PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121437}

The Equalizer

6,6 83
oceny
6,6 10 1 83
The Equalizer
powrót do forum serialu The Equalizer

Czy to na podstawie tego serialu nakręcono Equalizer z politycznie poprawnym Denzelem?

Crazy_Ivan

No to ciekawostka. Niby personalia głównego bohatera się zgadzają. Ciekawe o czym opowiada sam serial???

Archangelus Raphael

Jakoś szczerze po oglądnięciu kilku filmików na Youtube :) serial jest... hmmm... no jest... :D

Crazy_Ivan

Nie no rozumiem, ze film z Denzelem to pełnometrażówka a skupiająca się na jednym wątku i spójnym bohaterze dążącym do rozwiązania fabuły, a serial opiera się na różnorodności wątków. Chodzi mi o to czy główny bohater oprócz tych samych personaliów jest także ukrywającym się byłym agentem, żyjącym gdzieś incognito, posiadającym takie same sprawności fizyczne i intelektualne, niosącym pomoc ludziom w niekonwencjonalny sposób z pominięciem prawa. To by cechowało spójność tych dwóch produkcji.

Archangelus Raphael

Nie wiem szczerze :) zwiastuny mnie do serialu nie przekonały :)

ocenił(a) serial na 7
Archangelus Raphael

Serial jest inny. Mccall nie ma takiej tezyzny fizycznej jak Denzel, ale jest brytyjskim gentlemanem znajacym rozne chwyty, bedacym niesamowicie inteligentnym bylym sledczym i bedacy strzelcem wyborowym. Nie ukrywa sie i wciaz ma znajomości w sluzbach. Nie ma też sklonnosci sadystycznych jak McCall Denzela. Serial nie skupia sie na akcji ale na fabule, i kazda akcja ma uzasadnienie.
Mccall jest tutaj takim Simonem Templarem Rogera Moore na emeryturze.
Goscinnie w serialu jest sporo znanych twarzy. Jeden z lepszych kryminalnych serialow lat 80.


Jeden z odcinkow jest protoplasta Szklanej Pulapki. Wystepuje w nim goscinnie ten aktor z Detektywa Monka jako turecki terrorysta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones