PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 568
ocen
7,8 10 1 46568
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

Sekret mamy Scotta

ocenił(a) serial na 9

Mam nadzieję, że nie tylko ja pamiętam o tym wątku :D
A wiec było o tym w końcówce 3B. Nogitsune w konfrontacji z Mellisą wspomniał o jakimś jej
sekrecie i ona się przeraziła, że ON wie. Czyli to musiało być mocne. Jednak nie zostało wyjawione.
Jak myślicie, co to może być?

ocenił(a) serial na 9
RobertSolski

update: Chodziło dokładnie o to, że dzień przed rozwodem z ojcem Scotta, Mellisa zadzwoniła do ojca Stilesa i sam Stiles o tym wie. Jednak nie wiemy o co chodziło. Seks?

ocenił(a) serial na 10
RobertSolski

jestem w szoku bo całkowicie o tej rozmowie zapomniałam , teraz właśnie sobie ją obejrzałam , nie wiem czemu ale jakoś mi umkła.... noo nie no teraz to już wg sie pogubiłam... nawet nie wiem co mam o tym myśleć. Ale to musi być coś dużego....

ocenił(a) serial na 9
karo195

Właśnie ja też powoli zapominałem. Dają jakiegoś Benefactora i myślą że ludzie zapomną :P

ocenił(a) serial na 10
RobertSolski

jakoś jak to oglądałam to nie zwróciłam na to specjalnej uwagi... ale dlaczego Scott miałby być na nią wściekły ?! Jak na razie nic nie przychodzi mi do głowy.

RobertSolski

a to nie jest przypadkiem związane z rozmową Scotta z ojcem? ojciec opowiedział Scottowi historię o tym, jak (o ile dobrze pamiętam) Scott spadł ze schodów i uderzył głową o podłogę, a Melissa kazała mu się wynieść? i że niby tą tajemnicą jest to, że ojciec nie odszedł sam, ale matka go wyrzuciła. i do tego Melissa i Kyle (tak chyba na imie ojciec Scotta) przeprowadzają krótką rozmowę, w której Kyle mówi coś na zasadzie: 'to Ty wyrzuciłaś mnie z domu', a Melissa na to nie, 'kazałam Ci tylko wyjść i wytrzeźwieć' - coś w tym stylu.
nie jestem pewna w 100%, czy to o to chodzi, ale wydaję mi się, że tak.

ocenił(a) serial na 10
maczugaaa

a ja myślałam że sie nazywa Rafael... w obsadzie jest coś takiego "Rafael McCall / Kyle McCall" i nie wiem o co chodzi... a pamiętasz może w jakim odcinku była ta rozmowa?

karo195

a może i rzeczywiście Rafael. powiedzmy po prostu McCall starszy ;d
rozmowa Scotta z ojcem jest w s03e23 Insatiable. nie jest do końca tak, jak to opisałam, ale wciąż wydaję mi się, że tajemnicą były okoliczności odejścia McCalla starszego.
rozmowa Melissy i McCalla starszego jest w s03e24 The Divine Move. w zasadzie to tylko dwa zdania, które są uzupełnieniem:
Starszy: 'Powiedziałaś, że mam odejść.'
Melissa: 'Kazałam pijakowi wynieść się z domu. Nie powiedziałam jego ojcu, by wyniósł się z jego życia.'.
jeżeli temat nie powróci, to myślę, że to było tą całą tajemnicą. jeżeli nie, to może się okazać, że Melissa rzeczywiście coś przeskrobała ;d

maczugaaa

Była dyskusja tu na forum odnośnie dwóch tekstów rzuconych przez Stilesa/ Nogitsune do ojca i matki Scotta: obie odnosiły się właśnie tego, co się stało w momencie odejścia Papy McCall. I kiedy wyszło na jaw, że ojciec odszedł bo przeraził się tym, co zrobił to też zastanawialiśmy się czy to wszystko? No ale przynajmniej na ten moment wychodzi na to, że chyba to wszystko :) Tak jakby wyszło na to, że ojciec zawalił sprawę, bo pił a jak dotarło do niego jak się stacza, to zamiast wziąć się w garść spanikował i zostawił rodzinę, a matka zawaliła sprawę okłamując syna o tym, jak naprawdę było czy cuś w ten deseń (sorry, już nie pamiętam dokładnie jak to szło).
Ogólnie ten wątek był taki trochę z dupy i zakończenie było dziwaczne, no ale taki był cały 3 sezon.

emo_waitress

też mi się tak wydaje. ale rzeczywiście zastawiać może ta rozmowa Melissy z ojcem Stilesa. może po prostu wtedy się bardziej przyjaźnili albo Stilinski jako policjant miał jakiś udział w sprawie, a Stiles po prostu podsłuchał i ot zrobili z tego wielką tajemnicę.
zobaczymy, jak wątek powróci, to znaczy, że to nie wszystko w kwestii odejścia ojca Scotta.

ocenił(a) serial na 9
maczugaaa

No też tak myślałem, ale chodzi o to, że jak juz pisałem wyżej 'Chodziło dokładnie o to, że dzień przed rozwodem z ojcem Scotta, Mellisa zadzwoniła do ojca Stilesa i sam Stiles o tym wie. Jednak nie wiemy o co chodziło'
O tym mówił Nogitsune.

użytkownik usunięty
RobertSolski

Sorki za lekki off topic ale czy wiesz może gdzie jest najnowszy odcinek Teen Wolfa?

ocenił(a) serial na 10
maczugaaa

Ja czytałam że nazywa się Rafael McCall :)

ocenił(a) serial na 9
maczugaaa

Też myślę, że to o to chodzi. :)

ocenił(a) serial na 8
RobertSolski

A może Scott i Stiles to bracia? Może Melissa miała romansik z szeryfem?

ocenił(a) serial na 10
naidrok

Hohoho... To by było mocne xD
Doznałabym szoku (i pewnie nie tylko ja) ^^

ocenił(a) serial na 10
oORyuzakiOo

to byłoby zbyt mocne

oORyuzakiOo

I niemożliwe, przeciez są w tym samym wieku ;P

naidrok

wtedy słowa Stilesa, gdy Scott stał w benzynie pod hotelem, 'jesteś dla mnie jak brat', zmieniłyby swoje znaczenie :D

naidrok

I niemożliwe, przeciez są w tym samym wieku ;P

ocenił(a) serial na 7
Hybryda_HQ

Co tu niemożliwego, jeden ojciec, dwie matki i chłopaki bez problemu mogą być braćmi w tym samym wieku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones