serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Szkoła złamanych serc

Heartbreak High
1994 - 1999
45m
7,3 8 062
oceny
7,3 10 1 8062
Licealiści borykają się z problemami współczesnego świata w wielonarodowościowej dzielnicy Sydney. Są dumni i aroganccy. Nikogo nie dziwi więc fakt, iż pierwszy dzień w... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Szkoła złamanych serc zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Licealiści borykają się z problemami współczesnego świata w wielonarodowościowej dzielnicy Sydney. Są dumni i aroganccy. Nikogo nie dziwi więc fakt, iż pierwszy dzień w liceum dla świeżo upieczonej nauczycielki staje się koszmarem. Pod pozorami bezczelności i arogancji kryje się jednak oddanie i wrażliwość. Każdy z odcinków serialuLicealiści borykają się z problemami współczesnego świata w wielonarodowościowej dzielnicy Sydney. Są dumni i aroganccy. Nikogo nie dziwi więc fakt, iż pierwszy dzień w liceum dla świeżo upieczonej nauczycielki staje się koszmarem. Pod pozorami bezczelności i arogancji kryje się jednak oddanie i wrażliwość. Każdy z odcinków serialu porusza inny problem. Niezależnie jednak, czy są to problemy na tle rasowym, czy też emocjonalnym, zawsze silnie wiążą się ze środowiskiem młodzieżowym. Serial składa się z 210 odcinków.

studio
Gannon Television Pty. Ltd.
tytuł oryg.
Heartbreak High
inne tytuły
Zdjęcia do filmu kręcono w Sydney (Australia).
Postać Declana Costello (granego przez Ruperta Reida) została tak nazwana na cześć Elvisa Costello, którego prawdziwe nazwisko brzmi Declan MacManus.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Hej ;) napisałam do TVP z prośbą o emisje serialu. Odpowiedź jaką dostałam : Witamy
Nie mamy obecnie w planie emisji tego serialu, ale taką sugestię już przekazaliśmy do Redakcji Filmowej.
Pozdrawiamy

od dziś dostępny na netflixie:)

Teraz nie ma już takich seriali a gimnazjalistki i licealistki jarają się głownie takimi produkcjami jak np."Zbuntowani", czy "Plotkara".

Pierwszy z nich to papka o rozwydrzonych dzieciakach z elit, które myślą że wszystko im wolno bo mają bogatych rodziców. Z czystej nudy, zgrywają wielkich buntowników, dla...

Jak sobie pomyślę że to już nie leci w tv, i zapewne nigdy więcej nie będzie lecieć... to aż mnie w klatce
ściska... teraz puszczają te idiotyczne programy typu warsaw shore, wawa non stop, itp. I tak piorą mózgi
młodym ludziom.. nie żebym był stary mam 20 lat, ale patrząc na to co obecnie jest emitowane w tv to...

więcej

Hej ludzie mamy już rok 2017

użytkownik usunięty

więc może ktoś już wie: Gdzie można obejrzeć ten serial po polsku? Albo zdobyć na dvd jeśli w ogóle jest. Jakieś pomysły? :)