The Equalizer

1985
The Equalizer
6,5 66
ocen
6,5 10 66
184
chce zobaczyć
{"type":"film","id":121437,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/The+Equalizer-1985-121437/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu The Equalizer
  • Czy to na podstawie tego serialu nakręcono Equalizer z politycznie poprawnym Denzelem?

• Crazy_Ivan No to ciekawostka. Niby personalia głównego bohatera się zgadzają. Ciekawe o czym opowiada sam serial???

• ArchangelusRaphael Jakoś szczerze po oglądnięciu kilku filmików na Youtube :) serial jest... hmmm... no jest... :D

• Crazy_Ivan Nie no rozumiem, ze film z Denzelem to pełnometrażówka a skupiająca się na jednym wątku i spójnym bohaterze dążącym do rozwiązania fabuły, a serial opiera się na różnorodności wątków. Chodzi mi o to czy główny bohater oprócz tych samych personaliów jest także ukrywającym się byłym agentem, żyjącym gdzieś incognito, posiadającym takie same sprawności fizyczne i intelektualne, niosącym pomoc ludziom w niekonwencjonalny sposób z pominięciem prawa. To by cechowało spójność tych dwóch produkcji.

• ArchangelusRaphael Nie wiem szczerze :) zwiastuny mnie do serialu nie przekonały :)

• Izzy_B ocenił(a) ten serial na: 7

ArchangelusRaphael Serial jest inny. Mccall nie ma takiej tezyzny fizycznej jak Denzel, ale jest brytyjskim gentlemanem znajacym rozne chwyty, bedacym niesamowicie inteligentnym bylym sledczym i bedacy strzelcem wyborowym. Nie ukrywa sie i wciaz ma znajomości w sluzbach. Nie ma też sklonnosci sadystycznych jak McCall Denzela. Serial nie skupia sie na akcji ale na fabule, i kazda akcja ma uzasadnienie.
    Mccall jest tutaj takim Simonem Templarem Rogera Moore na emeryturze.
    Goscinnie w serialu jest sporo znanych twarzy. Jeden z lepszych kryminalnych serialow lat 80.

Jeden z odcinkow jest protoplasta Szklanej Pulapki. Wystepuje w nim goscinnie ten aktor z Detektywa Monka jako turecki terrorysta