PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479725}

Tajemnica Amy

The Secret Life of the American Teenager
6,3 4 262
oceny
6,3 10 1 4262
Tajemnica Amy
powrót do forum serialu Tajemnica Amy

Witam. Otóż postanowiłem się wypowiedzieć na temat serialu, który już od jakiegoś czasu
oglądam.
Obecnie jestem w 5 sezonie i muszę przyznać, że to się zaczyna nudzić...
1 sezon - oceniłbym na 7/10, początek nawet nawet.
2/3 sezon - 9/10 ! Według mnie są to najciekawsze sezony, losy bohaterów i świeżo upieczonej
mamy.
4 sezon - 5/10. Niektóre sceny były wręcz wymuszone i nie potrzebne, co zaczynało mnie
denerwować.
5 sezon - 3/10. Według mnie nie powinno być 5 sezonu w ogóle ! Bez przesady, ale wątki są
strasznie naciągane. Podobało mi się tylko to, że poznajemy nową bohaterkę w ciąży.

Mam nadzieję, że nie zrobią już 6 sezonu i zakończą ten serial z klasą (która powoli zaczyna
zanikać). Do końca można wytrwać tylko i wyłącznie z powodu sentymentu, gdyż po 3 sezonie
większość wydarzeń i bohaterów działa na nerwy.
Weźmy taką Amy... Każdy ma się z nią obchodzić jak z jajkiem, to ona jest skrzywdzona i
zawsze musi postawić na swoim. Pod koniec stała się jeszcze gorsza.
Dość problematycznym bohaterem jest dla mnie Ben. Niby dobry poczciwy chłopak, ale te jego
,,pomysły" są wręcz do bani. Robi dziecko - chce się ożenić z Adrian, co i tak kończy się
katastrofą, chce ślubu z Amy, zawsze będzie kochać Amy, ale tak na prawdę to do Adrian też
coś czuje, a na dodatek zakochuje się w dziewczynie, która podpaliła szkołę, a pod powłoką tej
,,miłej" kryje się zwykła sz.**** (nie mogłem się powstrzymać). Na dodatek nie zawsze umie się
zachować w danej sytuacji.
Jedyną normalną bohaterką jest Ashley, która jakoś podtrzymuje napięcie. Podobają mi się jej
pomysły i sposób bycia, szkoda że nie występuje w większości scen.
Cały serial oceniam na mocne 6/10.

A jakie wy macie zdanie na ten temat? Podobają się wam poszczególne sezony? A może
powinni nakręcić jeszcze, lub odwrotnie? Czekam z niecierpliwością na wasze zdanie.

użytkownik usunięty
DawidQ22

Takie same mam odczucia, i aż śmiac się chce kiedy patrzę na te drewniane sceny. Na szczęście sezon 5 ma być już definitywnie ostatnim. Niepotrzebnie rozwlekają to wszystko wstawiają masę niepotrzebnych wątków, jak adoptowanie przez Leo tej dziewczyny, a że to amerykański serial to i tak pewnie wszystko skończy się typowym happy-endem.

ocenił(a) serial na 1
DawidQ22

3 sezon definitywnie najlepszy'; 1 i 2 też są w porządku, ale 3 najlepszy;
reszta to już nakręcanie odcinków na siłę, bezsensowne wątki itd.
powinno się jak najszybciej skończyć,
bo już nawet nie wiem co można nowego zrobić w kolejnych odcinkach :D

ocenił(a) serial na 7
DawidQ22

Dla mnie też 2 i 3 sezon najlepszy. Kolejne były nużące, a wątki w kółko się przeplatały. Amy była tak denerwująca, że wszyscy się od niej nie odwrócili plecami bardzo mnie zaskoczyło. Jedynie George potrafił się jej przeciwstawić. W sumie on i Norma to były postacie, które darzyłam największą sympatią. Moim zdaniem serial mógł się zakończyć odcinkiem z zaręczynami Amy i Ricky'ego. Bardziej dołującego zakończenia jak 5 sezonu nie oglądałam.

ocenił(a) serial na 6
Magda10234

Też uważam, że powinni zakończyć serial na odcinku z zaręczynami, to zakończenie jakie scenarzyści nam zafundowali jest po prostu beznadziejne, bezsensowne i tak jak mówisz dołujące. Poza tym znam kilka dziewczyn które zostały matkami jak były bardzo młodziutkie i jakoś w głowie mi sie nie mieści że "normalna"matka która kocha swoje dziecko postawiłaby aż tak bardzo własne widzimisie nad dziecko i nagle po prostu zostawiła dziecko z jego ojcem i pojechała studiować. Najbardziej denerwuje mnie że scenarzyści tak zepsuli relacje Amy-Ricky. Był taki moment że było widać to uczucie między nimi, nawet Amy potrafiła sie zmienić i walczyć o Rickyego np. gdy po rozmowie kwalifikacyjnej ta rekrutorka oskarżyła Rickyego że chciał się z nią przespać.

ocenił(a) serial na 7
kajab8484

Zakończenie sezonu 5 zdecydowanie zasługuje na miano najgorszego. Amy od początku była ogromną egoistą, która nie potrafiła pogodzić się z tym, że powinna wyzbyć się marzeń na rzecz odpowiedzialności, na którą przecież sama się zdecydowała. Pokazała wszystkim, że tak naprawdę w ogóle nie wydoroślała, wciąż miała swoje "widzi mi się". Najbardziej szkoda było mi Ricky'ego.

DawidQ22

gdzie znajdę sezon 3-5?

DawidQ22

A gdzie znajdę sezon 3-5 z napisami PL?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones