PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786957}

The Brave

7,1 762
oceny
7,1 10 1 762
The Brave
powrót do forum serialu The Brave

Błąd

ocenił(a) serial na 9

W odcinku 2, 13:33 zamiast pokazać widok jakiegoś charakterystycznego miejsca w Sverdlovsk, pokazali parlament Węgierski. I powiedzcie mi kto tu się zna na mapie?

ocenił(a) serial na 6
gosia_baranowicz

o tym jakie bledy geograficzne robi ameryka w swoich filmach mozna napisac kilka ksiazek ;v

ocenił(a) serial na 4
gosia_baranowicz

to prosty serial, za dużo oczekujesz, w odcinku czwartym stracili łączność, bo niby zeszli za głęboko pod ziemią, gdzie był przetrzymywany wiezień, gdy doszli do celi okazało się, że w niej są okna, i widać słoneczko xD I dla jasności nie odzyskali łączności, musieli wrócić ta samą drogą... I to tak na świeżo, bo właśnie skończyłem go oglądać, błędów oczywiście jest pełno, ale cóż poradzić.

gosia_baranowicz

mi najbardziej zapadła w pamięć scena z odcinka drugiego gdzie w trakcie strzelaniny (ok. 2:09) na zbliżeniu wyraźnie widać przytrzaśnięcie łuski, po czym jak gdyby nigdy nic następuje dalszy ciąg strzelaniny. ahh, czy w jakimś serialu doczekamy się kiedyś dbałości o takie szczegóły jak usunięcia zacięć :).

ocenił(a) serial na 8
gosia_baranowicz

Także nazwa ulicy na tabliczce: Vakapu utca = 1, 2 odc. 1:05. , ale poza takimi drobiazgami serial był o.k.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones