The Curse (2023)
The Curse: Sezon 1 The Curse sezon 1, odcinek 1
odcinek The Curse (2023)

Kraina zauroczenia

Land of Enchantment 1h 1m
6,8 100
ocen
6,8 10 1 100
The Curse
powrót do forum s1e1

Poddałem się po 45 minutach. Brak scenariusza wygląda to no amatorskie kręcenie scen niczym za bardzo nie powiązanych - no może dwoma kut....mi. Zdjęcia na poziomie domowej produkcji (troszkę nieobiektywne bo poprzednio oglądałem Napoleona i poprzeczka był na maxa ustawiona, ale to nie może być usprawiedliwienie)

ocenił(a) serial na 8
Maft_2

Widać, że nigdy nie oglądałeś Nathana Fieldera i nie wiesz o co chodzi w jego produkcjach oraz na czym polega cały komizm tego serialu.Cóż, jest to z pewnością humor dla osób inteligentnych.

Puniszerka

odpowiem tak - inteligentna komedia to licząc tylko względnie współczesne - (bo nie da się obecnie porównywać do np Młodego Frankensteina) - Nietykalni 2011, O północy w Paryżu 2011, Dzień świstaka 1993, Big Lebowski 1998.
Liczy się scenariusz/dialogi/gra aktorska i ponadczasowość. Nathan Fiedler to współczesna nisza.

Maft_2

Jak dla mnie powinno powstać ,odwrotnie niż Napoleon. :)

ocenił(a) serial na 2
Puniszerka

No a na czym on polega? Na tych idiotycznych niezręcznościąch? Serio?kogoś to śmieszy? I to jest humor dla ludzi inteligentnych?

ocenił(a) serial na 8
Bartek_990

Nie uważam się za osobę specjalnie inteligentną. raczej za osobę mającą ponadprzeciętną wiedzę o kinie. Oglądanie tego dzieła było niczym ból zęba. Ale było to zajebiste. A ostatni odcinek to... Powiedzieć że ryje banie, to zbyt banalne :)

Puniszerka

Pokazywanie mikro penisów i robienie palcówki żonie jest czymś intelligent przecież to niziny komedii

Puniszerka

Humor dla ludzi z rozwolnieniem mózgowym, polecam terapię

Maft_2

coś co nie powinno powstać to twój wpis na tym forum

ocenił(a) serial na 1
Maft_2

Taaaak, można umrzeć z nudów. Niestety, jesteśmy za mało inteligentni, aby objąć te wspaniałe wysublimowane żarty lol

ocenił(a) serial na 10
majabaran

Największym żartem jest to, że większość z nas oglądałaby taki program, jaki tworzy para bohaterów serialu i wierzyła, że robią coś dobrego dla społeczności i klimatu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones