Szpital New Amsterdam
powrót do forum 3 sezonu

Pierwsze dwa sezony były całkiem dobre ale niestety w trzecim sezonie zaczął się manifest black lives matter, lgbtq+....

langeros

Musiałeś być całkowicie ślepy przez poprzednie 2 sezony, żeby nie zauważyć, jaką papką z mózgu dla lewusów był ten serial od samego początku. Autentycznie mam wrażenie, że ten serial powstał tylko i wyłącznie po to, żeby przekonywać amerykanów o państwowej służbie zdrowia.

ocenił(a) serial na 5
Szuwar_Berserk

Przez pierwsze dwa sezony ten serial miał jakąś fabułę....

langeros

nie miał, ciągle jest o tym samym. Gość magicznie znajduje kasę na wszystko, ciągle nowe, aktywistyczno-lewicowe problemy i w tle wątek romansowy jego i idealnie pięknej laski. Od razu wiemy, że są dla siebie stworzeni, ale nie będą razem, bo abc...( jeszcze musimy nagrać kilka sezonów i potrzymać was w napięciu, które utracicie i tak gdzieś w połowie)

ocenił(a) serial na 5
Szuwar_Berserk

Lewusom papki z mózgu raczej nie trzeba robić....

langeros

oj, trzeba. Inaczej nie wiedzieliby co myśleć

Szuwar_Berserk

a prawaki twojego pokroju oglądają to tylko po to, żeby wiedzieć, jak nie myśleć

ocenił(a) serial na 1
Ush

A ty pewnie tęczowy neomarksisto ślinisz się do tej elgiebetowskiej noweli

Qpsztal

nie lubię tego serialu bo jest dla mnie zbyt słodziutki, ale nie mam neonazistowskich uprzedzeń jak ty

Ush

neonazistowskich xD Zdefiniuj nazizm, proszę :D

Szuwar_Berserk

neonazizm to przeciwieństwo tzw. "neomarksizmu" czyli skrajne prawactwo, konserwatyzm ograniczający wolność człowieka, kontrola społeczna (zakaz aborcji), kapitalistyczny wyzysk, państwa wyznaniowe, nienawiść do mniejszości rasowych, czy seksualnych (rasizm, homofobia), nienawiść do kobiet (np. walka z feminizmem), nierówność płci, przyzwolenie na karanie fizyczne dzieci, szyderstwo z praw zwierząt, ogólna nienawiść do nauki (ruchy antyszczepionkowe itd) i celowe doprowadzanie do zagłady klimatycznej swoją ignorancją itd. Wszystko co znamy z polskiego podwórka

Ush

Czytając takie wpisy zdaje sobie sprawę, jak bardzo bańka informacyjna w której pływamy wpływa na postrzeganie rzeczywistości. Niesamowite, że wierzysz w to co napisałeś.

Budyks

alternatywą dla prawdy jest kremlowsko-prawicowa dezinformacja

langeros

Jestem jednym z tych lewaków, których tu tak ochoczo i rozkosznie wyzywacie, ale ten serial uważam za bezdennie głupi i nierealistyczny choć najwyraźniej z innych powodów niż wy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones