PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=90364}

Tajemnice Smallville

Smallville
7,1 36 052
oceny
7,1 10 1 36052
6,8 4
oceny krytyków
Tajemnice Smallville
powrót do forum serialu Tajemnice Smallville

Tajemnice Smallville Sezon 1?

użytkownik usunięty

Może posiada ktoś jakieś informacje na temat tego czy przypadkiem jakaś stacja w niedalekiej przyszłości nie planuje wypuścić pierwszych sezonów? Jestem bardzo zainteresowana obejrzeniem tego serialu PO RAZ PIERWSZY, od deski do deski. Jakby ktoś miał ochotę zaproponować mi, żebym obejrzała go online lub pobrała - to dziękuję bardzo za pomoc - nie przyszło mi to do głowy. Jakby mój transfer na to pozwolił to zapewne bym go pobrała.

ocenił(a) serial na 10

Możesz pobrać każdy sezon na pirate^bay, tylko że bez lektora. A jeśli Ci zależy na lektorze i bez ściągania, to na ii^tv są dostępne pierwsze sezonu, na innych portalach widziałam, że wygasły (:

użytkownik usunięty
letyouregodie

Jak już wspominałam w treści dyskusji, mój transfer nie pozwala na pobieranie czegokolwiek bo po tygodniu nie mogę wchodzić nawet na zwykłe strony.

ocenił(a) serial na 10

Ojej wybacz, pomyliłam wątki.

użytkownik usunięty
letyouregodie

Nic nie szkodzi.

To co ty masz za internet? W muzeum go kupiłaś? Nie dramatyzuj. Wejdź na seansik, wpisz smallville i masz wszystkie sezony za darmochę i bez limitu transferu. Bo czekając na emisję w tv to możesz sie zaczeka.

To co ty masz za internet? W muzeum go kupiłaś? Nie dramatyzuj. Wejdź na seansik, wpisz smallville i masz wszystkie sezony za darmochę i bez limitu transferu. Bo czekając na emisję w tv to możesz sie zaczeka.

To co ty masz za internet? W muzeum go kupiłaś? Nie dramatyzuj. Wejdź na seansik, wpisz smallville i masz wszystkie sezony za darmochę i bez limitu transferu. Bo czekając na emisję w tv to możesz sie zaczeka.

To co ty masz za internet? W muzeum go kupiłaś? Nie dramatyzuj. Wejdź na seansik, wpisz smallville i masz wszystkie sezony za darmochę i bez limitu transferu. Bo czekając na emisję w tv to możesz sie zaczeka.

kardrig

To ewidentny błąd filmwebu, bo napisałem ten post tylko jeden raz. Pozdrawiam.

To co ty masz za internet? W muzeum go kupiłaś? Nie dramatyzuj. Wejdź na seansik, wpisz smallville i masz wszystkie sezony za darmochę i bez limitu transferu. Bo czekając na emisję w tv to możesz sie zaczeka.

użytkownik usunięty
kardrig

Niestety od jakiś trzech miesięcy mam internet z t-mobile, gdzie jak oglądne za dużo filmów to transferu brak po zaledwie dwóch tygodniach, więc obejrzenie tego serialu na necie jest wykluczone. A to całe "bez limitu" to nie oznacza niczego innego niż tego, że można oglądać bez liku, ale transfer internetu niestety zżera się tak samo. :)

letyouregodie

Przecież grupa Hatak przetłumaczyła wszystkie sezony Smallville. Z lektorem ten serial się ciężko ogląda, ogólnie lektor jest dla osób upośledzonych.

użytkownik usunięty
pitixpl

Jakby nie patrząc seriale z lektorem się strasznie ogląda. Tak jak filmy można jeszcze przeboleć, tak seriali niestety nie. Oglądanie ich z lektorem (bądź broń boże z dubbingiem) jest wręcz niesmaczne.

ocenił(a) serial na 10

Na AXN Spin leci chyba

użytkownik usunięty
Bogdan4674

Dziękuję, na pewno sprawdzę tą informację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones