PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104041}

Szkoła złamanych serc

Heartbreak High
7,3 8 078
ocen
7,3 10 1 8078
Szkoła złamanych serc
powrót do forum serialu Szkoła złamanych serc

odc. 168 pliss

ocenił(a) serial na 10

Hej, pozdrawiam wszystkich fanów hbh ;);)
Mam pewien problem ;/, mianowicie nie obejrzałam dzisiaj szkoły złamanych serc (odc. 168) bo musiałam wyjechać ;/;/;/
W związku z tym mam do was pewną prośbę, dla osób które oglądały dziś ten odcinek na pewno nie będzie trudna do spełnienia ;) :
Czy mógł mi ktoś napisać w tym temacie co się działo w tym odcinku ???, tylko błagam nie kopiujcie streszczeń (już wszystkie przeczytałam xD), pewno coś się działo jeszcze, tak zawsze jest ;);).
Pozdrawiam fanów i fanek, aneczka007

ocenił(a) serial na 10
aneczka007

Jeśli czytałaś to wiesz na pewno co zrobił Dennis Drazicowi. Drazic na prawde się przejął. Na dodatek Dennis zaczął opowiadać o jego wujku ktory umarl na cukrzyce i bawil sie przy tym znakomicie. Drazic na lekcji zaczal im tlumaczyc zeby zarty odstawili na bok i wzieli sie na prawde za nauke bo to jest w zyciu najwazniejsze, Di poradzila mu aby jak najszybciej poszedl do lekarza. Drazic na przerwie podszedl do Anity i zaczal rozmowe z takim tekstem ''anita bylas moja pierwsza prawdziwa miloscia'' zapewne mowil by dluzej jakby nie to ze anita bardzo sie wkurzyla i go spławiła. Drazic podarował Dennisowi jego nowe rolki, powiedzial ze one nie beda mu juz potrzebne, a zapewne jemu sie przydadzą. Pod koniec odcinku Drazic podszedl do Dennisa i zaczal krzyczec ze jest zdrowy wie bo byl u lekarza. Dennis zaczal sie z niego smiac i przyznal sie do wybryku.
Sarah podarowała Rayanowi zegarek ktory byl bardzo cenny. Rayan nie miał kasy aby kupic sobie meble (bo jesli ogladalas odcinek 167 to za pewne wiesz ze wprowadzil sie do Drazica.) . I sprzedał zegarek Sarah. Po miesiacy mial przyjsc i go odkupic. Sarah o niczym nie wiedziala. Wypytywala sie ciagle o zegarek. Rayan zmyslał, ze schowal go w bezpiecznym miejscu. Sarah poprosila Lee by wybadal gdzie jest jej cenny zegarek. Lee dowiedzial sie o sprzedazy zegarku. I zawiadomil o tym Sarah. Lee i Sarah ukradli z Rayana plecaka 'kwitek o sprzedazy zegarka' i go wykupili. Rayan postanowil jednak kupic ten zegarek. Nie stety juz go nie bylo. Sarah z Lee przyznali sie ze to oni go wykupili. To byla niezla nauczka dla Rayana.

Sory za bledy ale pisalam szybko. ;) mam nadzieje ze sie doczytasz. ;]

ocenił(a) serial na 10
paulinka1975172621975

Jakoś przeczytałam :)
Dzięki wielkie ;)

ocenił(a) serial na 10
aneczka007

a nagrywasz moze odcinki?

za krotki <br/>jfdffhsajfvhdvgdcgvbcxbhvbnbv

ocenił(a) serial na 10
paulinka1975172621975

Nieee...
Tylko oglądam w TVP1.

za krotki <br/>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones