SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

2014 42 min.
3,3 4 081
ocen społeczności
3,3 10 1 4081
235
chce zobaczyć
{"id":"721921","linkUrl":"/serial/Szko%C5%82a-2014-721921","alt":"Szkoła","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/19/21/721921/7756316.2.jpg"}
Gimnazjaliści i licealiści jednej z krakowskich szkół zmagają się ze swoimi problemami.
{"years":[2019,2018,2017,2016,2015,2014]}
778
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Szko%C5%82a-2014-721921/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/721921","link":"/serial/Szko%C5%82a-2014-721921/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/721921","link":"/serial/Szko%C5%82a-2014-721921/episode/ranking"}}

"Szkoła" to serial z kategorii scripted docu, którego akcja skupiona jest na życiu uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji, szukanie nowych doświadczeń, pierwsze zauroczenia - to właśnie ich codzienność. Wyzwania, jakie stawia przed nimi współczesny świat, i problemy, z"Szkoła" to serial z kategorii scripted docu, którego akcja skupiona jest na życiu uczniów klas gimnazjalnych i licealnych. Burzliwe poszukiwanie własnej tożsamości, potrzeba akceptacji, szukanie nowych doświadczeń, pierwsze zauroczenia - to właśnie ich codzienność. Wyzwania, jakie stawia przed nimi współczesny świat, i problemy, z którymi się zmagają, wielokrotnie znajdują swoje ujście w zachowaniu młodzieży. Negowanie autorytetów, bunt, kradzieże, prześladowania, a nawet nieodpowiedzialne zabawy, to tylko część wątków jakie zobaczymy w "Szkole". Inspiracją dla scenarzystów serialu stały się prawdziwe historie współczesnych nastolatków. Tłem perypetii współczesnych nastolatków stało się Gimnazjum nr 105 i Liceum Ogólnokształcące nr 44 w Krakowie. Dyrektorem obu szkół jest Stanisław Chlebowski (Tadeusz Łomnicki), a wicedyrektorem – Maria Borkowska (Maria Meyer). Oboje stoją na czele kilkunastoosobowego grona pedagogicznego, a także sami prowadzą lekcje z młodzieżą. W role nauczycieli wcielają się krakowscy aktorzy i statyści. Niektórzy z nich znani szerszej widowni m.in. z seriali "Szpital", "Detektywi" i "W11 Wydział Śledczy". W każdym z odcinków poznamy historie uczniów, w których nauczyciele odegrają bardzo ważną rolę. Życzliwa i profesjonalna pomoc pedagogów będzie równoważyć wybryki nastolatków. Widzom uświadomi, że z każdej trudnej sytuacji można znaleźć wyjście. A pozornie nawet najgorszy problem można mądrze rozwiązać. Każdy z odcinków "Szkoły" tworzy odrębną całość, a ich finałem jest rozwiązanie problemu głównych bohaterów.

studio
TVN
inne tytuły
Nauczyciele (tytuł roboczy) Polska
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Wasz top 5 najdurniejszych wątków

  r_marvel ocenił(a) serial na

  1.Rytuał z miesiączką 2.goście ćpający cukier 3.gościówa co se zakleiła uszy klejem modelarskim aby się podobać jakiemuś glinie 4.dwaj debile co dali się wkręcić do talent szoł przez głupi mail 5.Dzieciarnia podekrzewająca babe z matmy o bycie morderczynią.

 • W tym serialu rozwala mnie najbardziej jedna rzecz

  P_Halliwell

  Jak ktoś zapyta kogoś cicho o coś na ucho, to od razu idzie to tablicy, ma jedynkę i wzywają rodziców. A jak siedzą gimbusy w klasie i załóżmy wszyscy nazywają jakąś dziewczynę szmatą, dzi*ką itd., to nauczyciel mówi tylko "spokój, klaso". :D Ale nie, to nie jedyna ... więcej

 • To dno kompletne (totalne).

  NJM ocenił(a) serial na

  TVN robi sieczkę. Te wszystkie tego samego typu paradokumenty nie warte nawet najtańszego złamanego grosza,to trucizna dla intelektu .

 • Nierealne

  xiviv ocenił(a) serial na

  Może ja wychowałam się w dziwnej szkole, ale w mojej nie było co chwilę kradzieży, narkotyków, dziwnych akcji (np. te z ufo, rytuałami z krwią z miesiączki itp.), zdrad, sekstaśm. Tutaj w każdym odcinku dzieje się coś co w normalnej szkole zdarza się rzadko. Gdyby ta szkoła istniała, to dyrektora już po ... więcej

 • Kolejny durny serial TVN

  frycek49 ocenił(a) serial na

  Tradycyjnie wszyscy bohaterowie to albo osobnicy niespełna rozumu, albo idioci, albo zboczeńcy Ewentualnie wszystko to na raz. Ciekawe czy TVN potrafi wymyślić głupszy serial.

Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.