PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=161236}

Teletubisie

Teletubbies
3,7 3 664
oceny
3,7 10 1 3664
Teletubisie
powrót do forum serialu Teletubisie
PaulTheHuman

napisała osoba z oceną 2 haha

chachal00

Ale nie zaniżam oceny jedynką.

PaulTheHuman

Ja też dałem 2. Ratujmy ten serial.

ocenił(a) serial na 7
PaulTheHuman

Ocena faktyczne za niska. Mnie bardzo wkurzył ten lekko homo Tinky Winky, ale poza tym nie jest aż tak źle....

ocenił(a) serial na 8
PaulTheHuman

Nie wiem przez jaki pryzmat ludzie oceniają ten serial, ale ocena faktycznie jest niska czego kompletnie nie rozumiem. Ja w dzieciństwie uwielbiałem to oglądać.

ocenił(a) serial na 1
looki14

Ocena jest tak niska bo tego się nawet nie dało oglądać.

ocenił(a) serial na 8
diavolo0801

Ja lubiłem Teletubisie. Kiedyś serial leciał w weekendy i zawsze czekałem na niego z niecierpliwością. Dla dzieci to frajda, a przy okazji w każdym odcinku można było również obejrzeć wartościowe filmiki edukacyjne. Tak więc serial uczy i bawi.

ocenił(a) serial na 1
looki14

Każdy ma inny gust. Ciebie uczył i bawił, a mnie irytował i był debilny moim zdaniem. Kto co lubi. Bajki mojego dzxieciństwa to były Smerfy, Gumisie, Przczółka Maja itd to według mnie były piękne bajki.

ocenił(a) serial na 8
diavolo0801

Smerfy, Gumisie i Pszczółka Maja to też są bajki mojego dzieciństwa. Wszystkie wymienione przez Ciebie leciały kiedyś na wieczorynkę, którą oglądałem codziennie. Teletubisie może były trochę zwariowane, ale też lubiłem je oglądać. Pamiętam jak leciały na Canal+ w weekendy jakieś 20 lat temu. Piękne czasy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones