PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104041}

Szkoła złamanych serc

Heartbreak High
7,3 8 084
oceny
7,3 10 1 8084
Szkoła złamanych serc
powrót do forum serialu Szkoła złamanych serc

"W ostatnim odcinku pierwszej serii "Szkoły złamanych serc", Nick (bohater grany przez Alex'a) umiera na ringu, na skutek pęknięcia naczynia w mózgu. Stało się tak dlatego, że Alex zaczął żądać większych pieniędzy za swój udział w filmie, a producenci nie chcieli się na to zgodzić, w związku z czym go uśmiercili... "

Przecież w następnym odcinku Nick znowu grał. Aha, jest to ciekawostka czekająca na akceptację, więc może być błędna.

ocenił(a) serial na 10
bennyhillshow

Czyli, że Nick grał po tym jak go uśmiercili? Następny odcinek po śmierci Nicka(jak mi się wydaje)to było jego wspominanie, ale Nick tam już nie grał tylko były przytaczane fragmenty z wcześniejszych odcinków.... nie rozumiem :].

Ata_5

Dokładnie jest tak jak mówisz. Po śmierci Nicka w następnym odcinku wszyscy go wspominali. (jak się nie mylę to na TYP1 w poniedziałek puścili odcinek tej walki, we wtorek nagrywali wywiad z uczniami i wspominali Nicka, a już we środę Nick znów występował w serialu i był to odcinek jak Con nagrał na kamerę jak Southgete potrząsa jedną z uczennic za to, że ona wywaliła mu na biurko kosz ze śmieciami.
Jest tylko jedno wytłumaczenie: najwidoczniej odcinki nie są puszczane w kolejności. Nie wiem, naprawdę.

ocenił(a) serial na 9
bennyhillshow

No jasne że nie są pokoleji. Najpierw puścili "Szkołe..." w soboty i w niedziele, i dalej lecą w te dni, a po paru tygodniach puścili od nowa od poniedziełku do środy. I w tym tygodniu dziś mieliśmy odcinek 17, jutro 18, a w sobotę 41(dalesze odcinki po śmierci Nicka), w niedziele 42. A w poniedziałek dalej wcześniejsze odcinki jeszcze z Nikem - 19, we wtorek 20, a w środę 21. A w następna sobotę 43, a w niedziele 44, kumasz? Tak więc odcinek walki Nicka i jego wspominania nie były tak jak napisałeś w poniedziałek i w wtorek, tylko w sobotę i w niedziele.

ocenił(a) serial na 10
GIT

Dokładnie... wyjełeś/łaś mi to z ust :D:D

Ata_5

OK. Teraz to chwytam o co chodzi. Dzięki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones