PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142120}

Tajemniczy opiekun

Watashi no ashinaga ojisan
7,9 112
ocen
7,9 10 1 112
Tajemniczy opiekun
powrót do forum serialu Tajemniczy opiekun

Uwielbiam !!!!

ocenił(a) serial na 10

Mimo, że mam już 18 lat to muszę stwierdzić, że uwielbiam ten serial. Może jestem i już za stara na to ale ten serial ogladam zawsze z przyjemnością. Kiedy ostatnio ogladałam go stwierdzłam, że jest to nie tylko bardzo dobra bajka ale również bardzo dobra "szkoła życia" gdyż ukazana są w niej nie tylko zabawne sytuacje z zycia bahaterki ale również przedstawione są dość skaplikowane psychologicznie postaci. kiedy byłam mała ogladałam ten serial tylko i wyłacznie jako bajkę bo była rysunkowa a bohaterka była przeuroczą wesołą, rudowłosą dziewczynką ale teraz ogladam ten film jako serial ukazujący różne ludzike postawy, film dający do myślenia a także studium ludzkiej psychiki, zmian jakie przechodzą i emocji jakie nimi targają.
Chciałam również sciągnać sobie wszystkie odcinki tego serialu albo chociaż cześc z tych 40 ale niestety nie znalazłam jak dotąd ani jednego dlatego chciał bym prosić jeżeli ktoś posiada film lub wie gdzie mozna by go kupić albo ściagnac z internetu to bardzo proszę o kontakt.

ocenił(a) serial na 10
Potepiona

mam ten sam problem co Ty, szukam serialu , w zadadzie to bylo anime " tajemniczy opiekun" i niegdzie nie moge znalesc :(

ocenił(a) serial na 10
chmurka

Ja niby znalazłam ale jest to znacznie krutsze niż serial

ocenił(a) serial na 10
chmurka

na you tubie jest :P
wystarczy sicgnac porgram do downlodau z you tuba i porsze ;)
tylko ze z ang napisami....

ocenił(a) serial na 10
Potepiona

Pobrosty świetne... od dziecka to ogladam

Potepiona

Może patrzę przez pryzmat książki, ale jako adaptacja - serial jest wręcz fatalny. Postać głównej bohaterki
jest skrajnie przerysowana - nie pokazana jako nieco niegrabna, lecz wręcz jako nieświadoma idiotka, która
nie potrafi się zorientować w ludziach. Nie pasuje do pierwowzoru i po trzech odcinkach irytacja sięgnęła
zenitu - serial trafił do kosza.

Mr_Dope

Serial można ściągnąć tutaj:
http://anime-addicted.net/anime/764,watashi-no-ashinaga-oji-san.html

po japońsku i z angielskimi napisami

ocenił(a) serial na 8
Mr_Dope

Fakt, ze ksiażkowa Judy (polska Agata) byla dojrzalsza, głównie dlatego, ze starsza. W anime dopiero zaczyna szkolę średnią, w książce Jervis posłał ją już do college'u. :) Ale polecam dalsze odcinki - Judy dorasta (widać to też w rysunku) i mądrzeje. No i romans z paniczem Jerviem się ciekawie rozwija. ;)

Potepiona

"Mam już 18 lat" :3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones