PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=369170}

Terminator: Kroniki Sary Connor

Terminator: The Sarah Connor Chronicles
7,0 12 174
oceny
7,0 10 1 12174
Terminator: Kroniki Sary Connor
powrót do forum serialu Terminator: Kroniki Sary Connor

Ponieważ nie wszyscy zaglądają do działu "Petycje", założyłem nowy temat aby odzielić informacje o cotygodniowych akcjach, petycjach itp. od wiadomości z przebiegu kampanii prowadzonych przez savethescc.com


Na początek bardzo dobra wiadomość. Tak naprawdę, to chyba pierwszy widoczny promyk nadziei:


Wiadomość z zaufanego źródła, które pragnie pozostać anonimowe:

Oddział Warner Bros Entertainment – Warner Premiere, zajmujący się direct – to – DVD, poważnie zastanawia się nad filmem stanowiącym kontynuację Kronik Sary Connor. Jednak kwestie prawne związane z The Halcyon Company powodują niepewność.


Jednocześnie Savethescc.com przypomina o rozpoczynającej się trzeciego września „Cholernie Wielkiej Kampanii” o uratowanie Kronik.

Według stanu na dziś, zebrano już planowane fundusze na kampanię w kinach.
Zbiórka trwa nadal, bo każde 60 $ powyżej założonego wcześniej minimum (1204 $) umożliwia reklamę w kolejnym kinie.

ocenił(a) serial na 10
jacekjan

"Oddział Warner Bros Entertainment – Warner Premiere, zajmujący się
direct – to – DVD, poważnie zastanawia się nad filmem stanowiącym
kontynuację Kronik Sary Connor. Jednak kwestie prawne związane z The
Halcyon Company powodują niepewność"
WOW! nareszcie jakieś światełko w tunelu aż gęsiej skórki dostałem

ocenił(a) serial na 8
Kamil85

Halycon po wtopie Salvation nigdy nie zgodzi się na kontynuację serialu, ani filmu...poza tym WB ostatnio straciła w sądzie prawa do terminatora.

peesem

Udało Ci się odebrać ostatnia nadzieję.
Mimo, że trudno się z tobą nie zgodzić to twój peesemizm spierdolił mi humor na cały dzień :((

ocenił(a) serial na 10
cybermirror

"Udało Ci się odebrać ostatnia nadzieję.
Mimo, że trudno się z tobą nie zgodzić to twój peesemizm spierdolił mi humor na cały dzień :(("

Nic dodać nic ująć...

jacekjan

Poczekajcie na oficjalne decyzje. Na razie jeszcze takie nie zapadły.

ocenił(a) serial na 10
peesem

Hm, no nie wiem, nie wiem. Co to znaczy straciła prawa w sądzie? A kto chciał odebrać WB te prawa? Przecież niedługo wyjdzie sezon 2 na DVD, a WB na pewno nie dałoby sobie odebrać tych pieniędzy ze sprzedaży. W dodatku dostałem dziś newsletter od WB w którym w dziale "W centrum uwagi" można znaleźć nic innego jak Kroniki Sary Connor :) na dowód screenshot: http://img48.imageshack.us/img48/537/wbcomnewsletter0824.jpg
Chciałem to jakoś sprawdzić, po co umieścili tę wzmiankę, ale nie było do tego żadnego linka i tylko przez przypadek usunąłem subskrypcję... ;p
I bez obrazy peesem, ale nie sądzę, żebyś był lepiej poinformowany niż cała ekipa http://www.savethescc.com, to co piszą różne portale jest często zwykłą manipulacją faktów.

Świetny pomysł jacekjan na temat :). Już dawno miałem komuś zasugerować założenie takiego tematu, bo mimo iż zaglądam na tą stronę b. często i znam angielski na przyzwoitym poziomie, to nie zawsze wszystko rozumiem. Np. tego jak będą wyglądać te reklamy w kinie... to będzie jakiś spot na dużym ekranie? Coś jak reklama? Czy może sam text?

ocenił(a) serial na 8
Kik0

Halycon wykupił prawa do terminatora od MGM, bo temu się nie opłacało robić kolejne części, ale gdy WB i Halycon zrobili Salvation, studio MGM zaczęło batalie o prawa do marki....ponieważ WB nie chciał im zapłacić, MGM założył sprawę w sądzie, wykorzystując jakieś kruczki prawne, tu jest news z maja, a nie dawno na filmweb był news, że WB tę sprawe przegrało i straciło prawa do ekranizacji terminatora(przynajmniej przez czas apelacji)

http://www.filmweb.pl/Szykuje+si+C4+99+wojna+o+prawa+do+pi+C4+85tego++22Terminat ora+22%2CNews%2Cid%3D51440

ocenił(a) serial na 10
jacekjan

Bardzo proszę, aby nie odbierać ludziom nadziei !!!


W artykule
http://www.filmweb.pl/Szykuje+si+C4+99+wojna+o+prawa+do+pi+C4+85tego++22Terminat ora+22%2CNews%2Cid%3D51440

jest mowa o prawach do DYSTRYBUCJI piątej części filmowej Terminatora. Nie ma natomiast słowa o prawach do serialu !

Powyższy artykuł jest z maja, a informacja z savethescc.com jest z wczoraj (26 sierpnia). Trzeba założyć, że oni mają wiadomości z pierwszej ręki, bo są tam na miejscu.

Poza tym widać, że stronę prowadzą ludzie, którzy znają się na rzeczy.

Zwróćcie uwagę, że nie zrobili od razu po Dniu Sądu kampanii reklamowej, bo nie miałoby to większego sensu. Zaczynał się bowiem martwy sezon, czyli wakacje. Skoncentrowali się na organizowaniu akcji w internecie, które miały podtrzymać zainteresowanie serialem, szykując główne uderzenie po wakacjach i na czas wydania w USA 2 sezonu na DVD.

Kampania rusza 3 września i potrwa przynajmniej do października.

Początkowo obejmie: craigslist/classifieds campaign, savethescc giveaway, press kits, "taking the streets" campaign (nie podejmuję się tego przetłumaczyć, ale brzmi mądrze :) )

Najbardziej widoczne elementy kampanii to m.in.: billboard, który będzie jeździł po ulicach Los Angeles (ze szczególnym uwzględnieniem okolic kwatery głównej WB) w dniach 21 – 23 września oraz reklamy w (przynajmniej) 38 kinach Los Angeles, Nowego Yorku i Chicago. Jeśli pozwolą zebrane fundusze (a już w tej chwili widać że pozwolą, zresztą zbiórka cały czas trwa) to reklama pojawi się w większej ilości kin i miast.

Kampania w kinach rusza 25 września i będzie polegać na dziesięciosekundowej emisji slajdu na ekranach kin, trzykrotnie przed każdym filmem wyświetlanym w tych kinach. Dodatkowo sieć kin Screenvision podejmie działania z zakresu Public Relations, dotyczące starań fanów o kontynuację serialu.

Jak zatem widać, nasze wszystkie działania dopiero teraz zaczną być naprawdę widoczne !

I jeszcze jedno: wyniki sprzedaży pierwszego sezonu na całym świecie są rewelacyjne.
I to jest argument dla WB nie do podważenia. Klapa Terminatora:Salvation nie będzie miała wpływu na kontynuację serialu !

No fate, but what we make !

ocenił(a) serial na 9
jacekjan

No pierwszy raz sie lepiej poczułem odkad mi serial uwalili :D

ocenił(a) serial na 10
jacekjan

Kik0 --->
Pytałeś jak będzie wyglądać reklama w kinach.

Można ją zobaczyć tutaj:
http://www.savethescc.com/news/

Tak na szybko i w bardzo dużym skrócie:

Postanowiono wykorzystać zebrane fundusze na dwukrotną kampanię w wybranych kinach, a nie na dołożenie kolejnych kin, jak początkowo zamierzono.
Powtórzenie kampanii jest planowane na październik.

Informacja dla tych, którzy zamówili "chip" Cameron: prace nad ostatecznym wyglądem jeszcze trwają. Opóźnienie wynika z chęci wyprodukowania "chipa" możliwie najbardziej zbliżonego do oryginału. Savethescc.com prosi o cierpliwość :)

jacekjan

Myślę, że źle zrobili pomijając część tytułu jakim jest słowo "Terminator". W końcu ludzie przeczytają "The Sarah Connor Chronicles" i będą się drapać po głowie pytając co to takiego może być (Ci co nigdy nie słyszeli o serialu). Tak to zobaczą sprawdzoną markę jaką jest "Terminator" i będą wiedzieć, że to coś nowego. O ile pamiętam to to samo zrobili z bilboardem, który ma jeździć po ulicach. Ciekawe dlaczego.

Bartek2

Ale i tak należy się tym ludziom wielki szacunek, że organizują te akcje.

ocenił(a) serial na 10
Bartek2

"Myślę, że źle zrobili pomijając część tytułu jakim jest słowo "Terminator". W końcu ludzie przeczytają "The Sarah Connor Chronicles" i będą się drapać po głowie pytając co to takiego może być (Ci co nigdy nie słyszeli o serialu). Tak to zobaczą sprawdzoną markę jaką jest "Terminator" i będą wiedzieć, że to coś nowego. O ile pamiętam to to samo zrobili z bilboardem, który ma jeździć po ulicach. Ciekawe dlaczego."

Jedyne co mi przychodzi do głowy, to kwestia braku praw autorskich do marki "Terminator".

Choć oczywiście nikt przy zdrowych zmysłach nie powinien się przyczepić do fanów za wykorzystanie tego "znaku towarowego", bo nie dość, że kampania jest organizowana wyłącznie z naszych funduszy, to w dodatku ma na celu m.in. zwiększenie sprzedaży DVD i poszerzenie "grupy docelowej" jak to określają marketingowcy. A zatem jest to działanie w interesie wytwórni filmowej.

Ale w Ameryce wszystko jest możliwe, więc widocznie wolą nie ryzykować :)

ocenił(a) serial na 10
jacekjan

Moim zdaniem powinni używać oryginalnego tytułu i logotypu T:SCC. Chcąc czy nie chcąc, moim zdaniem prawa autorskie i tak już wiele razy zostały naruszone. Tak samo jak z tym chipem-usb, skoro pochodzi z ich filmu, a savethescc.com na nich "zarabia" to chyba jest to naruszenie praw. Nie znam się na tym za bardzo, nie jestem prawnikiem a w szkole nie uczą takich rzeczy (a szkoda), więc nie wiem jak to jest z tym wszystkim dokładnie.

ocenił(a) serial na 9
Kik0

Coś nowego? Nie mogę odnaleźć na forum wątku o czipie. Już produkują, czy jeszcze projektują?

ocenił(a) serial na 10
velve

Jeśli chodzi o chip Cameron, to ostatnia wiadomość pochodzi z 27 sierpnia: prace nad chipem nie zostały jeszcze zakończone i potrwają dłużej niż początkowo zakładano.

Nowszych informacji nie znalazłem. Mój zamówiony chip jeszcze do mnie nie dotarł, ale jak coś będę wiedział, to dam znać.

"Cholernie Wielka Kampania" trwa. Wybaczcie, ale nie jestem w stanie przetłumaczyć wszystkiego, bo mam dwa tygodnie zaległości w obecności na forum i we wszelkich sprawach które wymagają dostępu do Internetu.

Ze spraw w których możemy wziąć udział, najważniejszy moim zdaniem był dzień pisania listów (8 września – 6 dzień Kampanii). Minęło co prawda już trochę czasu, ale lepiej późno niż wcale :)

Poniżej zamieszczam wzorzec listu ułożony przez savethescc.com oraz adresy do WB. Wysłanie maila zajmie tylko chwilę i może pomóc naszej Sprawie. Wysłanie listu do USA to koszt około 4 zł.

Dear [name here],
I am writing as a fan of the cancelled television series Terminator: The Sarah Connor Chronicles to convey the highly profitable potential of this show. Should the WB be given the opportunity to continue this unique program in any way, shape, or form, I would hope that they would give it serious consideration.

The Sarah Connor Chronicles is still a marketable asset. The show’s millions of viewers are devastated over the cancellation and would, I believe, gladly follow a continuation in any form that stayed true to what made this show so special. The FOX Network’s cancellation decision can be traced to a number of questionable factors, but it cannot be denied that the show has plenty of room to continue its story, whether it be in the form of a third season or a DVD movie.

This show offers something special for both veteran Terminator fans, veteran science fiction fans, and newcomers: quality. It combines intense action with mind-blowing special effects with human dynamics, all rolled together in one truly unique series. The Sarah Connor Chronicles has too much potential to lose now and I believe the WB has a lot to gain by restoring this show.

Many of us, including myself, have followed the show since it premiered in its first season, watched it live, DVR’d it and rewatched it repeatedly within the next few days, purchased Season 1 on DVD and/or Blu-Ray and pre-ordered Season 2 on DVD and/or Blu-Ray. There are millions more around the world anxiously awaiting the Season 2 release, the impact of which I believe will effectively demonstrate the marketable potential of this show that can no longer be ignored.

Fans have pulled together in a global effort to fund a mobile billboard promoting the Season 2 U.S. release, which will hit the streets of Los Angeles from September 21st to the 23rd, as well as a pre-movie advertising campaign that begins September 25th. There are numerous other campaigns that can be found at www.savethescc.com, where fans are organizing themselves to demonstrate that we’re a market with a strong demand, waiting for you, the WB.

We’re fighting to Bring Back Sarah Connor. Will you join us?
[your name here]




Bruce Rosenblum
President, Warner Bros. Television Group
4000 Warner Blvd
Burbank, CA 91522
Bruce.Rosenblum@Warnerbros.com

Peter Roth
President, Warner Bros. Television Group
4000 Warner Blvd
Burbank, CA 91522
Peter.Roth@Warnerbros.com

Diane Nelson
President, Warner Premiere
Warner Bros. Entertainment, Inc.
4000 Warner Blvd., Bldg 2, #103
Burbank, CA 91522
Diane.Nelson@Warnerbros.com

No fate !!!

ocenił(a) serial na 9
jacekjan

Dzięki za informacje. List wydrukowałem. W poniedziałek skoczę na pocztę. Ciekawe, czy otrzymam odpowiedź :-).

ocenił(a) serial na 9
velve

Najlepszy filmik na youtube:

http://www.youtube.com/watch?v=6wb8yRLzzEs&feature=player_embedded

ocenił(a) serial na 10
velve

Nie sądzę aby odpisali, zresztą nie taki jest cel tych listów.
Ja wysłałem juz kilka listów do WB i oczywiście nie dostałem odpowiedzi :)
Wazne jest jednak to, że WB dostaje listy z całego świata i dzięki temu widzą jak wielką popularnością cieszy się ten serial, a co za tym idzie jak dużo można na nim zarobić.

ocenił(a) serial na 10
jacekjan

Oto nasz billboard w akcji:

http://www.savethescc.com/news/

ocenił(a) serial na 10
jacekjan

Billboard został zauważony przez SciFiWire.

Poniżej tłumaczenie (moje, czyli amatorskie ;) ) tekstu, który ukazał się na SciFiWire:

Fani anulowanego przez Foxa serialu Terminator: The Sarah Connor Chronicles nie poddali się, próbując wywalczyć jakiś rodzaj kontynuacji serialu. Wygląda jakby czasowo opuścili ideę znalezienia telewizji, która dałaby 3 sezon, zamiast tego prowadzą obecnie kampanię na rzecz filmu DVD.

W jednej z najbardziej nowatorskich kampanii fanów, widzianych w ostatnich latach, [fani] zorganizowali ruchomy billboard "Przywrócić Kroniki Sary Connor", który jeździł po Los Angeles, zwracając uwagę (co rzeczywiście działało, przynajmniej w naszym przypadku) (...).

Ciężarówka [z billboardem] jest częścią dobrze ułożonej i ładnie nazwanej "Cholernie Wielkiej Kampanii", którą fani urządzają we wrześniu i październiku, która zbiega się z wydaniem we wtorek na DVD drugiego sezonu TSCC. Jeśli fani mogą pomóc w sprzedaży serialu na DVD, naszym zdaniem studio mogłoby dać im [wyprodukować] film na DVD.

ocenił(a) serial na 10
jacekjan

Wczoraj, czyli 25 września, rozpoczęła się dwutygodniowa kampania reklamowa "Kronik..." w wybranych kinach w Los Angeles, Rosemont i Nowym Jorku.

Gdyby ktoś przypadkiem był w jednym z wymienionych miast, może zajrzeć do któregoś z kin i osobiście zobaczyć naszą kampanię :)

ocenił(a) serial na 10
jacekjan

Nareszcie wyjaśmiła się kwestia pamięci CPU Cameron. Poniżej tłumaczenie tekstu zamieszczonego w savethescc.com w dziale "News"

Chcielibyśmy podziękować wszystkim za cierpliwość z pamięcią USB w kształcie procesora Cameron. Problemy zostały już rozwiązane i USB są już w produkcji. Data wysyłki od [naszego] dostawcy była ustalona na 12 października, jednak produkcja odbywa się w Chinach a w ostatnim tygodniu były tam wakacje, czy coś w tym rodzaju, więc nasze zamówienie (jak i wszystkie zamówienia z tej firmy) opóźniło się o kilka dni.

Nowy termin wysyłki od dostawcy to 20 października. Będziemy to wysyłać w następnym tygodniu. Zabraliśmy ponad 150 zamówień, więc dlatego prosimy Was o dalszą cierpliwość.

(...)

Jeszcze raz dziękujemy za cierpliwość.

ocenił(a) serial na 10
jacekjan

Koniec Freaking Big Push. I co dalej ?

Poniżej wklejam skrócone tłumaczenie tekstu z savethescc.com. Szczegóły i oryginalny tekst można znaleźć tutaj:

http://www.savethescc.com/news/

"Wiemy, że były to trudne dwa miesiące dla każdego i wiemy, że prawdopodobnie jesteście zmęczeni ale chcemy podziękować każdemu z Was za uczestnictwo w jakikolwiek sposób.
Każdy wysiłek się liczy.

Mówiąc o tym, co mamy zamiar zrobić, kiedy Kampania się zakończyła, można powiedzieć krótko: Nie poddajemy się.

Walka nie jest skończona, ponieważ bitwa nie została wygrana. Nie skończyliśmy. I mamy nadzieję, że Wy również.

Kampanie będą trwały dłużej niż jeden dzień, jak miało to miejsce podczas Freaking Big Push, przez co łatwiej będzie wziąć w nich udział. Chociaż liczba kampanii została zredukowana, możecie zauważyć, że kampania listowa i pocztówkowa wciąż trwają. Zawsze będą ważne dla naszej sprawy i zachęcamy każdego do ciągłego wysyłania listów i pocztówek.

Jak zawsze doceniamy pomysły na kampanie od Was.


Następny krok.

Dziś wieczorem rozpoczynamy Operation: Deploy Sarah. To trzytygodniowa kampania zbierania funduszy na zakup DVD z 2 sezonem Kronik aby ofiarować je żołnierzom amerykańskim przebywającym za granicą poprzez AMVETS [American Veterans]. To wielka sprawa i myślimy, że jest to również dobry sposób aby pomóc w budowaniu znajomości Kronik Sary Connor poprzez dawanie ludziom DVD. Przyłączcie się do nas.

Save Sarah Connor Chronicles
No fate !"

ocenił(a) serial na 10
jacekjan

A to dopiero pomysł z tymi żołnierzami :D, na pewno Kroniki ich w pewnym sensie wzbogacą emocjonalnie... no tak ;p.

ocenił(a) serial na 10
Kik0

Nie jestem przekonany czy żołnierze są odpowiednią grupą docelową dla Kronik... Ale gdzieś widziałem (chyba w komentarzach) propozycję aby spróbować zorganizować pokazy w campusach studenckich. Zobaczymy czy ta propozycja wypali.

ocenił(a) serial na 10
jacekjan

Savethescc.com informuje:

"Fani Kronik Sary Connor zebrali 1120 $ na DVD, które zostaną podarowane żołnierzom amerykańskim za pośrednictwem AMVETS. Do każdego z 28 DVD z drugim sezonem TSCC będzie dołączona wiadomość od fanów.

Tymczasem pracujemy nad kampanią, która ruszy w styczniu. Do tego czasu planujemy interaktywne spotkania fanów, z których pierwsze powinno rozpocząć się jutro, więc miejcie oczy otwarte."

Zatem ekipa savethescc.com nie próżnuje. Ciekawe co wymyślą na styczeń, ale widać, że są to ludzie, którzy wiedzą jak przeprowadzać takie kampanie i nie tracą nadziei :)

ocenił(a) serial na 10
jacekjan

Zespół savethescc.com informuje, że zdaje sobie sprawę, iż ostatnio zrobiło się nieco spokojniej, ale pracują nad nową kampanią planowaną na styczeń, a w międzyczasie będą przeprowadzane tygodniowe konkursy od teraz, przez cały grudzień, aby podtrzymać ducha Kronik Sary Connor.

"Dziś startuje tygodniowy konkurs, który zakończy się w sobotę, 28 listopada o godz. 12 w południe czasu EST. Konkurs jest otwarty dla wszystkich fanów a zwycięzca zostanie wybrany przez nasz zespół."


Nagroda: Scieżka dźwiękowa z serialu Terminator: Kroniki Sary Connor


Tydzień pierwszy: Dokończ zdania

Dokończ zdania. Nie chodzi nam o cytaty, ale o najbardziej oryginalne i kreatywne zdania jakie znajdziecie !

Uwaga: Należy wysłać kompletne zdania jako komentarz do tego posta:

http://www.savethescc.com/news/2009/11/holiday-contest-finish-the-sentence/

Inne formy nie będą brane pod uwagę.

1. Sarah Connor is so badass, she could kick _____’s ass.
2. Cameron thinks _____ is a tight present.
3. If Derek owned a hotdog stand, he’d name it: _____.
4. If you _____, John will totally shoot you in the head.
5. Derek’s new word for what he and Jesse did is _____.
6. John: "Mom, ____ is crazy, even for you!"
7. Sarah hates Skynet, but she loves _____.
8. Cameron could kill you with a(n) _____.
9. Besides Sarah, Catherine really thinks ____ is a bitch.
10. Ellison will not do the devil’s work, but he’ll gladly work for______.
11. If Savannah got three new chickies, she’d name them: _____, _____ and _____.



Od siebie mogę dodać, że płyta ze ścieżką dźwiękowa Kronik nie jest dostępna w Polsce, zatem jest to okazja do wygrania fajnej nagrody.

Płyta zawiera 24 utwory, w zdecydowanej większości z pierwszego sezonu.


Uwaga: Nie jestem w stanie przetłumaczyć wszystkiego w 100 % dokładnie, ale staram się oddać sens, na tyle, na ile pozwala moja znajomość angielskiego. Jeśli ktoś przeczyta oryginalny tekst i uzna, że gdzieś popełniłem błąd, to niech zrobi korektę. Wszelka pomoc będzie mile widziana :)

ocenił(a) serial na 10
jacekjan

Wielkie dzięki za info, jacekjan!
Wziąłem udział w tym konkursie, zobaczymy co z tego wyjdzie :D.

ocenił(a) serial na 10
Kik0

Życzę Ci w takim razie powodzenia !

Ja nie brałem udziału tym razem, bo nie czuję się pewnie w takich angielskich uzupełniankach, ale z niecierpliwością czekam na następne konkursy :)

ocenił(a) serial na 10
jacekjan

Dziś startuje drugi, tygodniowy konkurs, który zakończy się w niedzielę 6 grudnia, o godz. 12 w południe czasu EST. Konkurs jest otwarty dla wszystkich fanów a zwycięzca zostanie wybrany przez zespół savethescc.com.

Nagroda: Ścieżka dźwiękowa z serialu Terminator: Kroniki Sary Connor

Tydzień drugi: Podpisz zdjęcia

Podpisz wszystkie zdjęcia z Kronik Sary Connor, zamieszczone na tej stronie:
http://www.savethescc.com/news/2009/11/holiday-contest-caption-this/

Bądź kreatywny i zabawny !
Uwaga: Należy wysłać podpisy jako komentarz do posta z zamieszczonego powyżej linku. Inne formy nie będą brane pod uwagę.

ocenił(a) serial na 10
jacekjan

Hm... a jak się dowiedzieć kto wygrał poprzedni konkurs? :P

ocenił(a) serial na 10
Kik0

Tutaj jest informacja o wygranych:

http://www.savethescc.com/news/2009/11/finish-the-sentence-winner/

Można tam znaleźć nick osoby która wygrała (Kelbesh) oraz tych, którzy zaproponowali najciekawsze pojedyńcze zdania.

ocenił(a) serial na 10
jacekjan

Kurcze, nie wygrałem :P. Nawet mnie nie wyróżnili, gorzki smak przegranej xD

ocenił(a) serial na 10
Kik0

Spróbuj w nowym konkursie :) Powodzenia !

ocenił(a) serial na 10
jacekjan

Fani Kronik są bardzo kreatywni, więc przed nimi kolejna szansa na wygranie ścieżki dźwiękowej z serialu.

Dziś startuje trzeci, tygodniowy konkurs, który zakończy się w niedzielę 13 grudnia, o godz. 12 w południe czasu EST. Konkurs jest otwarty dla wszystkich fanów a zwycięzca zostanie wybrany przez nasz zespół.

Tydzień trzeci: Nadzieja

Zrób film video, napisz fanfiction albo narysuj/namaluj/utwórz fanart, którego tematem będzie "nadzieja".

W tym tygodniu nagrodą będą trzy płyty ze ścieżką dźwiękową Kronik Sary Connor, po jednej za video, fanfiction i fanart.

Uwaga: Musisz umieścić linki do tego, co stworzyłeś, jako komentarz do tego posta.

http://www.savethescc.com/news/2009/12/holiday-contest-hope

Wszystkie linki muszą pozwolić na jednoznaczne stwierdzenie, że osoba umieszczająca komentarz jest autorem utworzonego przez siebie video, fanfiction lub fanart. Inne formy nie będą brane pod uwagę.

Informacje o zwycięzcy poprzedniego konkursu można znaleźć tutaj:

http://www.savethescc.com/news/2009/12/caption-this-winner

ocenił(a) serial na 10
jacekjan

Savethescc.com informuje:

"Planujemy powiększenie naszego zespołu, w obliczu planowanej kampanii skierowanej do Pacificor/WB (myślimy o Cholernie Wielkiej Kampanii 2.0). Szukamy fanów którzy:

poświęcają swój czas Kronikom Sary Connor oraz naszym staraniom na savethescc.com

potrafią płynnie porozumiewać się po angielsku

przeznaczą na kampanie związane z Kronikami Sary Connor czas w przyszłości, bez oczekiwania na publiczne uznanie albo wynagrodzenie

mogą systematycznie być obecni i wnosić coś do zebrań zespołu online

są entuzjastami !"

Jeśli jesteś zainteresowany i chciałbyś wziąć udział w dalszej dyskusji, szczegóły znajdziesz tutaj:
http://www.savethescc.com/news/2010/02/looking-for-staff/

ocenił(a) serial na 10
jacekjan

Już niedługo rusza nowa kampania ! Savethescc.com informuje:

"Dzisiaj przypada pierwsza rocznica istnienia savethescc.com. Minął rok, ale nasza walka się nie skończyła. Wiemy, że ostatnio było tutaj cicho, ale w przyszłym tygodniu rozpocznie się tradycyjna kampania skierowana do jednocześnie Pacificor i WB.

W połowie kwietnia jest spodziewana Cholernie Wielka Kampania 2.0, która doprowadzi nas do kolejnej ważnej rocznicy w maju.

Z okazji naszej rocznicy chcielibyśmy przedstawić naszą nową, siostrzaną stronę, dedykowaną fanom The Sarah Connor Chronicles, zawierającą fanfiction, video sztukę i miejsce na dyskusje. Jej celem jest ponowne zjednoczenie fanów i stworzenie kompleksowego centrum komunikowania się. Zainteresowani ?"

Zapraszamy. The Lighthouse at www.resistthefuture.com

ocenił(a) serial na 10
jacekjan

Wklejam poprawiony link: www.resistthefuture.com

ocenił(a) serial na 10
jacekjan

Teraz powinno działać:
http://www.resistthefuture.com

ocenił(a) serial na 10
jacekjan

NOWE KAMPANIE !

Savethescc.com informuje:

Oto plan gry

ComicCon. To wielkie i glośne wydarzenie. Cztery dni dla fanów z setek różnych fandomów - jak również wszystkich głównych stacji telewizyjnych – zgromadzonych w jednym miejscu. To idealna okazja aby narobić hałasu wokół naszej sprawy wśród ludzi z całego świata, których w większości interesuje to, co mamy do powiedzenia.

Mamy niewiele ponad trzy miesiące do połowy lipca, kiedy planujemy jeszcze większa kampanię. Nie chcemy zdradzać zbyt wielu szczegółów, ponieważ wciąż mamy jeszcze burzę mózgów, planujemy i rozmawiamy z dostawcami ale z pewnością planujemy coś specjalnego w Los Angeles jak również powrót naszego billboardu na ComicCon w San Diego. Będziemy przekazywać wam wszystkim informacje jak tylko sprawy się ułożą.

Do tego czasu będziemy przygotowywać tygodniowe kampanie rozpoczynając od najpopularniejszej kampanii - wysyłania tradycyjnych listów I kartek pocztowych. Uaktualniliśmy naszą sekcję z adresami o adres Pacificora i dodaliśmy nową formułę listu jak również kilka nowych kartek pocztowych.

A więc do dzieła, fani TSCC ! Rozgłoście to wszem i wobec. Wiemy, że będzie to długa walka. Trwa już ponad rok i wciąż wiele jeszcze przed nami. Teraz jest czas aby znów wspólnie zadziałać !

Adresy:

WB:

Bruce Rosenblum
President, Warner Bros. Television Group
4000 Warner Blvd
Burbank, CA 91522
Bruce.Rosenblum@Warnerbros.com

Peter Roth
President, Warner Bros. Television Group
4000 Warner Blvd
Burbank, CA 91522
Peter.Roth@Warnerbros.com

Diane Nelson
President, Warner Premiere
Warner Bros. Entertainment, Inc.
4000 Warner Blvd., Bldg 2, #103
Burbank, CA 91522
Diane.Nelson@Warnerbros.com

Phone: 818.954.4522
Twitter: http://twitter.com/thewbdotcom
General Phone: 818.954.6000

Pacificor, LLC
740 State Street, Suite 202
Santa Barbara, CA 93101

Wzory listów:

Pacificor + WB

To Whom It May Concern;
It’s about money. Revenue streams, profit maximizing, strategic investment...it all boils down to money. We understand that, just as we understand quality, perseverance and building for the future. In the world of television and filmmaking, these two concerns can often clash and are typically deemed incompatible.

We believe that profitability and quality are not mutually exclusive, that the intersect of excellence and success is as attainable in the entertainment industry as it is in the financial industry. We believe that this perfect storm can be found in The Sarah Connor Chronicles.

Far from an over the top celebration of violence or tough to understand pseudo-science, The Sarah Connor Chronicles brought together the perfect mix of action, character development, and story in a package enjoyable by both veteran fans and newcomers alike. Not just a show with a narrow target viewing market, The Sarah Connor Chronicles is enjoyed by individuals, friends, and families of all ages and and interests.

The Sarah Connor Chronicles took the Terminator franchise to the small screen and built a depth, a richness, that was both unheard of and unexpected in a film series that was known for explosions and big guns. The television series took the core of what made the movies great and added a whole new quality through fuller characters, deeper plots and a level of insight that captured the attention of millions of domestic viewers every week and continues to captivate audiences around the world.

The series is an untapped well, a hidden vein of gold waiting to be discovered. It is the future of the franchise, one that now rests in your hands.

There is no fate. Save Sarah Connor.
[your name here]



Ogólny wzór listu

Dear [name here],
I am writing as a fan of the cancelled television series Terminator: The Sarah Connor Chronicles to convey the highly profitable potential of this show. Should the WB be given the opportunity to continue this unique program in any way, shape, or form, I would hope that they would give it serious consideration.

The Sarah Connor Chronicles is still a marketable asset. The show’s millions of viewers are devastated over the cancellation and would, I believe, gladly follow a continuation in any form that stayed true to what made this show so special. The FOX Network’s cancellation decision can be traced to a number of questionable factors, but it cannot be denied that the show has plenty of room to continue its story, whether it be in the form of a third season or a DVD movie.

This show offers something special for both veteran Terminator fans, veteran science fiction fans, and newcomers: quality. It combines intense action with mind-blowing special effects with human dynamics, all rolled together in one truly unique series. The Sarah Connor Chronicles has too much potential to lose now and I believe the WB has a lot to gain by restoring this show.

Many of us, including myself, have followed the show since it premiered in its first season, watched it live, DVR’d it and rewatched it repeatedly within the next few days, purchased both Season 1 and 2 on DVD and/or Blu-Ray. There are millions more around the world anxiously awaiting the Season 2 release, the impact of which I believe will effectively demonstrate the marketable potential of this show that can no longer be ignored.

Fans have pulled together in a global effort to demonstrate that we’re a market with a strong demand, waiting for you, the WB.

We’re fighting to Bring Back Sarah Connor. Will you join us?
[your name here]


Wysłanie maila nic nie kosztuje ! Wysłanie tradycyjnego listu do USA to tylko około 3 złote !

Pamiętajcie, że każdy list i mail ma znaczenie dla naszej sprawy !!!

jacekjan

podbijam temat bo się zawieruszył :P

ocenił(a) serial na 10
_Anika_

Thank you for your cooperation ;)

Przy okazji małe uaktualnienie bazy adresowej:

Mail do funduszu Pacificor - właściciela praw do franczyzy Terminatora: info@pacificor.com

Ponadto dane nowej osoby z Warner Bros Premiere:

Eva Semple Davis
Executive Vice President, Warner Premiere
Warner Bros. Entertainment, Inc.
4000 Warner Blvd
Burbank, CA 91522

Kampania listowa i mailowa cały czas trwa !

ocenił(a) serial na 10
jacekjan

"Misja na bieżący tydzień:

Pokażmy WB i Pacificor jak wielu jest fanów Kronik Sary Connor w różnych częściach świata.

Kup kartkę pocztową z Twojego miasta i wyślij ją ze swoją wiadomością wspierającą Kroniki Sary Connor.

Mniej więcej za tydzień przedstawimy plany kampanii na ComicCon, więc miejcie oczy otwarte."

Źródło: http://www.savethescc.com/news/2010/05/postcards-from-around-the-world/

Adresy na które można wysłać kartki znajdują się w poprzednich postach.

ocenił(a) serial na 10
jacekjan

Dokładnie rok temu Kroniki Sary Connor zostały anulowane i fani z całego świata zebrali się aby wałczyć o jego kontynuację. Rok później wciąż walczymy.

W lipcu tego roku wprowadzimy naszą kampanię do San Diego na Comic Con, który jest potężnym centrum dla fanów, stacji telewizyjnych, studiów filmowych i mediów. Wykorzystamy ponownie mobilny billboard i przeznaczymy dla uczestników konwentu gadżety promujące naszą sprawę.

Szczegóły naszej Letniej kampanii są tutaj:

http://www.savethescc.com/comiccon/

Jak zawsze oczekujemy na sugestie fanów odnośnie przedmiotów na gadżety albo na pomysły jak promować naszą sprawę na ComicCon.
Każdego tygodnia będziemy kontynuować umieszczanie postów z misjami, które doprowadzą nas do ComicCon.

Niech ten tydzień będzie tygodniem Twittera. Dodajcie #savesarah i #tscc do wszystkich swoich tweets (nie bardzo wiem o co chodzi). Opowiadajcie wszystkim swoim przyjaciołom o tym fascynującym serialu – w realnym życiu, na Facebooku, MySpace itp.

Wiadomość jest ta sama co w zeszłym roku: Nie ma przeznaczenia. Sami tworzymy swój los. Ratujmy Kroniki Sary Connor.

ocenił(a) serial na 10
jacekjan

W dużym skrócie przetłumaczę jeszcze plany savethescc.com na ComicCon.

Przede wszystkim powrót mobilnego billboardu – tego samego, który jeździł w zeszłym roku po Los Angeles. Dzięki temu, że agencja Atomic Outdoor Media posiada nasz billboard w magazynie, będziemy mogli zaoszczędzić na kosztach druku.

Gadżety do rozdania uczestnikom ComicCon:

Torby wielokrotnego użytku z napisem "This bag will not survive judgment day" i z drugiej strony "Save The Sarah Connor Chronicles www.savethescc.com"

Guziki o średnicy 1,5 cala z napisem "I hate Skynet" i "Save the cyborgs"

Tatuaże kreskowe z napisami "The Sarah Connor Chronicles" i "Join The Resistance at savethescc.com"

Szacunkowe koszty:
Billboard = $2475
1000 toreb Save SCC = $1390
500 1.5″ guzików = $160
1000 tatuaży kreskowych = $135

Jeśli ktoś chciałby przekazać darowiznę, można to zrobić za pomocą systemu PayPal na tej stronie:

http://www.savethescc.com/comiccon/

Każdy datek ma znaczenie. Dzięki temu możemy uratować naszą ukochaną Cameron ;)

ocenił(a) serial na 10
jacekjan

Nowości z savethescc.com:

"Billboard [który ma jeździć podczas ComicCon z hasłem Save The Sarah Connor Chronicles] został juz opłacony. Pozostało jeszcze tylko ustalenie trasy z agencją Atomic.

Na ukończeniu są prace związane z wyglądem 16’’ x 15’’ toreb wielokrotnego użytku. 1000 zostanie zamówionych w 4imprint.com [i rozdanych podczas ComicCon]

Guziki z napisem noFAte zostały już zamówione i niedługo powinny być wysłane do osób, które składały się na kampanię

Design guzików przeznaczonych do rozdania podczas ComicCon jest w opracowaniu i będziemy w stanie zamówić 1000 sztuk."

Szczegóły tutaj: http://www.savethescc.com/news/

ocenił(a) serial na 10
jacekjan

Pojawiły się pierwsze zdjęcia z billboardem "Bring Back The Sarah Connor Chronicles", który jeździł podczas ComicCon.
Można je zobaczyć tutaj: http://www.flickr.com/photos/38307338@N05/sets/72157624588117802/

ocenił(a) serial na 10
jacekjan

Zespół savethescc.com spędził 4 dni na ComicCon gdzie rozklejono 3000 sztuk naklejek, rozdano 1000 plakietek i 850 toreb z hasłami promującymi nasz serial. To wszystko zostało ufundowane przez fanów.

Savethescc.com nie kończy swojej działalności a kampania podczas ComicCon nie była ostania. Przyszłość Kronik pozostaje w rękach właścicieli franczyzy Terminatora, producentów i innych osób spoza grona fanów. Oni wiedzą o naszych staraniach o tym, że chcemy serial z powrotem.
Będziemy zawsze wspierać nasz serial i wałczyć o jego przyszłość.

Szczegóły oraz krótki film z ComicCon można znaleźć tutaj: http://www.savethescc.com/news/2010/07/comiccon-and-round-up/

jacekjan

a wyciągnę ten temat bo się zawieruszył...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones