PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728032}
6,9 5 295
ocen
6,9 10 1 5295
The Frankenstein Chronicles
powrót do forum serialu The Frankenstein Chronicles

Ostatnio przeżywam pasmo zachwytu brytyjskimi miniseriami: Prey, Kod Mordercy, And Then There Were None, Southcliffe, What Remains. Gdyby nie Brytole nie miałabym co oglądać.

ocenił(a) serial na 9
mojem

Dorzucę "Unforgotten", "Shetland", "Hinterland", "Marchlands" czy "Grantchester" :)

ocenił(a) serial na 9
mojem

Ja też jestem pod wrażeniem. Majstersztyk. Muzyka, kostiumy, gra aktorska, wszystko dopracowane do perfekcji.

mojem

Dzięki za podrzucenie kilku tytułów, bo tylko dwa ostatnie oglądałem.

ocenił(a) serial na 7
mojem

Bardzo przyjemny ( hehe.. ) serial, czekam na drugi sezon.
Szkoda tylko, że i tu dotarł obłęd multikulti

ocenił(a) serial na 7
mateusztt

No tak...czarnoskóry policjant w 19-wiecznej Anglii zajmujący się głównie śledzeniem i obserwowanie różnych osób. Wcale się nie rzucał w oczy w tym tłumie, po prostu wcale ;)))

ocenił(a) serial na 7
milla_3

Tak, to była mocarna scena :) Dosłownie wtapiał się w tłum

mojem

To ja jeszcze dorzucę "sprawy Jacka Taylora".
Czy w tym serialu Sean Bean ginie?.

truman5

To akurat zbyt wysoka półka raczej nie jest ;-)

ocenił(a) serial na 7
truman5

Oczywiście, że ginie, dla koneserów jego ekranowych śmierci ten serial to pozycja obowiązkowa.

ocenił(a) serial na 6
Roy_v_beck

Nikt tak pięknie nie umie umrzeć na ekranie, jak uwielbiany przeze mnie Sean Bean. Ale serial mnie nie zachwycił - nic odkrywczego, wszystko już kiedyś było. XIX wieczny Londyn (Ripper Street, Penny Dreadfull - choć ich akcja jest o kilkadziesiąt lat pòźniejsza), I postaci historyczne wplątane w intrygę, i cierpiący po utracie bliskich detektyw.

M_G_

Mnie też nie, ale to nie wada. Zachwyt wywołał u mnie tylko jeden serial - Czarne Lustro. Kroniki F. to markowy produkt. Mroczny, trzymający w napięciu i perfekcyjnie wykonany. Przy nim Belle Epoque to żałosna parodia kryminału. Polecam każdemu kto lubi seriale i dreszczyk emocji.

mojem

Nocny recepcjonista polecam też mini serial brytyjski

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones