PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610806}

Tajemnice domu Anubisa

House of Anubis
7,5 5 662
oceny
7,5 10 1 5662
Tajemnice domu Anubisa
powrót do forum serialu Tajemnice domu Anubisa

3 stycznia w Ameryce puszczony zostanie 3 sezon. Czekacie? Będzie sporo zmian, odchodzi Nathalia Ramos grająca Ninę, aktor grający Mick'a i Rufusa. Do obsady dołącza Alexandra Shipp (będzie grać KT Rush, KT oznacza Kara Tatiana) i Louisa C. Burnham (Willow Jenks). Z trailerów wynika że głównym bohaterem zostanie Eddie wraz z KT.
Co ogólnie sądzicie o serialu? Dla mnie przyjemny, ale gra aktorska.. myślę, że gdyby TDA było puszczane na innej stacji niż Nickelodeon a kilka aktorów zostałoby wymienionych, powstałby dużo lepszy serial niż teraz. ;))

ocenił(a) serial na 10
Trouble_2

uwielbiam go ,ale bez niny nie mam juz co ogladac ..nienawqidze zmian niesttey ..nie bd umiala go juz ogladac ;(

ocenił(a) serial na 9
Koszmarxd

Ja też nie wiem co to ma być? Dziwnie będzie się bez niej oglądać i z tymi wszystkimi zmianami,Ale dam radę i obejrzę ten serial może będzie coś ciekawego ;p

ocenił(a) serial na 10
izabella412

teraz juz fabian tez nie bd taki ''wazny '' nowi aktorzy...nie lubie tego ; (

ocenił(a) serial na 9
Koszmarxd

Ja też ;/
Jedna będzie taka murzynka (nie jestem rasistką czy coś ;) ) od razu po twarzy mi się nie spodobała i to oni będą teraz taką szajką a i teraz przecież Eddie będzie najważniejszy . Lubisz związek Jerome i Mary?

ocenił(a) serial na 10
izabella412

szczerze to ja nie szaleje za ''marome'' ..tak czy siak eddie jestok,ale jak dla mnie nie pobije niny i fabiana <33

ocenił(a) serial na 9
Koszmarxd

Ja nienawidzę ''marome'' ogólnie nie lubię Mary :/ Nina i Fabian to była para najlepsze było gdy Nina wpadła do tej przepaści i Reakcja Fabiana ♥♥♥ Poprostu coś EPICKIEGO ....Lubię bardzo Amber i Alfiego a ty ?

ocenił(a) serial na 10
izabella412

tez uwielbiam Amfie (marome nieeeeeeeeeeeeeeee ) jejku zebys mnie widziala kiedy fabian plakal za nina hahah normalnie romantyczne jak w zakochany kundel haha uwuelbialam tą scene ogladalam z 20 razy sam placz 9bez dubbingu ,orginal super <3) ale eddie i patricia tez ok ...a;e u mnie zdecydowanie fabnina..ps lubisz joy /?

ocenił(a) serial na 9
Koszmarxd

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! :O :O :O ;o :O JA TEŻ TĄ SCENĘ OGLĄDAŁAM BEZ DUBBINGU W W AKACJE JAK BYŁA TA DŁUGA PRZERWA NA NICKU OMG ! I wiem jego reakcja bez dubbingu była taka superi chciałam ci to napisać :o .Joy tak średnio na początku myślałam taka spoko ale potem jakoś nie i jak dołączyłą do Sibuny buuu :(.Zawsze lubiłam Amfie on zawsze taki był uroczy dla Amber hehe i te jego pomysły :))

ocenił(a) serial na 10
izabella412

hehe ja wlasnie cale wakacje czekalam jak na baje wrzuca odcinki i do konca z napisami ogladalam ..pamietam jak joy kazala fabianowi sie -pocalowac a nina podsluchiwala i fabian tak slodko o niej mowil heh..ja nienawidze joy w 2 sezonie nawet po dolaczeniu do sibuny ;/ teraz jak niny nie bd to co wg bd sie dzialo z fabianem ??

ocenił(a) serial na 9
Koszmarxd

OOO PAMIĘTAM TĘ SCENĘ,COŚ CZUJĘ ŻE NIE BĘDZIE DO NAJLEPSZY SEZON :/
Fabian ? No nie wiem może pod koniec sezonu Nina wróci ,ale by było fajnie ;p

ocenił(a) serial na 9
Koszmarxd

http://www.youtube.com/watch?v=bA0H-BBO-rM -moze oglądałaś :)

ocenił(a) serial na 10
izabella412

niew ale obejrze

ocenił(a) serial na 9
Koszmarxd

Ok ;)

ocenił(a) serial na 9
izabella412

Może go opublikuje ?

ocenił(a) serial na 10
izabella412

obejrzalam jeszcze inny zwiastun ,zal eddie pewnie bd chodzil z ta czarna a patricia? zal -,- nie,nie podoba mi sie ...ale za nina to bd plakac...co bd z fabianem?chyba nie bd z joy.. ?!

ocenił(a) serial na 9
Koszmarxd

Niee Joy odpuści go sobie gdzieś czytałam ....

ocenił(a) serial na 9
Koszmarxd

Mam okropne wieści chociaż to może być nie prawda ,wiesz ze dochodzą 2 dziewczyny do TDA w zastępstwie za 2 inne Za Ninę i wiesz kogo? ............Amber !

ocenił(a) serial na 9
izabella412

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=480203188685424&set=a.350554381650306.763 78.172823809423365&type=1&theater

ocenił(a) serial na 10
izabella412

przynajmniej zawsze slyszalam,ze tylko nina odchodzi ;( pier*ole,nie ogladam ;/ znaczy zobacze,ale watpie,zeby mi sie podobalo

ocenił(a) serial na 9
Koszmarxd

też tak myśle ,gdy ta czarna przylezie to tylko będzie z Edddiem w centrum Uwagi :p
Ok lecę Kolorowych ;)

ocenił(a) serial na 10
izabella412

nieee ,dojda 2 dziewczyny ,ale Amber ma byc

ocenił(a) serial na 9
Koszmarxd

Aaa możliwee :/ Ale dziwne że nie ma jej na fotografiach wielu :(

ocenił(a) serial na 8
izabella412

Nie wiem czy wiecie, ale Nina wróci bo jej się skończą studia ;)

ocenił(a) serial na 9
Wikaa_161

Tak myślałam ale chyba tylko pod koniec sezonu ....czy to jest pewne?

ocenił(a) serial na 10
Wikaa_161

ja slyszalam,ze ona juz tez nie chce grac.... wiec na 1000 % nie wroc i...,a skad masz te info ? ;]

ocenił(a) serial na 9
izabella412

co do reakcji fabiana to tez to z 10 razy ogladalam <3 to bylo taaakie slodie :>

ocenił(a) serial na 8
Trouble_2

Ja oglądam najnowsze odcinki 3 sezonu po polsku na homiku: hihi9494 :)

ocenił(a) serial na 10
Alicja94

Nina bedzie w pierwszym albo w pierwszych odcinkach potem cały czas nie i potem na koniec bo umowe ma podpisaną na 3 sezozny :p

ocenił(a) serial na 6
jessi140

W 3 sezonie w ogóle nie będzie Niny. :)) Wiem to, bo oglądałam wszystkie odcinki.

ocenił(a) serial na 10
abracadabra123

ale w pierwszym odc. ma byc bo ktoś ja ma zabrać to egiptu

ocenił(a) serial na 6
jessi140

No co ty. Takich rzeczy w ogóle nie będzie. Sama się przekonasz gdy w Polsce będzie 3 sezon, a ma być 6 maja.

ocenił(a) serial na 10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones