PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=304362}
8,0 752
oceny
8,0 10 1 752
The Black Donnellys
powrót do forum serialu The Black Donnellys

Po pierwszych 2 odcinkach śmiem twierdzić, że obok Dextera i Heroes jest to najlepszy serial z tego sezonu serialowego. W tamtym rządził Prison Break, a 2 lata temu LOST...W tym roku trudno jednoznacznie ukazać zwyciezce.

użytkownik usunięty
brett_hoper

w tym sezonie mimo słabej popularności w amerykańskiej telewizji można by dodać do najlepszych serial jeszcze Day Break

ocenił(a) serial na 9

Tak, to również był ciekawy serial, jednak potem juz zrezygnowalem z ogladania WebRipoow :/

ocenił(a) serial na 7
brett_hoper

a trzeba było.. dzięki temu jest zakończenie :) w 13 :)

A Dextrer ii owszem.. za to pilot.. strasznie ciemny :) zobaczymy co dalej...

brett_hoper

zgadzam sie
LOSt rządził w pierwszym sezonie, to samo Prison Break
Heroes wymiata, wymiatało też BSG
oczywiscie w tym sezonie niepodzielnie góruje Heroes NBC, a tutaj NBC wyskakuje z drugim rewelacyjnym serialem - Black Donnellys
smiem twierdzic po 2ch odcinkach ze moze byc lepszy od Prison Break

ocenił(a) serial na 9
pancor

Zgodzę się ja po 3 odcinkach twierdze że jest lepszy i od PB i od Lostów. Ale jak dla mnie w tym "sezonie" króluje Dexter, a Black Donnellys ma szanse stanąć u boku Dextera, ale stwierdzic to możemy dopiero gdy NBC wyemituje reszte odcinków tego serialu. Heroes jest świetne ale do wymienionej dwójki mu troche brakuje.
Ale jak dla mnie i tak BSG zawsze będzie numer 1. Można było wątpic po ostatnich paru odcinkach które były średnie, ale finał rekompensuje wszystko :D

ocenił(a) serial na 7
rand

Bo ja wiem... nie twierdzę, że jest zły. Ale rewelacyjny - chyba raczej niee...

ocenił(a) serial na 9
Aintha

no tosmy sobie poogladali...usuwaja go z anteny...co myslicie na jakis mass email do NBC :P??

ocenił(a) serial na 10
brett_hoper

Te petycje i tak nic nie dają. Telewizje nie zarabiają z odcinków chodzących po necie. Liczy się kasa za reklamy w czasie emisji. To wszystko przez Amerykańców że nie oglądali TBD. Cóż... już się powoli przyzwyczajam do tego (Jericho, Day Break). Wpuszczą za to jakieś inne i znowu je usuną. Tak to już jest:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones