PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740997}

The Gifted: Naznaczeni

The Gifted
7,0 6 105
ocen
7,0 10 1 6105
The Gifted: Naznaczeni
powrót do forum serialu The Gifted: Naznaczeni

Dobry odcinek. Rodzinne tajemnice Struckera ujawnione, Ale wstawka z artykułem z gazety tragiczna. Czy twórcy nie mogli zatrudnić polaka żeby to napisał, zamiast używać tłumacza google?

ocenił(a) serial na 4
jetli22

Właśnie też to zauważyłem. Zabawne na swój sposób. Odcinek znacznie ciekawszy, niż ostatnie po uwolnieniu Lorny, który były dla mnie nużące. Nadal jednak uważam całość za fabularnie/wizualnie dosyć przeciętną.

ocenił(a) serial na 5
tocomnieinteresuje

A czemu oni w ogóle mieli tam polską gazetę? To się działo na terytorium Polski?

ocenił(a) serial na 4
Adrian_SOowa

W sumie przez cały wątek Magneto Polska jest jednak obecna w świecie mutantów, a ten artykuł to przykładowy wycinek pokazujący, że "terroryści" działali na większą skalę.

jetli22

Co ciekawe w komiksie ojcem Andrei i Andreasa von Strucker był znany i lubiany baron Wolfgang von Strucker. Ciekawe czy twórcy pójdą w tym kierunku.

PanSowa_12

Raczej nie Wolfgan Strucker pojawił się już w Avengers: Czas Ultrona. Choć został szybko zbity.

jetli22

Pamiętajmy, że FoXowi i Marvelowi jakoś specjalnie nie po drodze w sprawie dzielenia jednego wszechświata więc ... nie przesądzał bym.
Nagłówek ciekawy i choć mała rzecz, a jednak cieszy w jakimś stopniu. Faktycznie mógł go przetłumaczyć ktoś porządniejszą polszczyzną niż zrobiło to google.

ocenił(a) serial na 7
jetli22

Ta polszczyzna mnie rozłożyła no ale mimo wszystko jak na razie chyba mój ulubiony i jak dla mnie najlepszy odcinek, sprawa z Lauren i Andym coraz bardziej ciekawa, plus nawet się wzruszyłem dwa razy, żal mi ojca Reeda i ta scena z grobami przy końcu. Nowa postać - Esme też na plus, od razu zyskała moją sympatię, mam nadzieję że będzie jej więcej i myślę że dołączy do moich ulubieńców.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones