SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Technicy-magicy

The IT Crowd
2006 - 2013
23 min.
7,9 30 758
ocen
7,9 10 1 30758
8 418
chce zobaczyć
Jen jest świeżo zatrudnioną szefową działu IT. Kobieta nie posiada żadnej wiedzy informatycznej, więc zespół, którym zarządza, planuje się jej pozbyć. Więcej Mniej
Technicy-magicy zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

IFTA
Serial zdobył nagrodę IFTA, 5 innych nagród i 4 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody

Jest to serial opowiadający o perypetiach działu IT zarządzanego przez świeżo zatrudniona Jen. Kobieta nie ma pojęcia o informatyce. Swoją wiedzę na temat IT ogranicza do "wysyłania maili, odbierania maili, czytania maili, kasowania maili, etc". Niezbyt rozgarnięty szef nie zauważa nawet tego. Jen jest szefową Mossa i Roya. MężczyźniJest to serial opowiadający o perypetiach działu IT zarządzanego przez świeżo zatrudniona Jen. Kobieta nie ma pojęcia o informatyce. Swoją wiedzę na temat IT ogranicza do "wysyłania maili, odbierania maili, czytania maili, kasowania maili, etc". Niezbyt rozgarnięty szef nie zauważa nawet tego. Jen jest szefową Mossa i Roya. Mężczyźni najpierw próbują ją podrywać, a gdy uświadamiają sobie, że ma nimi kierować, robią wszystko, żeby się jej pozbyć. Jen robi wszystko, by zjednać sobie ich sympatię.

studio
Channel 4 Television Corporation / Talkback Thames
tytuł oryg.
The IT Crowd
inne tytuły
Noel Fielding nie mógł pojawić się w trzecim sezonie, ponieważ kolidowało to z realizacją serialu "The Mighty Boosh".
W epizodzie "50:50" Moss wspomina, że ma 32 lata. W ostatniej scenie odcinka pojawia się rubryka z danymi osobowymi na jego profilu w portalu "Lonely Faces", gdzie napisane jest, że ma 22 lata.
W odcinku 5 sezonu 1 "The Haunting of Bill Crouse" w scenie, w której Jen rzuca na biurko Mossa, widać, że to nie aktor, tylko przebrana w jego ubrania kukła.
Gdzieś w centrum Londynu pnie się w górę wieżowiec korporacji Reynholm Industries, miejsce akcji pełnokrwistej komedii charakterów, w której dwóch wyalienowanych władców dżojstika stawia czoła reszcie ludzkości - dumnym posiadaczom tzw. "życia prywatnego". Pomimo wspólnych zainteresowań, skazani przez pracodawcę na banicję do skrzyżowania piwnicy z... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych