7,6 679
ocen
7,6 10 679
874
chce zobaczyć
{"rate":8.0,"count":1}
{"type":"film","id":526548,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Terriers-2010-526548/tv","text":"W TV"}]}

"Terriers" – dzieło Teda Griffina ("Ocean's Eleven", "Naciągacze", "Tower Heist: Zemsta cieciów") i producenta Shawna Ryana ("The Chicago Code”, "Świat gliniarzy”, "Magia kłamstwa") – to serial z elementami komedii, którego głównym bohaterem jest emerytowany prywatny detektyw, nawiązujący współpracę ze swym krewkim i przedsiębiorczym partnerem. Hank Dolworth (Donal Logue), były policjant i alkoholik w trakcie terapii, który od wielu miesięcy zachowuje trzeźwość, wspólnie ze swym najlepszym przyjacielem, Brittem Pollackiem (Michael Raymond-James) zakłada nielicencjonowaną prywatną agencję detektywistyczną. Obaj członkowie duetu, borykając się z problemami starzenia, rozwiązują kryminalne zagadki, starając się przy tym uniknąć niebezpieczeństw i osobistej odpowiedzialności.

Serial rozpoczyna się od sceny, w której Hanka i jego partnera odwiedza starszy, pijany mężczyzna, prosząc o pomoc w odnalezieniu córki. Początkowo zadanie wydaje się proste, lecz powiązania córki z mrocznymi postaciami powodują, że sprawa szybko okazuje się zbyt poważna dla ich podrzędnej agencji.

Komediowy, ostry, oryginalny serial ukazuje sytuację, w której wbrew początkowym oczekiwaniom stawka w grze staje się bardzo wysoka. "Terriers" pokazuje co w dzisiejszej Ameryce oznacza bycie "zbyt małym, by przegrać".

oficjalny opis prod. telewizyjnej