PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=745545}
6,8 23 277
ocen
6,8 10 1 23277
5,3 3
oceny krytyków
The Defenders
powrót do forum serialu The Defenders

Moja opinia.

ocenił(a) serial na 9

Mi się podobało. Dałem 9/10. Jakoś seriale o Jessice i Luke'u mnie nie wciągnęły i obejrzałem pierwsze odcinki ale przez Defend'ersów może spróbuję jeszcze raz. Ale nie rozumiem czemu każdemu ten Iron Fist nie przypada do gustu. Mi ten serial naprawdę się podobał. Jak coś oglądam to nie zastanawiam się nad tym czy główny bohater jest charyzmatyczny, humorystyczny czy Bóg wie jaki. Danny Rand naprawdę jest postacią ,którą lubię i nikt nie zmieni mojego zdania.

ocenił(a) serial na 10
monument99

Danny to mój ulubieniec z tego defenkwarteciku :)

A czemu go nie lubią? Może po prostu nie wiedzą że on jest nieśmiertelnym Iron Fistem? :D

A tak na poważnie to w IF niektórzy nie załapali że on jako wychowanek mnichów "nie z tego świata" może być oderwany od tutejszej rzeczywistości a oglądając Defendersów pamiętali że go nie lubili w IF wiec na zasadzie przyzwyczajenia...
No ale to takie moje gdybanie :D

ocenił(a) serial na 6
Raister

Powodów przez, które ludzie nie lubią Danny'ego jest kilka:
- jedni mówią, że jest to zarżnięcie tak ciekawej postaci z komiksów (i mają rację)
- drudzy, że on nie gra jako postać (ja się do nich zaliczam)
- trzeci pewnie też sobie jeszcze coś wymyślą

Dla mnie IF nie gra jako postać sama w sobie. Netflix mógł kombinować z poważniejszą wersją tej postaci (tylko po co, skoro tyle ciekawego materiału), tylko tak, żeby ona serio była poważna. A co dostałem; dzieciaka, który zachowuje się irracjonalnie i biega krzycząc, że trzeba zniszczyć Hand i że jest nieśmiertelnym Iron Fistem (a gdy przychodzi co do czego to nie potrafi poradzić sobie z krzesłem i sznurkiem). Nie lubię takich postaci.

Ja po 6 odcinkach jego serialu polubiłem go, jako tego gościa, który przybył z innego świata i nie może się odnaleźć. Tylko dlaczego on później stał się terminatorem, który był zaprogramowany, aby biegać i krzyczeć, że trzeba zniszczyć Rękę?

Ale fajnie, że chociaż Wam się udało wyciągnąć z niego jakieś pozytywy. ;)

ocenił(a) serial na 10
trechu

Czytałem trochę komiksów z Iron Fistem (solowych , z Avengersami , gościnnych występów w innych seriach) i bynajmniej nie uważam by został "zarżnięty" w serialu. Wręcz przeciwnie , uważam że to całkiem ciekawe pokazanie jego początków. A jego zachowanie całkiem sensownie wyjaśnił niżej balex więc nie będę go tu dublować (a zgadzam się z nim) ;)

"Ja po 6 odcinkach jego serialu polubiłem go, jako tego gościa, który przybył z innego świata i nie może się odnaleźć. Tylko dlaczego on później stał się terminatorem, który był zaprogramowany, aby biegać i krzyczeć, że trzeba zniszczyć Rękę?" - Bo zlokalizował wroga i uruchomił mu się program zainstalowany przez mnichów :D

Raister

Dodam jeszcze, że w przyszłym tygodniu Finn rozpoczyna treningi do sezonu drugiego. Czyli ma przed sobą co najmniej 4 miesiące treningów. A kiedy już Danny dostanie kostium to w bardziej spektakularnych scenach w 100% może go zastąpić dubler. Wierzę, że przy zmianie showrunnera i dzięki ciężkiej pracy przy następnym sezonie wszystkim kopary opadną :D

ocenił(a) serial na 6
balex

To dobre wieści. Wciąż liczę, że go jeszcze odratują. ;)

ocenił(a) serial na 5
Raister

Iron Fist jako serial najbardziej mi się podobał z całej tej serii. Tylko drugi sezon Daredevila był lepszy. Co do Dannego to nic do niego nie mam, lubię go i nie wiem o co się go czepiają. Ale w The Defenders zauważyłem taką jedną rzecz że on bardzo słabo walczy w porównaniu do Daredevila i Elekrty. Wystarczyło kilka minut jednej z walk i widać było między nimi ogromną różnicę. Ale ogólnie aktorsko fajnie gra swoją postać, tylko mógłby trochę poćwiczyć to karate. Jeśli chodzi o superbohaterów to moją ulubienicą jest zdecydowanie Jessica Jones, potem Daredevil i minimalnie za nim Iron Fist. Luke Cage nie lubię bo to pozer. Najlepszą postacią w całych The Defenders była zdecydowanie Elektra którą uwielbiam od Daredevila.

ocenił(a) serial na 10
Ergath

Akurat za JJ jako postacią nie przepadam bo raz że to chodząca depresja a dwa ta jej blond siostrunia to najbardziej mnie drażniąca postać w całym Netflixowym Marvelu , no ale same historie przedstawiane w obu sezonach JJ mi się podobały

Ale Elektrę za to wręcz kocham , w Daredevilu była obłędna :D

ocenił(a) serial na 5
Raister

Dla mnie najbardziej wkurzającymi postaciami w całej serii tych seriali jest Claire i Misty a Jessice jako chodzącą depresję uwielbiam. Historia w pierwszym sezonie dobra ale w drugim bardzo słaba.

ocenił(a) serial na 8
Ergath

Co do drugiego sezonu Jessiki, ja miałem wrażenie, że wzięła się za niego zupełnie inna ekipa, która pewnie przybyła z planu Mody na sukces. No ale showrunnerka była ta sama.

monument99

Danny obok Matta jest moim ulubionym bohaterem. Wiadomo, jak innych i mnie drażnią miejscami te jego dziecinne akcje. Ale ja to rozumiem tak:
-był wychowywany przez mnichów całkiem surowo (i tu jest już zupełne oderwanie od zachodniego świata)
-wbijano mu do głowy (zapewne dzień po dniu), że jego misją i celem życia jest zniszczenie Ręki
-jako, że był taki oderwany od rzeczywistości i zapewne żył bardzo skromnie, lgnie do wszystkiego co nowe z ciekawością dziecka. A to może ludzi irytować. Ale co złego jest w infantylności?
Wydaje mi się, że ludzie oceniając serial Iron Fist już na siłę czepiali się wszystkiego, nie dając mu szansy w The Defenders. Najlepiej to by każdy chciał, żeby Danny był od razu na wstępie najsilniejszy fizycznie i psychicznie. Do tego, żeby obie pięści świeciły mu się 24 godziny na dobę. Mi się podoba to wprowadzenie i taka geneza plus przemiana postaci. Na pewno z kolejnym sezonem Iron Fista będzie jeszcze większy progres. Mnie już postać Danny'ego w The Defenders zachwyca.
Ja wierzę w ewolucję tej postaci i w Finna Jones'a. Zobaczycie, jeszcze wspomnicie moje słowa :D

ocenił(a) serial na 8
balex

Zgadzam się z tym co piszesz. Ogólnie fajnie oglądało się relacje zachodzące między 4 postaciami, choć odnosiłam wrażenie, że mimo wszystko najlepiej i najwięcej wspólnego mają Matt i Danny.

ocenił(a) serial na 8
monument99

Powiem szczerze, że na 1 miejscu u mnie był i jest Daredevil, zaraz zanim ustawiłam Iron Fista, który mimo paru niedociągnięć ogłądałam z przyjemnością. Większości zarzutów pod jego adresem nie rozumiem, Bo Dunny to fajny gość i jego postać moim zdaniem zostałą dobrze zagrana. Pozostałe seriale JJ i Luke zwyczajnie mnie nudziły. Natomiast w Defenders moim skromnym zdaniem Matt i Danny wypadli najlepiej, JJ była nawet do przyjęcia, natomiast Luka nadal uważam za nudną postać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones