PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 568
ocen
7,8 10 1 46568
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Jakies sugestie podejrzenia i najważniejsza czy Stills całuje Lydie ?

ocenił(a) serial na 9
smerfetkaz

1.Nie bo ta dziewczyna ma czarne/brązowe włosy.
2.Ta impreza będzie w mieszkaniu Dereka.
3.To co tam Stilesa na końcu łapią to będzie w klinice Deatona.
4.Ci na końcu mówią:"We’re going to destroy all of you.One by one".
5.Ten gościu mówi do Argenta "There is a dark spirit. They call it Void." czyli albo to jeszcze jakieś inna supernaturalna postać albo może to Alpha stada Kitsune
6.Ktoś na necie próbował przetłumaczyć ten japoński co na końcu nim mówili to podobno jakaś archaiczna forma ale mniej więcej mówili to
“I am not a ghost/specter/illusion.”
a tu więcej info o trailerze: http://notanotherteenwolfpodcast.tumblr.com/post/69733040847/not-another-teen-wo lf-podcasts-trailer-breakdown

użytkownik usunięty
Ganja27

1. dziewczyna może być nową postacią lub jest to Allison (halucynacja), ewentualnie Kira (może się okazać, że jest np. tricksterem i bajeruje i Stilesa i Scotta;p)
2. tak, i będzie wtedy jakieś łubudubu (będzie tam Scott)
3. możliwe :)
4. z akcentem japońskim ;D
5. hmm, ciekawa teoria
6. to ciekawe kim jest ten ktoś jeśli nie jest duchem/spektrum/iluzją :P

ciekawi mnie przedostatnie zdjęcie z tej strony, z "mumią" xD mam dziwne wrażenie, że to może być wersja zombie Daracha/Jennifer (Jeff niby mówił, że popełnili duży błąd zabijając Julię, może chce zwrócić na to uwagę w jakiś sposób)

a tu macie zdjęcie z instagrama Lundsfunda/Pana Kanimy http://instagram.com/p/h4lePvmZ1i/ też macie wrażenie że możemy go zobaczyć jeszcze w TW? :)

w ogóle zauważyliście pewną prawidłowość w Teen Wolfie? chodzi mi mianowicie o to, że serial z sezonu na sezon jest coraz lepszy, wciągający, nawet mroczniejszy... :)

ocenił(a) serial na 6
smerfetkaz

kurczę, intrygujący zwiastun, na szybko obejrzałam i tak sobie myślę, że nasza dzielna trójca co się wymoczyła w wannach, została opętana przez jakiegoś złego duszka czy cos, w końcu jakąś tam cenę mieli za to zapłacić, mrok w sercach, te sprawy, łatwo o opętanie ;D

ocenił(a) serial na 10
smerfetkaz

oglądając zwiastuny stwierdzam, że Isaac pocałuje się z Allison a Scott będzie całował jakąś chonkopodobną dziewczynę. Już się nie mogę doczekać, ale sie porobiło ;D i również stwierdzam że serial z sezonu na sezon coraz bardziej wciągający i mroczny ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones