska ale nie jest znowu taka najgorsza ;)

Jane_Mary20

Akurat w tym przypadku eng > jap

Jane_Mary20

No kreska mi trochę też nie odpowiada, ale można się przyzwyczaić. Ja akurat oglądałam w wersji z angielskim dubbingiem i jakoś przez to czuję klimat tego , nie wiem , może to po prostu przyzwyczajenie po serialu. Ale to chyba pierwsze anime, które wole w wersji angielskiej niż japońskiej. :)

Agavow

macie może do tego jakies inne linki gdyż coś jest nie tak u mnie i nie mogą mi się otworzyć te strony , a bardzo bym chciała obejrzeć ;)?

Ophra122

Najlepiej , żeby były polskie napisy ewentualnie angielski dubbing

Ophra122

http://watchseries.eu/serie/supernatural:_the_animation


Wszystkie odcinki, ale z angielskimi napisami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones