PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801842}

The Boys

8,3 55 249
ocen
8,3 10 1 55249
7,8 16
ocen krytyków
The Boys
powrót do forum serialu The Boys

Coś świeżego i innego. Czekam na sezon 2 ;)

hudzik20

Połknąłeś? Czyli nie wypluwałeś jak Starlight w pierwszym odcinku? ;P

ocenił(a) serial na 10
WojtasJ_

ona nie wypluwała w 1 odcinku w ostatnim jest do tego nawiązanie

tomasz_morawski

A w pierwszym to nie wypluwała i wymiotowała w klopie po opracowaniu "berła" Głębokiemu?

ocenił(a) serial na 10
WojtasJ_

wymiotowała ale to było na tle nerwowym w ostatnim odcinku też wymiotowała a wojskowy tylko za rękę ją trzymał. w okolicach 2-3 ktoś wspominał w ekspozycji że była bulimiczką.

tomasz_morawski

A to sorki. Jak na razie jestem w 6 odcinku, to tej akcji z wojskowym nie widziałem.

tomasz_morawski

wstrętne plotki ;) bulimiczka była pazur - biorąc pod uwagę ile zjadła na pierwszej randce i jaką miała figurę ;p

WojtasJ_

"Opracowanie berła" fajne określenie na gwałt.

ocenił(a) serial na 9
Negacja

Nikt jej nie zmuszał. Po prostu tak chciała być w "7" że była w stanie zrobić wszystko. P.S. scena z porwaniem samolotu to jest nic w porównaniu z komiksem. W serialu Homelander jeszcze jako tako przewiduje. W komiksie to kompletny idiota

ocenił(a) serial na 8
Negacja

Czy mogłabyś nie nadużywać określenia gwałt? Tak, the Deep molestował ją i zaszantażował, ale nie narzucił się jej siłą, ani nie odurzył. Starr mogła po prostu powiedzieć "Chrzanię Cię i całą tą Waszą Siódemkę", trzasnąć drzwiami i wyjść. To była jej decyzja. Kariera czy godność osobista.

użytkownik usunięty
descolada

Ja uważam też, że to gwałt był. Co za różnica, czy zmuszenie siłą, czy szantażem emocjonalnym?
Równie dobrze mogło być tak: matka, jej dziecko, jakiś facet. Facet grozi, że dziecko umrze, jeśli matka mu nie obciągnie. To też byłby gwałt. Gwałtem jest również, gdy chłopak zmusza swoją dziewczynę słowami "jeśli mnie kochasz, to powinnaś mnie kochać całego i mi czasami robić loda".

ocenił(a) serial na 8

Kompletnie się z Tobą nie zgadzam. Twoim zdaniem wszelkie naciski, którym są w stanie przeciwstawić się osoby z kręgosłupami to gwałty?
Czyli tak... masz żonę, która pracuje w korporacji i chciałaby dostać awans. Szef-gnój zaproponuje jej wymianę: awans za seks. Rozumiem, że gdy żona się na transakcję zgodzi, to będziesz mieć pretensje WYŁĄCZNIE do szefa, a żonkę będziesz uważać za niewinną ofiarę gwałtu?

użytkownik usunięty
descolada

Nie za niewinną, ale taki szef wie, że szantażuje, wie, że zmusza, wie, że robi źle i gdzie nacisnąć, żeby złamać człowieka, a taka żona może być słaba psychicznie i uznać, że ważniejsze jest nakarmienie rodziny niż jej obrzydzenie i godność.

Jeśli za kobietą nie stoi ciężka historia życiowa i odmowa nie miałaby kiepskich konsekwencji finansowych czy socjalnych, to można krzywiej spojrzeć na jej uklęknięcie, ale jeśli jest zdesperowana i bezsilna, to jest inna sprawa.

Ty nie czułbyś się zgwałcony/a, gdybyś czuł/a, że jesteś w sytuacji bez wyjścia i byś klęknął, sądząc że tak trzeba?

ocenił(a) serial na 8

Nie ma takiej pracy, z której nie można zrezygnować na rzecz zatrudnienia w innym mniej toksycznym miejscu. Oczywiście nie mówimy o życiu w warunkach okupacji.
Po drugie w przypadku Starlight w ogóle nie ma o czymś takim mowy! Ona nie była w sytuacji bez wyjścia, nie była zagrożona głodem czy bezdomnością, czy brakiem środków na leczenie bliskiej osoby. Chciała dostać się do elitarnej grupy superbohaterów, top of the top i dowiedziała się, jaką cenę trzeba zapłacić. Realizacja marzeń nie jest ważniejsza niż szacunek do samego siebie.
Z tego samego powodu z dużym dystansem podchodzę do wszelkich "mee too rewelacji" z wyjątkiem tych o ordynarnych gwałtach. To, że jakaś kobieta marzy o zdobyciu Oscara, nie oznacza że może robić absolutnie wszystko pod biurkami wielkich producentów, a potem płakać i się skarżyć. ZAWSZE ma szansę wycofać się i pójść pracować na kasie w Biedronce. Okazuje się jednak, że myśl o pracy w Biedronce czy innym WalMarcie jest dla niej bardziej odrażająca niż seks z Weinsteinami.

użytkownik usunięty
descolada

Głodny sytego nie zrozumie, słaba psychika nie myśli logicznie, gdy całe życie jest manipulowana przez toksyczną matkę.

użytkownik usunięty

Żeby nie było, ogólnie uważam że i tak się zdziwczyła tym klęknięciem i ją też osądzam tak jak i jego.

Negacja

Gdzie tam miałaś gwałt? The Deep zasugerował, że jeśli mu nie zrobi loda to nie dostanie się do zespołu.
Nie zmuszał jej, nie pobił, nie związał ani nie odurzył. Chciała to zrobiła, a później udawała ciotkę niewydymkę.

ocenił(a) serial na 7
WojtasJ_

W sumie to nie od niego zależało... Właściwie wszyscy mieli go w poważaniu;)

tocomnieinteresuje

Od niego to nie zależało, ale postanowił wykorzystać sytuację i wykorzystał.
A że trafiła się tempa blachara z nadmiernym parciem na szkło, to trudno nie było.

ocenił(a) serial na 7
WojtasJ_

Nie jest pokazane, że mu się udało. Dziewczyna w ostatnim odcinku również wymiotuje kompulsywnie.

tocomnieinteresuje

Pokazane nie jest, ale sama mówi o tym, że The Deep zaparkował sisiora w jej ustach.

Negacja

Stawiam brylanty przeciwko orzechom, że jeśli by jej DP zaproponował, to też by się zgodziła.

ocenił(a) serial na 9
hudzik20

piękny. Czysta, brudna prawda w swojej istnej gorzkiej postaci. kocham go

ocenił(a) serial na 8
hudzik20

Hej. Gdzie to można obejrzeć?

ocenił(a) serial na 10
martusha1

torrenty najłatwiej

ocenił(a) serial na 10
dezertx

Do k@rwy nedzy amazon prime kosztuje teraz 12zl

ocenił(a) serial na 9
martusha1

Amazon prime video, jest jakiś darmowy okres próbny ;)

Azalcia

Jest ..logujac sie w DE masz 30 dni w PL masz 7

ocenił(a) serial na 8
martusha1

Masz mnóstwo stron z serialami online na których jest ten serial. Jak choćby s e r i a l e o n l i n e . p l.

ocenił(a) serial na 8
goci_17

To chyba jestem cienka bo nie mogę ogarnąć takich stron :(

ocenił(a) serial na 10
martusha1

na filetracker . pl dzisiaj ktoś wstawił z napisami nawet

ocenił(a) serial na 9
martusha1

Wpisz "The Boys zalukaj". Podziękuj jak obejrzysz ;)

ocenił(a) serial na 9
martusha1

Prime video masz legalnie pierwsze 6 miesięcy jest za 13 złotych, to nie majątek a jest dużo spoko seriali i filmów do obejrzenia tam np. wszystkie sezony The Office albo też niedawno wydany serial Good Omens polecam bardzo.

ocenił(a) serial na 10
hudzik20

Dobry jest kurde mam nadzieje że będzie 2 sezon

ocenił(a) serial na 8
hudzik20

No, jestem pod wrażeniem. Aktorsko i scenariuszowo bardzo dobrze to wyszło. Właściwie nie było w tym serialu żadnego memłania i wypełniaczy. Ogląda się świetnie. Homelander na drodze do szaleństwa, zapewne teraz myśli [……….. uwaga idzie mały spoiler ………………….], że tatusiowanie go ocali. Czekam na drugi sezon! :)

Slimak_6

jakie tatusiowanie go ocali ??? to egoistyczny psychol raczej będzie chciał zrobić z dzieciaka swoją kopię i kartę do swoich zapędów dyktatorskich . Mnie sam finał rozczarował - czułam że żona Billa żyje . Rozwaliło mnie że taki ,,kozak'' jak Billi działał pod wpływem emocji bez logiki i sprawdzania faktów.

hudzik20

Pełen zwiastun drugiego sezonu! Premiera 4 września.
https://www.youtube.com/watch?v=MN8fFM1ZdWo
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones