PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556415}

The Event: Zdarzenie

The Event
7,1 3 884
oceny
7,1 10 1 3884
5,0 2
oceny krytyków
The Event: Zdarzenie
powrót do forum serialu The Event: Zdarzenie

Serial Wróci :)

ocenił(a) serial na 6

Wydawało się, że to już koniec "The Event: Zdarzenie". Na ratunek przychodzi jednak stacja Syfy! Portal EW.com informuje, że telewizja prowadzi zaawansowane rozmowy z NBC i chce przejąć produkcję serialu!

To wyjątkowa wiadomość dla wszystkich fanów "The Event: Zdarzenie", którzy do dziś nie mogą pogodzić się, że NBC zdecydowała się anulować produkcję. Syfy rozważa zakupienie drugiego sezonu "The Event: Zdarzenie", który miałby być miniserią. Oznacza to mniejszą liczbę odcinków, ale jest to zrozumiałe, biorąc pod uwagę, że rozmowy cały czas trwają.

marek_grzeda

tylko zebyśmy nie czekali 2 lat
a na kolejny sezon

ocenił(a) serial na 8
marek_grzeda

No niestety ale to tylko plotka, która już została zdementowana...
http://www.digitalspy.co.uk/ustv/s123/the-event/news/a322699/the-event-not-movin g-to-syfy.html

Kwiat_W

i dobrze po co produkować dalsze syfy

ocenił(a) serial na 9
Andrrzej

syf to ty!
nikt Ci nie każe komentować!

marcinek_xd

Czemu akurat syf???
Ja bym nie powiedział że serial The Event to syf.
Syf to już prędzej Na Wspólnej,czy Rancho lub inne polskie badziewie.
Akurat The Event jest bardzo dobrym serialem

ocenił(a) serial na 9
marek_grzeda

Mam po prostu nadzieję, że to wypali i doczekamy się kontynuacji bo to bardzo ciekawa historia. Coś co lubię. Walka ze społeczeństwem.

ocenił(a) serial na 8
marek_grzeda

Mam nadzieję, że serial jednak powróci. Pozostało wiele niewyjaśnionych wątków. Chociażby po co obcy przybyli na Ziemię, czemu ją opuścili, co się wydarzy (mam na myśli wspomnianą przez Simona ewolucję) i inne tajemnice zapisane w zwoju. Nie wiem czy wyjaśniono też kwestię porywania dziewczynek i Leili - chyba, że to wyjaśniono, tylko mi umknęło? No i zastanawiam się także dlaczego obcy zostali sprowadzeni razem z całą planetą? Rozumiem, że następnie mieli przylecieć z tej planety na Ziemię? No bo inaczej po co robić dla nich miejsce skoro i tak mieliby zostać u siebie, tylko już w naszym Układzie Słonecznym. Zdecydowanie potrzeba 2. serii!

ocenił(a) serial na 6
kokos91

Lost to nie jest, ale zapowiada się ciekawie zwłaszcza po ostatnim odcinku.

ocenił(a) serial na 9
kokos91

...:::[SPOILERY]:::...
ad kwestia porwania dziewczynek
To zdaje się zostało wyjaśnione. O ile dobrze pamiętam kosmici szukali sposobu na lepszy kamuflaż, czyli leku pozwalającego im się starzeć. To raczej było wyjaśnione.

ad planeta
Szczerze też tego nie rozumiem - to zapewne znacznie droższa operacja, niż przymusowa ewakuacja obcych w kilka miejsc i transportowanie ich bezpośrednio stamtąd na Ziemię.
Jednak jest też inne wytłumaczenie. Dodatkowe ciało niebieskie w układzie słonecznym zdestabilizowałoby orbity najbliższych planet. Jeżeli planeta obcych pozostawałaby w naszym układzie przez dłuższy czas, zaczęłaby wywierać silne oddziaływanie grawitacyjne na Ziemię co doprowadziłoby do zderzenia obu ciał (na trzeciego doszedłby jeszcze księżyc). Możliwe, że kosmici w tej sytuacji będą chcieli odbić swoich z Ziemi, a potem albo zniszczyć Ziemię, albo odesłać ją w inny rejon wszechświata.
...:::[SPOILER OFF]:::...

ocenił(a) serial na 6
Khaosth

ad porwanie dziewczynek - to raczej było szukanie sposobu aby strażnik czyli Dempsey się nie starzał wykorzystując ich siły życiowe, stąd zastrzyki które sobie robił oraz postarzanie dzieci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones