PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=304362}
8,0 752
oceny
8,0 10 1 752
The Black Donnellys
powrót do forum serialu The Black Donnellys

hmm
no i znowu okazalo sie ze amerykanie wola same gnioty i mydlane badziewia (takie moje zdanie)
serialik zostal zdjety z anteny , rozne zrodla podaja ze juz a inne ze dopiero po 9 odcinku - zobaczymy
reszta odcinkow do 13 ma byc dostepna tylko w necie i mozliwe ze ktos zrobi z nich webripy

sokaro

kurde a właśnie miałam zacząć oglądać :/

ocenił(a) serial na 9
oliina

no webripy sa cienkie, wlasnei dlatego zrezygnowalem z Day Breaka a serial (TBD) niesamowicie mi sie podobal.Debilni Amerykanie....mogli przelozyc date emisji w jakis dzien kiedy na innych sa same badziewia albo zostawic bo Prison Break sie juz skonczyl(2 sezon)

ocenił(a) serial na 9
brett_hoper

[*]

Chyba jak nikt ubolewam za stratą tak wspaniałego serialu ;(
Szkoda tylko świetnej roboty włożonej przez Paula Haggisa....
Dla mnie to wszystkie Prisony i Losty mogły by zostać skończone byleby The black Donnellys pozostał, niestety nie ja o tym decyduje.....a szkoda :(

ocenił(a) serial na 9
rand

Szkoda bo naprawdę świetny serial, jeden z lepszych tego sezonu. Świetna muzyka, dobra obsada i przede wszystkim klimat!!!!!!!! Haggis się przyłożył i wyszło ale nie dla amerykańców... Może jeszcze się coś zmieni, choć szczerze w to wątpie. Naprawdę szkoda bo brakuje takich seriali.

ocenił(a) serial na 9
ludwisiu

Ogólnie nie lubię czegoś takiego i ja sam omijam takie rzeczy szerokim łukiem ale dla tych co lubią sobie robić nadzieje petycja:

http://petitionspot.com/petitions/Donnellys#sign

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones