PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790129}

The Crossing. Przeprawa

The Crossing
6,5 1 189
ocen
6,5 10 1 1189
The Crossing. Przeprawa
powrót do forum serialu The Crossing. Przeprawa

Skoro to od ABC i od wykonawców lost myślę że serial będzie dobry. Jak narazie profil Lost na Fb dodało teaser 2 minutowy..

Misiek2711

Jakich wykonawców? Z tego co patrzę i na Filmweb i na IMDb to jedyne LOST z jakim mają coś wspólnego Jay Beattie i Dan Dworkin to jakiś film The Lost z 2009 roku. Z Zagubionymi to jedyne powiązanie jakie widzę, to stacja ABC (co jest napisane w trailerze) i właśnie dlatego fanpage LOST to reklamuje, podobnie jak reklamował już kilka innych produkcji ABC. A to, że serial jest z ABC nie znaczy od razu, że będzie super. Ja przynajmniej mam mieszane uczucia po trailerze, ale no pożyjemy, zobaczymy. :)

użytkownik usunięty
lostek815

Dokładnie, rzuciło mi się w oczy kilka razy jak ktoś pisał, że serial od twórców LOST, zaciekawiło mnie to, więc zacząłem oglądać, oglądnąłem 2 odcinki i serial średni, więc patrzę na twórców i nic nie widzę, zero połączenia między tymi serialami poza ABC.

Misiek2711

Pierwszy odcinek jest zachęcający. Zapowiada się ciekawa akcja i intryga. Oby tylko cancela nie dostał, bo zostaniemy z rozgrzebaną historią :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones