PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=581312}

Taniec rządzi

Shake It Up!
5,7 5 810
ocen
5,7 10 1 5810
Taniec rządzi
powrót do forum serialu Taniec rządzi

Do fanów.

ocenił(a) serial na 1

Powiedzcie, na czym polega fenomen tego serialu? Obejrzałam parę fragmentów i kompletnie nie
rozumiem, jak komukolwiek może się toto podobać. Gra aktorska na poziomie zerowym,
zwłaszcza główne bohaterki są strasznie sztywne. Muzyka... Błagam, tego nie da się słuchać,
dziwaczna mieszanina popu, hip-hopu i disco tylko rani uszy. Taniec... Nie znam się, ale jak na
serial o takiej tematyce, poziom mają tragicznie niski, już w polskich talent-show są znacznie lepsi
tancerze. Fabuła jest przewidywalna i niemiłosiernie nudna, a niektóre sytuacje do bólu wręcz
naciągane. Już nie mówię nawet o dubbingu... Ostatnim gwoździem do trumny jest mimika jednej
z głównych bohaterek, z całym szacunkiem - mdli mnie, kiedy patrzę na Bellę Thorne.
Powiedzcie, błagam, czy ten serial ma jakąś DOBRĄ stronę?

tears_in_heaven

No chyba raczej nie. Ten serial jest do d**y .Zendaya i Bella czy one tańczą ? bo to wygląda jak by je tyłek bolał , co do muzyki masz rację takiego amatorstwa jeszcze nie słyszałam. Wykonu Zenday można słuchać ale Bella to beztalencie jak ona śpiewa. W skrócie fatalna gra aktorska , muzyka do d**y, o tańcu nie wspominam, ten serial to g***o. Pozdrawiam ;**

ocenił(a) serial na 1
landrynka6

Nie ma pojęcia, jak ta cała Bella dostała się do telewizji. Tańczyć za dobrze nie umie, grać w ogóle, a jej śpiew to tragedia. Urodę ma raczej przeciętną i stale taki jakiś grymas, jakby ją zęby bolały.

tears_in_heaven

Ona jest żałosna nieby wielka aktorka. :\

ocenił(a) serial na 6
tears_in_heaven

Jak dla mnie serial nie wyróżnia się jakoś od typowej, przeciętnej produkcji Disney'a. Osobiście wolę "Taniec rządzi" niż "Austina & Ally" albo "Nadzdolnych", którzy mnie zwyczajnie nudzą :/ Jeśli chodzi o taniec, to jest akurat pół na pół. Część obsady to amatorzy, ale są też tacy którzy robią to zawodowo. Na przykład właśnie Zendaya. Nie wiem czy słyszałyście ale zajęła 2 miejsce w amerykańskiej edycji "Tańca z gwiazdami" (filmiki są rzecz jasna dostępne na YT). Warto wspomnieć że tamtejsza wersja TzG ma dużo lepszy poziom. Więc gdyby Zendaya nie potrafiła tańczyć, to czy zaszłaby tak daleko? Myślę, że winę za ich taniec ponosi choreograf pracujący przy serialu. Wszystko co jest tak przez wielu krytykowane m.in. ciuchy, układy taneczne etc. jest winą twórców, nie aktorów. Zgoda. Niektórzy aktorzy grają beznadziejnie, ale myślę, że ocena 1 to jednak trochę mało. Trzeba spojrzeć na to obiektywnie. Ja na przykład nie trawię A&A ale dałam 3/10, bo serial choć kiepski, na upartego da się w nim odnaleźć coś pozytywnego.

P.S. W polskich talent- show biorą udział ludzie, którzy często tańczą od wielu lat, a taka Bella, zanim dostała rolę w "Taniec rządzi", miała z tańcem tyle wspólnego, co ja z matmą. Czyli nic :D (Ja i matematyka bardzo się nie lubimy;)). Przepraszam za tą małą dygresyjkę i za wywód, ale na forum Violci chyba już zauważyłaś, że lubię sobie pogadać :)

ocenił(a) serial na 1
Lola140392

Możesz mieć sporo racji, ale nie potrafię się przekonać do tego serialu. Owszem, może i Zendaya nie tańczy źle. Ale jako aktorka powinna też umieć grać, a niestety nie umie. Podobnie jak Bella. Niewiele bardziej przekonują niż aktorzy w "Trudnych sprawach". Dalej: mówisz, że wina leży po stronie twórców. Czy Disney ma mało dobrych reżyserów czy scenarzystów? Wystarczy spojrzeć na ich pełnometrażówki, chociażby "Let it shine", "Teen Beach Movie" czy nawet"Lemoniada gada", żeby powiedzieć, że nie.
"Austin i Ally" nie jest najgorsze moim zdaniem, ponieważ jest w nim nie tylko całkiem dobra gra aktorska, ale też humor na wyższym poziomie i niezła muzyka. Choć i temu do ideału bardzo daleko.

Patrząc obiektywnie oceniam grę aktorską, humor, oryginalność, a w wypadku tego typu seriali także muzykę i taniec. I niestety żadne z powyższych na dobrą ocenę nie zasługuje.

Lola140392

Każdy ma swój gust, masz sporo racji, ale co do Belli to nie rozumiem, jeżeli ona nie ma dużo wspólnego z tańcem to dlaczego dostała się do tego serialu ?!? TR to serial opierający się na tańcu więc nie rozumiem dlaczego ona ma grać w tym serialu, tym bardziej że nie jest także zbyt dobrą aktorką , nie chce za dużo się czepiać, ale inaczej się nie da ;p Ten serial jest krytykowany także za fabułe, bo jest beznadziejna ... o czym to wgl jest ?!? o dwóch dziewczynkach, które nie za dobrze tańczą i nie mają zbyt wielkich ambicji ;-P Jak widziałam kilka odcinków to można raz obejrzeć, ale radzę od razu położyć się spać bo inne seriale się zbrzydzą ;p Np w jednym dylemat : Ruda (Cici) ma załamanie bo nie ma chłopaka ;C Przecież ona jest Taaaka PIĘKNA i zabawna, kochana, UTALENTOWANA -,- Jaki to ma wgl sens ?? o ile się orientuje to w pierwszych odcinkach miała około 13 lat o.o Wygląda na co najmniej 16 -,- dla czego ? ponieważ tak sie wymaluje, wypudruje itp , itd ;P Przereklamowany, denny, bezsensowny, a humor jest na poziomie 3 latka -,- Moim zdaniem nawet ta Zendaya co z tego że umie śpiewać ?? za to jej taniec jest okropny .. wiem że sama bym lepiej nie zatańczyła, ale jeżeli ona chce zagrać w serialu tanecznym to może by się podszkoliła ? o.o to samo dotyczy tej BELLI bo ta to już mnie wgl denerwuje -,- uważa się za najpiękniejszą na świecie i najbardziej utalentowaną (w serialu) chociaż w prawdziwym życiu szpanuje i ciągle się chwali na prawo i lewo , bo myśli że jak zagra w jakimś taniec rządzi to jest królową świata ;---; zagrała i to jeszcze beznadziejnie . Nie wiem czym się jarać w tym serialu może jedynie z tych postaci 2, 3 planowych, ale te CiCi i Rocky to ŻENADA ... ;-; Tyle ode mnie, trochę się rozpisałam xD

ocenił(a) serial na 10
Ola08066

Mam pytanie. Co ty do tego serialu masz? To nie ich wina, że mają takie role. To wina osób, które wymyślają scenariusz. Cece (Bella Thorne) można powiedzieć, że jest divą w tym serialu, a Rocky (Zendaya Coleman) jest mądrą, rozsądną, przyjaciółką Cece.

ocenił(a) serial na 2
tears_in_heaven

O matko, zgadzam się w stu procentach. Ze wszystkiego co oglądała moja siostra, to było najgorsze.

tears_in_heaven

Dlaczego oceniasz filmy dla dzieci do 7 lat? Chyba nie bez powodu mają się podobać 7latką a nie tobie

Kk19

Też mnie to śmieszy jak stare zgredy robią spinę o produkcje dla dzieci i młodzieży. Wiecznie im coś nie pasuje. Mnie np. kompletnie nie interesuje tzw. kino superbohaterskie czyli wszelkiego rodzaju supermany, spidermany itd. Czy mam w związku z tym zaliczać wszystkie filmy od Marvela i pytać na forum kto to gówno ogląda? Nie jestem masochistą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones