PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558695}
7,8 46 568
ocen
7,8 10 1 46568
Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak
powrót do forum serialu Teen Wolf: Nastoletni Wilkołak

W wielu serialach, m.in Teen Wolfie aktorzy mający ponad 20 lat (i wyglądają na ponad 20 lat,
masywni, wysocy) grają 14-latków. W pierwszym odcinku trzeciego sezonu przesadzili i to
ogromnie. Główni bohaterzy - rozumiem, przecież nie będą 16-latkowie grać głównych ról. Ale czy
nie powinny to być osoby maksymalnie 2 lata starsze? Scotta gra aktor 5 lat starszy, Alison gra
aktorka o 10 lat starsza, Lydię o 8, i Stilesa o 3 oraz Jacksona o 8 lat. Między niektórymi 17 latkami,
a 20 latkami nie ma ogromnej różnicy. Ale kiedy 14-latka gra 25 letni facet (sytuacja z pierwszego
odcinka 3 sezonu).... co o tym sądzicie?

doman221

Aktualnie w serialu nie mają 14 lat, tylko 17.

anka95

Wiem o tym i właśnie dlatego liczyłem od 17. Ale w trzecim sezonie pokazani są pierwszacy i powiedziane jest, że mają 14 lat.

doman221

No tak, pamiętam tą scenę i była dużym dla mnie zaskoczeniem. Zawsze jak oglądam seriale, gdzie rzeczywiście starzy aktorzy grają nastolatków, i nie wyglądają tak jak powinny to sobie wmawiam, że w Ameryce inaczej rośnie młodzież (w sensie szybciej i dlatego tak wyglądają) <--- wiem, to jest głupie :D

ocenił(a) serial na 10
anka95

No niestety, ale tak jest; zakładam, ze traktuja ich inaczej, dziewczyny szybciej sie maluja, wszyscy szybciej chodza na imprezy i uprawiają seks; od 16 sie prowadzi i mniej wiecej juz od 15 lat mlodziez uwaza sie za prawie, ze dorosłych...
TAKA DZIWNA MENTALNOŚĆ w tym USA XD

ocenił(a) serial na 8
doman221

czy bliźniacy nie mają właśnie po 14 lat? :P bo jak tak, to pozdrawiam takich 14-latków :P

ocenił(a) serial na 10
doman221

Jak Scotta może grac aktor o 5 lat starszy od postaci, a Stiles`a tylko o 3, skoro Tyler i Dylan są w tym samym wieku? Z powodu tego, że mamy 2014 rok policzono im (aktorom) 22 lata. Widzę niedociągnięcia. Wiem, że w USA młodsi i starsi mają razem zajęcia, ale to nie znaczy, że bliźniacy mają 14 lat!
- Lydia by z 1 z nich nie chodziła, bracia nie mogliby prowadzic motorów (to dopiero od 16, więc na pewno mają ok. 16-17).
Jestem prawie pewna, że coś źle policzyliscie :D

_Queen

A to fakt. Stilesa gra aktor 5 lat starszy :P

ocenił(a) serial na 7
doman221

I Tyler, i Dylan mieli po 19/18, kiedy zaczęły się zdjęcia, więc to raczej kwestia tego, że czas realny leci szybciej niż w serialu (:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones