PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=161236}

Teletubisie

Teletubbies
3,7 3 664
oceny
3,7 10 1 3664
Teletubisie
powrót do forum serialu Teletubisie

Smerfy - 99 facetów w obcisłych gaciach i masońskich czapach i jedna kobieta? Podejrzane! I jeszcze Papa Smerf ubrany na czerwono oraz te same ubiory jego podwładnych i pracujacy o tym smaym czasie i z wyznaczonymi obowiązkami! Propagowanie komunizmu! A Gargamel ubrany w sutannę mieszkający w domu wyglądającym jak kościół, wraz z kotem. Czysta kpina z kochanego Kościoła i wspaniałego brata założyciela (i jego Alika)! I później dołączył do nich chłopiec Nicpoń. Propaganda szkolnej rozpusty i pedofilii!
Gumisie - promowanie alkoholizmu, narkomanii i satanizmu! Wciąż piją ten bimber z gumijagód i mają jakieś odruchy do skakania,a jeden z nich zajmuje się czarami i ma tajemną księgę.
Królik Bugs - nie dość, że goły, to jeszcze transwestyta!
Popeye - kocha się w transwestycie trzymającym porwane dziecko, któremu wydaje się jak się wykastruje i przebierze w babskie ciuchy, to pomyślą, że kobieta. I jeszcze się bije z brodatym menelem! A ten koleś co obżera sie hamburgerami! Promocja fast-foodów!
Myszka Miki i Kaczor Donald - ten z wielkimi uszami żyje nieformalnym związku z Minnie, a ten drugi nie nosi spodni i żyje z trzema chłopcami (toż to pedofilia!)
Kubuś Puchatek - siedliskio chorób!!! Tygrys ma ADHD, Prosiaczek ostany lękowe, Kłapouch wieczną chandrę, Królik wciąż z objawami agresji, że o Kubusiu bez gatek z nadwagą nie wspomnę. A Krzyś to w ogóle - jakiś chory umysłowy, bo wciąż gada z pluszakami
Reksio - zoofilia, zoofilia, zoofilia!
Miś Uszatek nie dość, że dorosły i chodzi z dziećmi do przedszkola!
Bolek i Lolek - biseksualiści!
Superman - ten drań nosi kostium w rażących kolorach i majtki na wierzchu!
Batman - wariat z majtkami na wierzchu, któremu wydaje się, że jest nietoperzem! Lata ciągle z chłopakiem kostiumie w rażących kolorkach i majtkami bez spodni (pedofilia i homoseksualizm!)! W dodatku jest jakiś klown-pederasta z fryzurką w jaskrawym zielonym kolorze i malowanymi ustami chodzący w fioletowym garniaku (trzeba coś wyjaśniać), babka przebrana za kota z biczem (sado maso!), a na dodatek popapraniec o dwóch złych twarzach i w garniturze o dwóch połówkach w różnych kolorach (czarny i biały - na pewno coś związanego z cośtamseksualizmem) i bawiący się srebrną monetą (pewnie judaszowym srebrnikiem, by wydać uczciwego katolika słuchającego Radia Maryja paskudnym Żydom)
Rumcajs - ma syna Cy-Pis-ka. Kpina z ukochanej partii. Aaa... bo jest komuchem, dlatego też nosi czerwone ciuchy...
Żwirek i Muchomorek - dorośli i mieszkają razem śpiąc razem w łóżku!
Krecik - propagowanie zoofilii, a w jednym odcinku odbierał nielegalnie poród
Różowa Pantera - wiadomo
Królewna Śnieżka zanim ta przybyła, były same krasnale. Toż musieli być jacyś zboczeńcy.

Ale ci politycy potrafią rozbawić (i doprowadzić do wstydu i rozpaczy) człowieka. Ech...

P_L_

A wracając do Gumisiów to jeden z nich jest różowy i tak jak inne gumisie nie ma spodni i majtek!

P_L_

Trafny wywód. Masz recht. nie ma nic gorszego niż popadać w paranoje! No ale cóż, wygląda na to, że Polska nie ma poważniejszych problemów... Kocham ten kraj. Ale, jak to mówią, niewiele dzieli miłość od nienawiści! Moim zdaniem smerfy są najbardziej perwersyjne! Zapomniałeś o Muminkach, co straszą swoimi białymi tyłkami.

ocenił(a) serial na 3
yogeorge

Genialne :D:D:D:D już dawno się tak z niczego nie uśmiałam :D świetne spostrzeżenia :D:D:D:D

Karola

Dla mnie najbardziej perwersyjny i gorszący jest Bob Budowniczy.
Tam jest:
-zoofilia
-zboczenie umysłowe(gadające maszyny)
-czy Bob i Marta mieli ślub?!
-czy te wszystkie maszyny nie są przypadkiem spowinowacone?!
-do tego te dwuznaczne dialogi...

użytkownik usunięty
Jenks

No i w dodatku Bob nosi nocnik na głowie.

ocenił(a) serial na 1

XDDDDDDDDD lol wybuchłam śmiechem kiedy to przeczytałam

yogeorge

Jako Polska, o czym ty mówisz? To mogłoby dotyczyć każdego kraju, ale Polska nie jest krajem nasiąkniętym czymś takim.

P_L_

buahahaha!
wietne. Dawno się tak nieuśmiałam.
Popieram:)

użytkownik usunięty
EM_DE_KE_AS

Zapomnieliście o "Akademii Pana Kleksa" (choć to film nie bajka). Czy to nie dziwne, że stary facet mieszka z tyloma małymi chłopcami? I jeszcze ma dziwne fetysze, bo wszyscy mają imiona na literę "A". xD
A Reksio liże swojego pana po twarzy. Masakra, nie? ^^

Na dodatek propagowanie pedofilii pokazując małych chłopców nago podczas kąpieli.

ocenił(a) serial na 1
P_L_

Wychodzi na to ze połowa bajek powinna być zakazana xD
Świetne opisy hahaha...

b4rdock

król lew też.Simba miezkał z facetami kilka dobrych lat zanim znowu spotkał nNale . xd przeciesz dzieci tego nie rozumieją

merywindow

hah, świetne. XDD

P_L_

oryginalny cytat z gumisiów:

"nie wiedziałem że bzykanie jest takie męczące" może i wyrwane z kontekstu ale śmiałem się z tego 15 minut.

ocenił(a) serial na 7
Zuy_pan_muzgodestroktor

haha, dobre!

za krótki <br/>
za krótki <br/>

Zuy_pan_muzgodestroktor

AHAHAHAHAHAHAH XD

P_L_

Rany, człowieku, taka późna pora, a ty tu atakujesz z grubej rury :D
Nie wiem, czy to twój autorski wywód, jeśli tak to czapki z głów, jeśli nawet nie, to wielkie dzięki za wstawienie tu tego :D

Od siebie na szybko dodałbym
Muminki i sławny tekst o muszelce Migotki, poza tym to całe towarzystwo jest mocno podejrzane (wszyscy nadzy, Mumin - wiadomo co, Włóczykij - bezdomny, Rodzice Muminka - wszystkim sprawiedliwie po równo, czyli komuniści, Ryjek - bumelant, Bobek - wiecznie na amfie, Buka - jak dresiarz, Hatifnaty - kondony !!!, Mała Mi - ruda, a co rude to fałszywe etc itd.

Skandal ! Zakazać !

P_L_

A ja się z wami nie zgadzam!
To że macie jakieś takie skojarzenia to wasza sprawa, ale dzieci lubią te bajki! Bawcie się dalej w skojarzenia to wyjdzie że w telewizj nic nie powinni puszczać!!!

użytkownik usunięty
Stevie_konisiowata

Jejku, ale to jest właśnie kpina z tych rozporządzeń polityków, a nie, że my tak uważamy. ;/

P_L_

Genialne.^^ Bardzo ciekawe spostrzezenia.;]]

P_L_

Nagroda dla najmądrzejszego, najbardziej satyrycznego i najśmieszniejszego tematu trafia do "P_L_", gratulacje!

TheMartino07

Nie mogę edytować, ale teraz tak zauważyłem, że powinno być: "Nagroda ZA najmądrzejszy, najbardziej satyryczny (...) trafia do "P_L_", gratulacje!"

P_L_

a ed edd i eddy jam łasica i krowa i kurczak

P_L_

Dzieci oczywiście tych wszystkich ,,okropności'' nie widzą, ja też nie, choć jestem dorosła, bo po prostu oglądam i nie myślę o skojarzeniach. A że ktoś widzi homoseksualistów, zoofilów i inne seksualne treści, to powiem tak: Głodnemu chleb na myśli. XD

ocenił(a) serial na 4
P_L_

Asterix i Obelix - miejscowy diler udający nieszkodliwego, starszego pana z brodą chodzi do lasu po jakieś podejrzane zioła, a potem częstuje jakimiś dopalaczami własnej roboty mieszkańców wioski, którzy stają się po nich agresywni, nadpobudliwi i skłonni do bójek. A jeden gruby to już tak przedawkował, że teraz wiecznie jest na haju. To niedopuszczalne propagowanie przemocy i narkomanii!

ocenił(a) serial na 4
P_L_

Jak bym polityków z mównicy słyszał

ocenił(a) serial na 7
P_L_

Zakazana to powinna być Piękna i Bestia z 2017 roku. Homoseksualne podteksty itp., które nie są tylko i wyłączne zwykłymi skojarzeniami, ale czymś potwierdzonym przez twórców.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones