PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=90364}

Tajemnice Smallville

Smallville
7,1 36 064
oceny
7,1 10 1 36064
6,8 4
oceny krytyków
Tajemnice Smallville
powrót do forum serialu Tajemnice Smallville

Witam mam pytanie o ciągłość fabularną. Oczywiście wiem że odcinki pierwszego sezonu są jakoś połączone ale chodzi mi głównie o coś w stylu innych seriali w sensie że jakiś problem trwa przez cały sezon(chodzi mi o coś jak w "nie z tego świata" sezony 2,3,4) np.: jakiś antybohater który sprawia problemy przez cały sezon lub dłużej. Słyszałem że takowy ciąg fabularny zaczyna się w 4-tym (jeśli to nieprawda to proszę mnie poprawić ;p) i powiedzmy że jeśli to prawda to które odcinki z poprzednich 3 odcinków obejrzeć by wiedzieć o co chodzi w relacjach między bohaterami lub by nie być zagubiony gdy ktoś będzie mówił o sytuacji z poprzednich sezonów.

ocenił(a) serial na 6
Darkness_6

Cóż najlepiej oglądać tak jak odcinki wychodziły od sezonu 1 do 10. Pewne problemy ciągną się przez kolejne sezony np. Lex. Ale generalnie kolejne sezony mają własna oś fabularną połączona oczywiście ze sobą. Warto wejść na jakąś stronę fanów serialu i poczytać streszczenia dowiesz się kiedy wchodzą kolejne postaci i będziesz się orientował.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones