PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678841}

Szpital

3,4 4 253
oceny
3,4 10 1 4253
Szpital
powrót do forum serialu Szpital

Widziałam już trochę i do tej pory jeszcze nikt nie umarł, wszyscy wychodzą z niego zdrowi:D

ocenił(a) serial na 5
MartaOK

Nie prawda, już 2 razy były odcinki w których ludzie umierali jak np. chłopak który złapał wściekliznę po ugryzieniu przez nietoperza.

ocenił(a) serial na 8
MartaOK

zgadzam sie ze to najlepszy szpital w polsce ale nie zgadzam sie z tym ze wychodza z niego zdrowi ludzie, bo np. raz zmart chlopak ktory mial wypadek samochodowy jak wjechal pod pociag ze swoja dziewczyną .. :)

ocenił(a) serial na 2
alexandrax123

Ostatnio oglądałem że ziomulka za dużo wódki się nachlala, reanimowali ja 2 godziny i stwierdzili zgon

ocenił(a) serial na 8
Pan_White

po pierwsze to nie ziomulka tylko jakas dziewczyna, po drugie nie nachlała tylko napiła ! ;/ xD

ocenił(a) serial na 2
alexandrax123

Poprawność Polityczna mam rozumieć? XD

ocenił(a) serial na 8
Pan_White

xD jaka poprawnosc polityczna? człowieku ja po prostu przekształcam mowe potoczną w bardziej "normalną" xD

ocenił(a) serial na 2
alexandrax123

No ok xD

ocenił(a) serial na 1
alexandrax123

Niebywałe...

MartaOK

Zdrowi czy nie, ja bym chciał aby personel mojego szpitala był tak piękny i młody, jak doktor Eryk i Anna.

ocenił(a) serial na 1
Piramidoglowy

Zapisz się na casting. Szanse na dostanie się i tak większe niż do jakiegokolwiek innego szpitala w polsce finansowanego przez NFZ.

MartaOK

Spoko, będzie taki odcinek w końcu i na końcu, że na oddział wpadnie szaleniec z psychiatryka, będzie myślał że to wojna wietnamska i rozwali wszystkich pacjentów i lekarzy z AK-47. Tak to się zakończy całe to dziadostwo.

ocenił(a) serial na 1
DarVV

Będzie to tylko oznaczało, że oglądalność była już dramatycznie niska i trzeba było zakończyć emisje. Z przytupem dodajmy.

MartaOK

Było sporo przypadków:
44 - mężczyzna, który popełnił samobójstwo przez długi
66 - 15-latek, który zatruł się alkoholem, jak jego kolega, który miał więcej szczęścia
67 - mężczyzna, który zatruł się denaturatem
73 - ranny pracownik szklarni ze zderzenia busa i samochodu osobowego (bez szans na ratunek)
75 - mężczyzna, który przemycał w żołądku kokainę
84 - chłopak chory na wściekliznę (bez szans na ratunek)
106 - strażak, który uratował dziecko z pożaru
141 - ranny chłopak, który wjechał pod pociąg podczas ucieczki przed rodzicami ciężarnej nastolatki, która także była ofiarą wypadku, ale jej i dziecku nic się nie stało
165 - właściciel kantoru postrzelony przez bandytów w czasie napadu
180 - mężczyzna, którego chciała zabić była narzeczona w wypadku samochodowym spowodowanym przez nią
184 - 50-latka, która wypiła zrącą substancję, z powodu zdrad jej męża
197 - mężczyzna, u którego zdiagnozowano raka zbyt późno (bez szans na ratunek)
214 - nowonarodzone dziecko pacjentki zaniedbywanej przez jej męża
248 - nastolatka z 7 promilami
265 - ciężarna przejechana przez pijanego kierowcę (bez szans na ratunek, ale dziecko uratowano)
315 - wspólnik pracoholika
316 - wdowa przejechana przez pijanego kierowcę
329 - panna młoda, która przed wypadkiem na motocyklu została pobita przez własną matkę
337 - kobieta w ciąży, która miała wypadek samochodowy
352 - dziewczynka, na którą podczas pływania skoczył naćpany typek
357 - kobieta, na której wykonano eutanazję (w prawdzie szanse były, ale nie wyraziła zgody na reanimację)
Nowe przypadki będą w następnym sezonie

ocenił(a) serial na 1
Szymon_Cz_1797

Nie mogę się doczekać.

raffaello_od_ferrero

Jutro umrze typ, który chciał oczyścić szambo. On trafia tam ze swoim młodszym bratem, który próbował go ratować.

raffaello_od_ferrero

Jutro na stole operacyjnym umrze jedna z dziewczyn z wypadku samochodowego.

raffaello_od_ferrero

W 425. odcinku na stole operacyjnym umrze motocyklista

ocenił(a) serial na 1
Szymon_Cz_1797

Lecz się.

MartaOK

Niedawno umarli:
474 - dziewczyna, która odchudzała się tabletkami z dinitrofenolem
492 - kilkoro ofiar z wybuchu kamienicy, w tym mężczyzna reanimowany na początku odcinka i narzeczony rodzącej pacjentki
494 - kobieta chora na raka jelita grubego, która leczyła się naturalnymi metodami (niereanimowana)

ocenił(a) serial na 4
Szymon_Cz_1797

A ma ktoś taką listę jak wyżej, tylko z odcinkami kiedy były nocne dyżury? Po opisach na Playerze można tak wyłowić bardzo małą ilość odcinków, a myślę, że było ich więcej...

MartaOK

Ostatnio umarł koleś zmasakrowany nożem przez zazdrosnego byłego partnerki.

ocenił(a) serial na 3
Szymon_Cz_1797

A w odcinku 591 zmarła dziewczyna postrzelona przez uzależnionego od gier chłopaka.

TheMangle17

Sam chłopak także.

Bianka_Lg

A także kilkoro innych jego ofiar. Natomiast jutro umrze niemowlę potrącone przez mężczyznę (lektor mówił w zapowiedzi jutrzejszego odcinka).

TheMangle17

I potem jeszcze zmarł sprawca bo gliniarz strzelił mu w serce i kulka utknęła

Szymon_Cz_1797

W 655 odcinku Szpitala chłopiec przywiózł swoją siedmiomiesięczną siostrę, która jak się w szpitalu okazało, zmarła w wyniku pobicia kilka godzin wcześniej poza miejscem akcji serialu.

marek1996_filmweb

Niedawno też umarła córeczka kobiety w ciąży, która poślizgnęła się w wyniku awarii prądu spowodowanej przez jednego z pacjentów na zlecenie jego ojca, a także właściciel kantoru postrzelony wcześniej przez łebków, z czego jeden omal nie postrzelił dr. Nowicką

marek1996_filmweb

Pamiętam to, chyba to był ich ojczym co pobił jego siostrę i chciał go w to wrobić i tamten zaatakował ojczyma, ale został powstrzymany. Matka dziecka i ojczym zostały im odebrane prawa rodzicielskie.

MartaOK

Większość było zdrowych albo mówili że za niedługo umrze, ale był taki odcinek co nawet Naruciak zrobił co szalony uczeń, chyba uzależniony od gier zabił kilka osób, w tym nauczycielkę.

Filip_F

To był Niekryty Krytyk chyba co nagrał.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones