PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570521}
6,7 18 169
ocen
6,7 10 1 18169
5,0 3
oceny krytyków
Terra Nova
powrót do forum serialu Terra Nova

Warto?

ocenił(a) serial na 5

Obejrzałem Lost oraz The 100, warto obejrzeć ten serial? Słyszałem, że ma tylko 13 odc. i twórcy nie planują dalej kręcić.

ocenił(a) serial na 8
Agron334

Odpowiadam po roku od Twojego wpisu, ale cóż, wcześniej na niego nie trafiłem a i tak powinieneś dostać wiadomość że masz repost.

Serial zdecydowanie obejrzeć. Nie znam nic podobnego tematycznie, bardzo dobry.

ocenił(a) serial na 5
Calmin

Dzięki za odpowiedź, niedługo lukne :)

ocenił(a) serial na 9
Agron334

jeśli Ci się spodoba, będziesz zawiedziony. Finał otwarty na drugi sezon..którego nie ma. Po co robić sobie smak?

ocenił(a) serial na 5
nillvo

Dokładnie, obejrzałem i jestem zirytowany ;-;

ocenił(a) serial na 4
Agron334

Serio ? Dziwi Cię że nie ma drugiego sezonu ? Pomysł to 9 ale wykonanie i scenariusz to żenada. Scenariusz jest tak płytki jak w produkcjach z najniższej półki, nie mogę znieść tył trywialnych i infantylnych historii. Scenariusz jest tak głupi że można wszystko przewidzieć, przykład tego Jima Shannon, wiadome było że Taylor weźmie go na "żołnierza", te historie są tak głupio napisane że nawet scenarzysta nie próbuje ukryć wydarzeń, no jawnie da się wszystko przewidzieć.
Pomysł 9, Scenariusz 3, Efekty 3, Obsada 5. Całokształt niech będzie 5 ale do Parku Jurajskiego się nie umywa. Po 5 odcinku mam ochotę dać 4.

ocenił(a) serial na 6
killerek132

Lecz na końcu ostatniego odcinka z sezonu 1 możemy zauważyć, że jest napisane 'Ciąg dalszy nastąpi' więc myślę, że sezon drugi również pojawi się niedługo :).

ocenił(a) serial na 10
Mops123_2

tyle że już minęło za dużo czasu, zdaje się że 6 lat, więc nie sądzę, żeby kiedykolwiek powstał kolejny sezon. Też jestem tym bardzo zawiedziona

ocenił(a) serial na 6
_Alex_96

Już nawet 9 lat. Ale może as zaskoczą i na 10-te urodziny wypuszczą drugi sezon ;-)

ocenił(a) serial na 10
Mops123_2

a wielka szkoda, bo ten serial należy do czołówki moich ulubionych :)

ocenił(a) serial na 6
Agron334

ja obejrzałem i byłem zadowolony, może ktoś podejmnie podobny temat obecnie..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones