PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=526548}
7,5 741
ocen
7,5 10 1 741
Terriers
powrót do forum serialu Terriers

Po prostu świetnie się go ogląda. Para głównych aktorów dobrana doskonale, jest zabawnie i luźno. Komuś jeszcze Hank przypomina The Dude z Big Lebowskiego? :) Niestety, premierowy odcinek nie miał za dobrej oglądalności, kolejne odcinki też radzą sobie coraz gorzej. Jeśli tak dalej pójdzie to chyba nie dotrwamy do końca sezonu, a szkoda, bo to aktualnie jeden z najlepszych seriali w telewizji.

Revy

szkoda mnie też wciągnoł tak samo jak Lone star co te fastfudziaki oglądają jak kasują te najlepsze

ocenił(a) serial na 10
Revy

zabawnie i luźno było przez pierwsze dwa odcinki (w trakcie których poważnie obawiałam się, że trafiłam na kolejny lekki policyjno-detektywistyczny serialik), później robi się nieco poważniej (trzeci odcinek jak na razie uważam za najlepszy). jestem cała zachwycona.

mnie również martwi niska oglądalność. na imdb wyczytałam, że nie ma już prawie szans na drugi sezon. wielka szkoda, bo Terriers to jeden z zaledwie dwóch seriali, które tej jesieni zwróciły moja uwagę. żeby było ciekawie, wygląda na to, że drugi z nich - Rubicon powoli zbliża się ku końcowi :/

naprawdę chciałabym wiedzieć co takiego jest w Terriers, że ludzie przestają oglądać...

zuzens

Ja nie boję się tego, że nie będzie następnego sezonu, bo to jest pewne. Bardziej obawiam się tego, że każdy odcinek może być ostatnim.

"naprawdę chciałabym wiedzieć co takiego jest w Terriers, że ludzie przestają oglądać..." Ja winię po prostu BEZNADZIEJNĄ promocję tego serialu. Na przykład nazwa: "Terriers" (rasa psa) - serio? Co ten serial ma wspólnego z psami poza króciutkim epizodem w pierwszym odcinku? Tak samo jest z wszystkimi plakatami i durnymi materiałami promocyjnymi, które w ogóle nie sugerują o czym jest serial. Ja po zobaczeniu reklamówek z psami kompletnie nie miałbym ochoty na oglądanie takiego serialu. Jakiś "spec" od marketingu ewidentnie tutaj nawalił...

A, i tutaj nie chodzi o to, że ludzie przestają oglądać - już pierwszy odcinek miał dosyć żałosny jak na standardy telewizji FX debiut.

ocenił(a) serial na 10
Revy

żyję nadzieją. podobno ostatni odcinek skoczył nieco wyżej niż pozostałe. w necie pojawiają się recenzje na blogach, stronach fanów i nie tylko, więc może jednak...

tak, słyszałam coś o beznadziejnej akcji promocyjnej... ja o serialu dowiedziałam się czytając posty na LJ-u, gdyby nie to, do tej pory żyłabym w nieświadomości :/

a jeśli chodzi o rasę psa. teriery są podobno znane ze swojej inteligencji i wytrwałości w czasie polowań, więc tytuł to najpewniej taka aluzja.
ludzie powinni przestać brać wszystko dosłownie, trochę wyobraźni!
należę do osób, którym tytuł akurat się podoba. nie wiem, czy tak chętnie sięgnęłabym po ten serial, gdyby zatytułowano go w klimatach Criminal Minds czy kolejnego CSI...

jak już wspomniałam, żyję nadzieją i czekam na kolejny odcinek.

ocenił(a) serial na 10
Revy

Dołaczam się do wielbicieli serialu, chociaż obejrzałem dopiero pilota. :)
Luźna atmosfera, aktorzy znani mi z innych seriali. Na zachętę dam 10, coby trzoszkę zawyżyć średnią i zachęcić innych do zerknięcia na ten serial.

użytkownik usunięty
publow

No ja jestem po 5 odc. i stwierdzam, że to genialny serial. Im dalej tym lepiej, do tego masa świetnych dialogów i epickich momentów. Nie chcę spojlerować, ale sposób rozwiązania 4-go odc. sprawił, że opadła mi szczęka.

ocenił(a) serial na 10
Revy

trzeba trzymać kciuki, bo rzecz jest faktycznie swietna, swierza i doskonale zagrana

ocenił(a) serial na 5
Revy

Popieram bardzo dobry serial z odcinka na odcinek coraz lepszy, wielka szkoda, że mówi się o jego skasowaniu, pozostaje tylko nadzieja, to serial kablówki, a te tak strasznie nie kasują swoich seriali jak wielka czwórka.

ocenił(a) serial na 7
FlashBones

Znakomity serial; i mam nadzieję że pogłoski o jego skasowaniu pozostaną tylko pogłoskami. Takie szmiry jak np."Nikita" dostają pełne sezony,a takie wręcz "off'owe" seriale jak właśnie "Terriers" muszą drżeć w obawie przed kasacją,lub zostają całkiem anulowane jak choćby "Rubicon".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones