Teoria wielkiego podrywu (2007-2019)
Teoria wielkiego podrywu: Sezon 7 Teoria wielkiego podrywu Sezon 7, Odcinek 11
Odcinek Teoria wielkiego podrywu (2007-2019)

Ekstrakcja Coopera

The Cooper Extraction 21m
8,4 1 599
ocen
8,4 10 1 1599
Teoria wielkiego podrywu
powrót do forum s7e11

S7E11

ocenił(a) serial na 9

Jak dla mnie jeden z lepszych w tym sezonie, chociaż wszystkie odcinki świąteczne w tym serialu były świetnie i można było spodziewać się dobrego odcinka, to i tak twórcy mnie zaskoczyli. Siódmy sezon jest naprawdę dobry.

peesem

właśnie obejrzałam i przyznam, że nawet można się pośmiać

ocenił(a) serial na 9
peesem

Bardzo przyjemny i śmieszny odcinek. A ten motyw jak potoczyłyby się losy bohaterów bez Sheldona skojarzył mi się z Opowieścią Wigilijną, zważywszy na to , ze był to odcinek świąteczny. No i wreszcie zobaczyliśmy jak wygląda matka Howarda, jeśli można to tak ująć :)

peesem

Uśmiałem się do łez, zwłaszcza jak pokazali ich grubsze wersje :D Stefan jak wparował to padłem :D szkoda tylko, że Penny z odcinka na odcinek co raz bardziej rozpita, głos ma jak menel spod sklepu :P

ocenił(a) serial na 9
MSZ85

Miała zapalenie krtani.

peesem

Ja jestem fanką dwóch perełek w odcinku. Sheldona: "Tooo... what?" i Amy: "It's ok, she's dead".
Odcinek bardzo przyjemny, chociaż ten z serwetką zawierającą DNA Leonarda Nimoya bardziej mi się podobał. Mimo wszystko, w dalszym ciągu uważam, że ta seria trzyma poziom i warto to oglądać :)

ocenił(a) serial na 8
Etusia

Eee tam. Mnie zniszczyło Happy Birthday to me w wykonaniu Amy i to wejście Stuarta. ;)

peesem

Według mnie bardzo zabawny odcinek, chyba dzięki wyśmiewaniu cech postaci, gejowskie ciągoty Raja, Howard z matką, tchórzliwy Leonard, tępa Penny - pierwsze sezony w pigułce.

ocenił(a) serial na 9
peesem

ja po HIMYM mam dość formy wspomnień albo gdybań. Cała reszta bardzo fajna

peesem

A ja znalazłem błąd, mianowicie jak Amy rysowała czanym markerem strzałkę od Penny do Stana Lee na tablicy potem już narysowana strzałka była niebieska, rzuciło się to w oczy, wiec może to było zamierzone :D

ocenił(a) serial na 7
jakeziom

jak dla mnie jeden z najlepszych odcinkow!! genialny, usmialam sie po pachy! :))

ocenił(a) serial na 8
peesem

Znalazłem ogromny błąd. Sheldon poleciał do siostry samolotem zamiast pojechać pociągiem!

ocenił(a) serial na 9
marcin15k

Z Pasadeny do Galveston pociągiem?....Siostra już dawno by urodziła:-)

ocenił(a) serial na 8
peesem

Sheldon na pewno wszystko przewidział i mógł zaplanować podróż :)
To zdecydowanie błąd :P

ocenił(a) serial na 10
marcin15k

może liczył, że w ostatniej chwili zachoruje na jakąś nieuleczalną chorobę i nie będzie musiał jechać :D swoją drogą z pociągu by go wywali za wkurzanie pasażerów swoją podnietą na temat pociągów :D

ocenił(a) serial na 9
peesem

CYCKI <3

ocenił(a) serial na 8
peesem

Dobry odcinek. Jak i cały 7 sezon. I niech Kaley szybko zdrowieje, bo trochę irytująca jest z takim głosem ;)

ocenił(a) serial na 10
peesem

Dobry, ale odcinek 9- The Thanksgiving Decoupling to czyste mistrzostwo :)
Ciesze się, że zaplanowali 12 sezonów :D

ocenił(a) serial na 9
dodge111

Jakie 12 sezonów?!....sezon 7 jest obecnie ostatnim z zamówionych trzech w roku 2010. Serial ma olbrzymią oglądalność jak na sit-com, która szacuje się około 18 milionów na odcinek i ok.5-6 milionów w demo 18-49, daje to duże zyski z reklam, ale .....aktualnie nie ma decyzji o kontynuacji, trwają negocjacje z aktorami i są problemy...
Aktualnie trójka głównych bohaterów(Kaley, Jim, Johnny) zarabiają po 350 tysięcy dolarów za odcinek, producenci zaproponowali im po 500 tysięcy dolarów za odcinek,lecz nie spotkało się to z uznaniem aktorów....Bialik i Rauch zarabiają po 60 tysięcy, a chcą ponad 100 tysięcy za odcinek więc negocjacje nie są łatwe.
Myślę, że serial dostanie kolejne 2 sezony, bo z tą oglądalnością i marką to duży zarobek dla CBS, ale tez wiem, że jak coś nie podpasuję producentom i aktorzy przeciągną negocjacje to NIC nie stoi im na przeszkodzie do anulowania serialu i przerzucenia kosztów na inny nowy projekt, który stworzy Lorre.....aktualnie sezon 7 jest ostatnim i nigdzie nie ma informacji o przedłużeniu.

ocenił(a) serial na 10
peesem

Źle zrozumiałem. Jim się wypowiedział, że nie widzi przeszkód by grać rolę Sheldona 12 lat. Z tego co czytam na forach w USA, można prawie potwierdzić Twoją wypowiedź odnośnie zarobków, tak samo jak i odnośnie trwających negocjacji. Dodam tylko, że byliby "głupcami" nie robiąc kontynuacji. W Polsce ten serial nie bije takich rekordów oglądalności jak w USA.
Cytatuję "It’s worth noting that Big Bang ranks as TV’s most-watched and highest-rated comedy. It’s also a syndication powerhouse.

Wszysko będzie oczywiście zalerzało od pieniędzy. Osobiście mam nadzieję, że pobiją 10 sezonów i będą lepsi od "Przyjaciół".

ocenił(a) serial na 10
dodge111

"Bialik i Rauch zarabiają po 60 tysięcy, a chcą ponad 100 tysięcy"
na miejscu producentów podziekowal bym tym 2 paniom i przywrocil serial na poprzednie tory, wolowitz i sheldon jako nerdy a nie pantoflarze... serial obecnie jest nudny, Raj ratuje go tylko

ocenił(a) serial na 10
glorusek

Trudno im się nie dziwić, że chcą więcej skoro to dzięki tej 6-tce producenci zarabiają ciężkie pieniądze.

dodge111

Ciężkie pieniądze zarabiali też dzięki czwórce, biorąc pod uwagę zarobki głównych bohaterów co prawa żądania aktorek nie są wygórowane ale mimo wszystko - one nie są niezbędne dla serialu.

glorusek

Rauch jak dla mnie nic nie wnosi do serialu,gdyby jej nie było to nawet niewielka strata. Bialik to co innego, szału nie ma ale brakło by jej:)

glorusek

Gdyby serial był taki, jak w pierwszych sezonach, to być narzekał, że jest nudny bo jest ciągle taki sam. Twórcy właśnie po to wprowadzają nowe postacie, żeby widzom się nie przejadło. I znakomicie im to wychodzi. Siódmy sezon jest wręcz znakomity.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones