serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Tak, kochanie

Yes, Dear
2000 - 2006
22 min.
6,6 5 529
ocen
6,6 10 1 5529
Christine z mężem Jimmym zamieszkuje w domku gościnnym swojej siostry Kim i jej męża Grega. więcej mniej
Tak, kochanie zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

"Tak, kochanie" to komedia o dwóch młodych parach i ich niezwykle odmiennych zdaniach na temat rodzicielstwa. Greg (Anthony Clark) i Kim Warner (Jean Louisa Kelly) ciągle zmagają się z przeróżnymi problemami, by stać się perfekcjonistami w swoich zajęciach. Kim jest neurotyczną i ciągle siedzącą w domu matką, zaś jej mąż - Greg - odnosi"Tak, kochanie" to komedia o dwóch młodych parach i ich niezwykle odmiennych zdaniach na temat rodzicielstwa. Greg (Anthony Clark) i Kim Warner (Jean Louisa Kelly) ciągle zmagają się z przeróżnymi problemami, by stać się perfekcjonistami w swoich zajęciach. Kim jest neurotyczną i ciągle siedzącą w domu matką, zaś jej mąż - Greg - odnosi sukcesy w życiu zawodowym. Większą trudnością niż praca jest dla niego uspakajanie swojej własnej żony - celem Kim jest bowiem bycie perfekcyjną żoną i matką dla ich dwojga dzieci. Siostra Kim, Christine Hughes (Liza Snyder), bardzo przyziemna matka dwójki dzieci, wciąż przypomina Kim, że jej życie nigdy nie będzie tak doskonałe. Mąż Christiny, Jimmy (Mike O'Malley) często czuje się zobowiązany, by dzielić się ze szwagrem swoją filozofią co do bycia mężem i ojcem, przy jednoczesnym zachowaniu swej męskiej niezależności.

studio
20th Century Fox Television / Amigos de Garcia Productions / CBS Productions (współudział) / więcej
tytuł oryg.
Yes, Dear
inne tytuły
Kiedy Emily się rodzi, Sammy ma dwa lata. Trzynaście odcinków później, Sammy nadal jest dwulatkiem, ale Emily, podobnie jak on, też ma dwa lata.
Serial kręcono w Los Angeles (Kalifornia, Stany Zjednoczone).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych