PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556415}

The Event: Zdarzenie

The Event
7,1 3 884
oceny
7,1 10 1 3884
5,0 2
oceny krytyków
The Event: Zdarzenie
powrót do forum serialu The Event: Zdarzenie

Jako że są wakacje postanowiłem znaleźć jakiś serial dla zabicia czasu, obejrzałem
Luthera więc szukałem czegoś innego. Trafiło na The Event. Po odcinku pilotażowy miałem
mieszane odczucia, dużo gmatwania, retrospekcji ale postanowiłem kontynuować
oglądanie. Po kolejnych odcinkach odnosiłem coraz lepsze wrażenie. Serial zaskoczył mnie
bardzo pozytywnie, jest jednym z najlepszych jakie ostatnio oglądałem. Tylko jedna kwestia
mnie denerwowała a mianowicie Leila, miałem nadzieje, że zginie już na początku a
dotrzymali ją do końca, a jeszcze dali jej dziecko. Jej gra jest sztuczna i nie wywołuje w
odbiorcy pozytywnych wrażeń. Dużo bardziej do gustu przypadła mi Vicky. Wielka szkoda, że
nie ma kto się podjąć kontynuacji serialu bo ogromny potencjał zostanie spisany na straty.
No ale cóż amerykańskie stacje wolą puszczać odmóżdżacz o tematyce wampirowo-
wilkołakowej w którym ZAWSZE krwiożercza bestia zakochuje się w człowieku.
P.S
Co do serialu zdecydowanie polecam

wisio93

Jesli lubisz Luthera, obejrzyj sobie The Killing. Mnie sie podobalo, mialo podobny klimat.

wisio93

Dzisiaj o poranku zakończyłem oglądać pierwszy i jedyny sezon The Event. Jak dla mnie serial rozkręca się dopiero w połowie i zakończyli go z wieloma niewyjaśnionymi kwestiami, choć ostatnie zdanie żony prezydenta Martineza: 'to dom' wcale mnie nie zdziwiło - ona jest jedną z nich co potwierdziło się po tym jak powiedziała prawdę o imigrujących rodzicach - widać, że kłamie. Postać Simona Lee polubiłem aczkolwiek zastanawia mnie dlaczego dopiero po zakończeniu akcji 'rozprzestrzenia wirusa' powiedział, że ich ludzie ewoluują w coś lepszego, wspanialszego i że ludzie tego nie przetrwają. Widocznie chodziło mu o powstrzymaniu ludobójstwa ale swoich i tak chcę na ziemi. Leila w ciąży? ... Ulubiony charakter: Prezydent Martinez. A wiceprezydenta Jarvisa powiesiłbym za napletek za wszystko co zrobił, zwłaszcza za jego naiwność jako pana i władcy USA.

Również polecam serial, chętnie obejrzałbym niespieprzony sezon 2.

wisio93

Na początku podobał mi się, ale z każdym odcinkiem coraz bardziej mnie nużył- przestałam oglądać jakoś już po połowie sezonu.

ocenił(a) serial na 9
dorottak

fakt, koło połowy sezonu jest najgorzej
i fakt później się rozkręca
no i ostatni fakt: serial ma ogromny (i niestety zmarnowany) potencjał - jego zakończenie pozostawiło wiele pytań i wierzę, że jeżeliby go nie spieprzyć, to drugi sezon mógłby być arcydziełem
na końcu walnę mój krótki i treściwy komentarz : wkur***ją mnie amerykanie z ich wampirami, wilkołakami etc., którymi już szczerze rzygam... :/

juuulek

To fakt- wampirów, wilkołaków i czarownic ci u nas dostatek:) A dobrego serialu, który zapiera dech w piersiach ze świeczką szukać:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones