PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=540333}
5,7 14 398
ocen
5,7 10 1 14398
Szpilki na Giewoncie
powrót do forum serialu Szpilki na Giewoncie
miluniania

nie jest źle, ale mogło być lepiej

ocenił(a) serial na 10
miluniania

Super, bardzo się cieszę ze jest 2 sezon. Miło oglądać uroki Zakopanego, słyszeć góralską muzykę i gwarę.

użytkownik usunięty
miluniania

Wrażenia takie jak napisałem w poprzednim temacie: zrobili z komedii melodramat.
Sam płacz, muzyka pogrzebowa, smutek i żałoba.

wie ktoś jak nazywa się ta góralska melodia (fragment bez słów) tuż pod koniec odcinka, na skrzypcach grany, nie moge sobie przypomnieć tytułu :/

ocenił(a) serial na 5
mgrztcik

Mi się odcinek podobał. Jak na pierwszy odcinek drugiego sezony, był niezły. ;)

mgrztcik - obejrzę dzisiaj jeszcze raz to napiszę . ;d

ocenił(a) serial na 10
mgrztcik

mgrztcik - chodzi Ci o "Moje Pocieszenie" http://www.youtube.com/watch?v=dgrmBXm2PQ8 ? Nie moge znaleźć wersji bez wokalu.

marcinkrak

niestety nie :/ to bardziej chyba kawałek "krywaniu, krywaniu".... ale nie jestem w 100% pewna :/

ocenił(a) serial na 10
mgrztcik

Na liście utworów, która znajduje się w napisach filmu na końcu, są wymienione tylko utwory: "Góry moje" i "Moje pocieszenie"

mgrztcik

a może Andrzej Brandstatter "Nad Tatrami"? http://www.youtube.com/watch?v=62hSEK3fWJw

ocenił(a) serial na 10
goonie

o chyba o to chodziło :)

goonie

goonie dzięki jesteś wielka/wielki!!! mega buziak dla Ciebie! :-) Pozdrawiam!

goonie

nie ma sprawy, rownież pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 7
miluniania

Mam nadzieję, że się rozkręci, bo pierwszy odcinek był średni w porównaniu z tymi z pierwszej serii.

ocenił(a) serial na 7
MisMonika

mi się podobał...ale drugi był znacznie lepszy... :) Bartuś jednak ma diabełka za uszami :) pierwszy raz Grześkowi współczułam

miluniania

Czy Wy też tak macie, że po obejrzeniu kolejnych odcinków drugiej serii mam tak, że nie mogę się doczekać następnych odcinków? Ja tak mam :D Drugi sezon wystartował i nie jest źle, w końcu to była dobra propozycja zeszłego roku. W tym nie mogło być inaczej :)

ocenił(a) serial na 7
CamilloIpla

ja też tak mam, ale o dziwo do powtórek mnie nie ciągnie... Co sadzicie o Marcie, tej która zastąpiła Wiki??? Sądzę że Patryk miał rację i ona jest "kretem" tylko że nie Rafała tylko drogiego Marka, który prosił Ewę żeby nie wtrącała się w to co robi Rafał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones