serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Tajne akta Psiej Agencji

The Secret Files of the SpyDogs
1998 - 1999
30m
6,5 1 885
ocen
6,5 10 1 1885
Na świecie jest wiele niebezpieczeństw. Na szczęście nad spokojem człowieka czuwa jego największy przyjaciel... pies. Troska o dobro i spokój to zadanie psich bohaterów.... Zobacz pełny opis

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Tajne akta Psiej Agencji zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

Na świecie jest wiele niebezpieczeństw. Na szczęście nad spokojem człowieka czuwa jego największy przyjaciel... pies. Troska o dobro i spokój to zadanie psich bohaterów. Utworzyli oni bowiem sekretną organizację do walki z niebezpieczeństwami i zagrożeniami czyhającymi na bezradnych ludzi. Psia agencja wywiadowcza stawia czołaNa świecie jest wiele niebezpieczeństw. Na szczęście nad spokojem człowieka czuwa jego największy przyjaciel... pies. Troska o dobro i spokój to zadanie psich bohaterów. Utworzyli oni bowiem sekretną organizację do walki z niebezpieczeństwami i zagrożeniami czyhającymi na bezradnych ludzi. Psia agencja wywiadowcza stawia czoła rzezimieszkom, armii gigantycznych pcheł i najgroźniejszemu przeciwnikowi - Cat Astrophe, który pragnie porwać, uwięzić i wykorzystać psich szpiegów do swoich niecnych planów zdobycia władzy nad światem. Jednak bez obaw, Psia Agencja, której dowodzi Dog Zero, stawi czoło największym niebezpieczeństwom. Wspomagają go: mieszaniec Ralph, Mitzy rasy terier oraz mały Scribble. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co robi twój pies, kiedy zostawisz go samego w domu, koniecznie zwróć się do psiej agencji o wsparcie.

studio
Saban Entertainment
tytuł oryg.
The Secret Files of the SpyDogs
inne tytuły
The Secret Files of the SpyDogs Kanada
więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Dziady jedne wąsate.

ale do dziś jestem niemal pewna, że mój pies należy do takiej Agencji. ;O

Gdyby puszczali więcej takich produkcji w TV, to było by co oglądać:)

to bajka ale z moralem hehe smieszny serial oby takich wiecej ps. psy to ageci a ludzie to matrix hehehehehe...

jak dla mnie fajna bajka tylko troche stara ale tresc bardzo fajna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones