3 nieemitowany odcinek i kolejne The Beautiful Life :
http://www.youtube.com/user/TBL
super ciesze się w końcu super prezent na gwiazdkę :)
jakby były ang napisy na odcinku to by było super ale ważne że w ogóle jest do oglądania.
podobno latem 2010 roku w stacji CW maja puścić od 3 do ost. odcinka serial...
Stacja CW zrezygnowała z serialu, ale powstała petycja o przywrócenie go! Jeżeli chcecie spróbować go uratować, wpiszcie się tutaj:
http://www.petitiononline.com/mod_perl/signed.cgi?tblcw321&1
naciskajac sign the beautiful life : tbl petition
wpisujemy: name lub nick, email, i komentarz np ze lubimy serial i...