serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

The Event: Zdarzenie

The Event
2010 - 2011
43m
7,1 3 885
ocen
7,1 10 1 3885
5,0 2
oceny krytyków
Kiedy mężczyzna postanawia odnaleźć swoją zaginioną dziewczynę, przez przypadek wplątuje się w spisek sięgający wyżej niż sobie wyobraża. Zobacz pełny opis
The Event: Zdarzenie zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

nagrody

"The Event: Zdarzenie" to konspiracyjny thriller skupiający się na postaci Seana Walkera (Jason Ritter), który bada tajemnicze zniknięcie swojej dziewczyny, Leily (Sarah Roemer). Niechcący zaczyna on odkrywać największy przekręt w historii Stanów Zjednoczonych. Jego poszukiwania będą oddziaływać na życie eklektycznego zespołu nieznanych"The Event: Zdarzenie" to konspiracyjny thriller skupiający się na postaci Seana Walkera (Jason Ritter), który bada tajemnicze zniknięcie swojej dziewczyny, Leily (Sarah Roemer). Niechcący zaczyna on odkrywać największy przekręt w historii Stanów Zjednoczonych. Jego poszukiwania będą oddziaływać na życie eklektycznego zespołu nieznanych ludzi, w skład których wchodzi: nowo wybrany prezydent Martinez (Blair Underwood), Sophia (Laura Innes), która jest liderem grupy oraz teść Seana (Scott Patterson). Ich przyszłość jest na takim torze w globalnej konspiracji, który mógłby zupełnie zmienić przeznaczenie ludzkości.

studio
Steve Stark Productions / Universal Media Studios (UMS)
tytuł oryg.
The Event
inne tytuły
Na "The Event" trafiłem dzięki Sarze Roemer, którą kiedyś zobaczyłem w nic nie znaczącym filmie "Rzeźbiarz", a po którym chciałem, by owa panna została moją żoną. Co prawda, w trakcie oglądania serialu już mi się odwidziało (za to pojawiła się konkurencja - Taylor Cole), ale i tak pannie Roemer - w tej sytuacji, już zamiast propozycji... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Czym może być Zdarzenie

ocenił(a) serial na 8

Zdarzenie to coś co ma nastąpić i nastąpiło już wcześniej przed ludźmi, moim zdaniem będzie to kolizja planet a obcy mają jakąś konstrukcję duchową która się odradza jako lepszy byt na nowo utworzonej planecie. Dlatego ufok mówił że ludzie nie przeżyją a oni się odrodzą jako lepsza rasa.

Zabrałem się za oglądanie nie wiedząc tak naprawdę o czym on jest i w sumie to był
dobry ruch, byłem zaskakiwany przez większość wątków i na początku za Chiny bym nie
zgadł co będzie pod koniec (za to lubię tego typu seriale, często mi się nasuwały
skojarzenia z 24). Ogólnie pasowała mi tematyka, więc dodatkowo...

więcej

To nie tylko inspiracja dla serialu, ale i odpowiedź dlaczego tak dobry serial zostaje zlikwidowany
http://www.youtube.com/watch?v=yKY3TIKUJ5A

Czy urywa się podobnie jak np. Stargate Universe lub Borgias?

Serial ten leci od jutra na tvn7 o 22:15

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones