PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696222}
2,6 742
oceny
2,6 10 1 742
Szkoła życia
powrót do forum serialu Szkoła życia

Jestem zaskoczony dlaczego ten program ma niską ocenę ja uważam że ocena tego programu jest dobra bo codziennie oglądam w tv na tvp 2 i bardzo lubię ten program miejmy nadzieje zę będzie 2 sezon tego programu w dwójce

ocenił(a) serial na 7

No właśnie.Fajny program :)

ja uwazam ze szkoła zycia jest o wiele lepsza od ukrytej prawdy, bo przedstawia problemy nastolatków, myśle ze dla rodziców którzy mają problem z wychowaniem dzieci ten program jest naprawde wartosciowy. a w ukrytej prawdzie tvn tylko propaguje homoseksualizm, genderyzm i inne swinstwa, obejrzalem kiedys z ciekawosci kilka odcinków i prawie we wszystkich było zakonczenie ze para homoseksualistów zyje szczesliwie i jeszcze mają dziecko, przeciez to chore. ale nie od dzis wiadomo ze tvn to chora antypolska lewacka stacja

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
radomir_niewiadomski

Idź czytać program Jarka K

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
radomir_niewiadomski

http://www.youtube.com/watch?v=1eWdbMBYlH4 - żebyś miał się z czego jutro spowiadać księdzu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
radomir_niewiadomski

bo ktoś wypisuje obrazliwe słowa

ocenił(a) serial na 1
radomir_niewiadomski

Taa problemy nastolatkow. Moim zdaniem to w ogole nie przedstawia problemow nastolatkow z liceum czy gimnazjum, ale problemy zycia codziennego na poziomie podstawowki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones