PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=187162}
6,8 14
ocen
6,8 10 1 14
The Exile
powrót do forum serialu The Exile

Nikt już nie pamięta tego serialu? Pamiętam, że bardzo mi się podobał, naprawdę nikt o nim, już nie pamięta?
A po za tym dlaczego w opisie nie jest zaznaczone, że to był serial?

Podaję mój krótki opis serialu:
John Phillips był zakonspirowanym agentem USA, lecz jego dotychczasowe życie zostało mu brutalnie zabrane, gdy inny agent, ratując własną skórę, wrobił John'a w przestępstwo. Wiedząc, że nie może wrócić do domu, bo zostanie aresztowany, ukrywa się na wygnaniu we Francji pod nazwiskiem John Stone. Może ufać tylko dwójce ludzi: Charlie'mu Cabbott'owi, który próbuje oczyścić jego dobre imię i Danni'emu Montreau, francuskiemu gliniarzowi, któremu pomaga w śledztwach.

ocenił(a) serial na 8
demol

ja go pamietam choć byłem wtedy małym łepkiem,szczegolnie pamietam czolowke ,wejscie do bramy z automatem i slowa"po upadku muru myslalem ze wroce do domu ,bede pil piwo z przyjaciolmi,ze moze nawet dostane medal.tymczasem musialem dzialac jako podwojny agent".banicie pomagał szef wywiadu i francuski policjant. serial lecial w okresie wakacyjnym dlatego moglem go oglądac.

demol

ja pamiętam, dobry serial na TVP2 leciał pod tytułem Banita

noxVirgo777

w którym roku i o której ??

ocenił(a) serial na 10
demol

ja go bardzo pamiętam

demol

pamiętam go, był świetny . jakiś czas temu na youtube pojawiła się czołówka serialu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones