serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Szkoła zabójców

Deadly Class
2018 - 2019
1h
6,9 8 323
oceny
6,9 10 1 8323
Bezdomny nastolatek dostaje zaproszenie przystąpienia do elitarnej szkoły, w której uczą się potomkowie największych przestępczych rodzin. więcej mniej
Szkoła zabójców zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Szkoła zabójców
Zwiastun nr 2
Szkoła zabójców
Zwiastun nr 1
nr 2 2018-11-06T09:34:02 https://fwcdn.pl/webv/83/61/48361/thumbnail.48361.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/0/807000/deadly_class___official_trailer__2___syfy.vp9.1080p.webm

Rozgrywający się w mrocznym, komiksowym świecie serial opowiadający o prywatnej szkole, do której najważniejsze przestępcze rodziny wysyłają kolejne pokolenie zabójców. Odarty ze złudzeń nastolatek zostaje zrekrutowany do liceum dla zabójców. Chłopak stara się utrzymać swój kodeks wartości, jednocześnie mierząc się z bezwzględnymRozgrywający się w mrocznym, komiksowym świecie serial opowiadający o prywatnej szkole, do której najważniejsze przestępcze rodziny wysyłają kolejne pokolenie zabójców. Odarty ze złudzeń nastolatek zostaje zrekrutowany do liceum dla zabójców. Chłopak stara się utrzymać swój kodeks wartości, jednocześnie mierząc się z bezwzględnym systemem nauczania, okrutnymi klikami towarzyskimi oraz swoimi własnymi słabościami typowymi dla okresu dojrzewania. Akcja serialu rozgrywa się na tle kontrkultury końca lat osiemdziesiątych, a jego scenariusz został oparty na serii komiksów o tym samym tytule autorstwa Ricka Remendera.

na podstawie
studio
AGBO / Image Comics / Sony Pictures Television / więcej
tytuł oryg.
Deadly Class
inne tytuły
Zdjęcia do serialu powstały w Vancouver (Kanada).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

jakosc

ocenił(a) serial na 6

Mam jakies dziwne wrazenie ze z kazdym odcinkiem ten serial traci na jakosci, oczywiscie jest to stosunkowo ciekawe, do obejrzenia, jednak ostatnie odcinki wypalaja pozytywne aspekty tego serialu

Jeśli lubisz Riverdale, komiksowe klimaty to powinno Ci się spodobać :) Lecz nie nazwałbym tego serialem dla dzieci jak niektórzy tu wypisują. Zdecydowanie za dużo agresji, krwi, narkotyków, seksu.. Chyba że jestem trochę zacofana i nie wiem jak żyją nastolatkowie w tych czasach..

Dużo przemyśleń głównego bohatera...

więcej

Super!

użytkownik usunięty

Muzyka łał, to samo scenografia i dialogi. Lana, Benjamin, a w sumie to wszyscy, grają świetnie. Ma niepowtarzalny klimat, w ogóle oryginalny serial. :)

Drugi sezon!!!!!!

ocenił(a) serial na 9

Wiadomo już kiedy będzie drugi sezon?

Gusta i guściki, a dla mnie pierwszy odcinek jest super. Czekam na kolejne. Jeśli serial oparty jest na komiksie, a tak tu twierdzi jeden z przedmówców, to kolejne odcinki mogą utrzymać ten poziom.