PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563526}
5,6 1 321
ocen
5,6 10 1 1321
The Cape
powrót do forum serialu The Cape

-Bezwzględność, brutalność bohatera (może śmierć rodzinki bądź drugi które łyka coś zmienią?)
-innowacyjne technologie od Fleminga albo Fajnej Nadzianej Laski Co Ma Bloga
-oryginalne sylwetki następnych bohaterów/antybohaterów pojawiające się w serialu
-lepsze efekty specjalne
-gra aktorska na troszkę wyższym poziomie, brak oklepanych kwestii
-mniejsza przewidywalność (bo w 2 pierwszych odcinkach w grę "co się stanie za 5 minut?" łatwo wygrać
-epickie sceny które zapadną w pamięć na długie lata i wywyższą serial ponad inne produkcje o superherosach
-większy, totalny rozpiernicz - co ma wybuchnąć, niech wybuchnie - niech nie rozchodzi się o jedno miasto a o cały świat (conajmniej)
-odrobinę wyższy poziom żartów

Takie wnioski po 2 pierwszych godzinach, spory potencjał jest. Co będzie dalej?

kostekzary

Musze powiedzieć że po czwartym odcinku zauważyłem minimalną poprawę.....jest ona jednak niewystarczająca. Prawie ze wszystkimi twoimi argumentami się zgadzam i tak się zastanawiam, że o wiele lepiej byłoby stworzyć po prostu nowy serial. Za dużo rzeczy trzeba by było poprawić i moim zdaniem jest to nieopłacalne. Bo gdyby te wszystkie elementy dało się w serialach zmieniać w trakcie produkcji to nie było by kiepskich seriali ..... bo każdy można by było uratować. Te zmiany są nierealne, albo się ludziom spodoba i przetrwa, albo nawet sezonu nie dostanie.

ocenił(a) serial na 3
indyjones

ja zrezygnowałem po trzecim odcinku

kostekzary

Myślę że niedługo pójdę w twoje ślady. Dam jeszcze szansę bo tematyka jest naprawdę interesująca i nie rozumiem jak można taki pomysł i potencjał zepsuć.

ocenił(a) serial na 4
indyjones

Serial, słaby i skończy się pewnie na jednym sezonie, zobaczę dalej może coś się zmieni, ale wątpię by wyszło lepiej.

ocenił(a) serial na 2
FlashBones

ten serial moze jedynie uratowac dobre zakonczenie go po 1 sezonie

pawlik211211

teraz to już nic go nie uratuje :(
Serial został oficjalnie skasowany i obcięty z 3 ostatnich odcinków.
Mi ten serial bardzo się podobał, i żałuję że został skasowany no ale stacja ma widocznie inne plany.

ocenił(a) serial na 3
kostekzary

No ja po czwartym. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones