PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=406817}

Four Gods

Tae-wang-sa-sin-gi
8,2 434
oceny
8,2 10 1 434
Tae wang sa sin gi
powrót do forum serialu Tae-wang-sa-sin-gi

jaki w życiu widziałem . jak obejrzałem 1 odcinek pomyślałem że to będzie serial fantasy a tu dramat historyczny ze wspaniałą fabułą, super choreografia no i wspaniale dopasowanymi aktorami.
ja sie modle żeby nakręcili drugą serie.
a jak ktoś coś wie na temat drugiej seri to mógł by mnie powiadomić

NgeFan17

Wiem że wyszła manga bazująca na serialu a w przyszłym roku ma wystartować anime. Nie wiem jednak nic bliżej o tym czy fabuła jest kopią serialu czy pokazuje coś innego.

ocenił(a) serial na 9
NgeFan17

Już jest. "Królestwo Wiatru" Fabuła nie jest związana bezpośrednio z "Legendą". Widziałem dopiero 1 odcinek z 36. Daj mail to Ci wyślę linki. Na marginesie, czy masz pilota "Legendy" oraz odcinek podsumowujący - po emisji. Bo widziałem tylko serial - wszystkie odcinki bez pilota i tego filmu o serialu.

ocenił(a) serial na 9
4god10

Hej, gdybyś mógł mi wysłać, byłby ogromnie wdzięczny:D
mz.strider@gmail.com
Dzięki!:)

ocenił(a) serial na 9
Strider_

http://zetabox.pl/index.php?topic=20469.0

4god10

Panie możesz mi powiedzieć czy są do tego serialu napisy PL ? Jak nie to podziękuję... Chodzi mi oczywiście o Królestwo wiatru

ocenił(a) serial na 8
mariuszlublin

Są napisy PL zsychnronizowane z wersją HDTV Xvid Ental

rafalsky18

ok dzięki za info już sie pobiera :)

ocenił(a) serial na 10
NgeFan17

Jeden z najpiękniejszych, najlepiej zrobionych, magicznych seriali jakie oglądałam. Będę co jakiś czas do niego wracać, bo jest do czego.
Bardzo żałuję, że nie rozumiem całej symboliki, która odgrywa ważną rolę.
Generalnie uwielbiam, jestem pełna zachwytu i polecam!

ocenił(a) serial na 9
wfil

Zaczęłam oglądać i jestem pod wrażeniem... Dopiero wczoraj znalazłam ten serial i to tutaj na filmwebie w "Twój Asystent" polecił mi i proszę!! Jestem taka szczęśliwa. Nie mogę siędoczekać, jak się skończy i widziałam, że jest temat o zakończeniu, ale omijam go szerokim łukiem. Sama chcę wszystko zobaczyć a muzyka jest genialna. Bohaterowie dopasowani Sanjin jest boska ;)

ocenił(a) serial na 9
NgeFan17

Ma ktoś może ten serial by udostępnić? Oglądałem i wiem ze jest świetny! Niestety HD mi padł (uszkodzenie fizyczne) i po serialu ;/

ocenił(a) serial na 9
NgeFan17

Ja osobiście polecam The Faith - Sin-eui. Świetna drama ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones