Tabula rasa

2017
Tabula rasa
7,7 9 777
ocen
7,7 10 9777
6 650
chce zobaczyć
{"rate":8.0,"count":1}
{"type":"film","id":760263,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Tabula+rasa-2017-760263/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Tabula rasa
 • Jaro_Jag ocenił(a) ten serial na: 10

  Finałowy odcinek wymiata

 • vicky_filmaniak ocenił(a) ten serial na: 10

  Jaro_Jag No faktycznie spoko finał. Po zainwestowaniu 9 godzin czasu w oglądanie tego serialu nie zawiodłam się - nie zgadłam zaskończenia (na szczęście).

 • typisb ocenił(a) ten serial na: 8

  Jaro_Jag rozkręcał się, a ja odcinek za odcinkiem zmieniałem podejrzanego, aby w ostatnim odcinku... co tam, polecam, niech każdy poczuje te zakończenie na własnej skórze...

 • awesta ocenił(a) ten serial na: 6

  Jaro_Jag Tak, szczególnie motyw z kolesiem który odcina sobie rękę piłką do metalu, wychodzi z zamkniętej piwnicy po czym układa równiutko dywanik i zasuwa kanapę.

 • awesta Hehe no to dobre jest może było inne wyjście bo raczej nie otworzył by klapy na której była sofa

 • Chile ocenił(a) ten serial na: 6

  Jaro_Jag Rzeczywiście finał niezły, jednakże sam serial zbyt długo się rozkręcał: pierwsze trzy odcinki skłoniły mnie do tego, żeby przeskoczyć do ósmego i nie żałuję;) Osobiście bym go skróciła do 5 godzin, żeby nie zniechęcić widza.

 • Sol89 ocenił(a) ten serial na: 9

  Chile Moim zdaniem każdy odcinek był potrzebny. Chodziło właśnie o to pokrętne docieranie do finału razem z bohaterką - od samej niepamięci, przez szaleństwo i elementy horroru związane z córką, aż po wątki czysto kryminalne. O to, żeby widz co drugi odcinek zmieniał podejrzanych. Bez tego wszystkiego dostalibyśmy zwykły kryminał psychologiczny, a tak serial jest naprawdę perełką.