PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740997}

The Gifted: Naznaczeni

The Gifted
7,0 6 105
ocen
7,0 10 1 6105
The Gifted: Naznaczeni
powrót do forum serialu The Gifted: Naznaczeni

Treści ze zwiastuna bardziej przypominają sceny z serialu "the Flash" niż z typowych filmów o mutantach. Obawiam się, że może to być zbyt podobne, co może doprowadzić do nudnej fabuły. A Wy co myślicie?

Fantasy_and_SF

A mnie bardziej Heroes lub Heroes: Reborn tylko w miniaturze, bo z dzieciakami. Słabe to strasznie...

mario198820

Ja obawiam się nudnej fabuły, lecz mam nadzieje, że mnie porwie :)

Fantasy_and_SF

Na Twoim miejscu nie robiłbym sobie nadziei. Po zwiastunie widać, że to nic specjalnego. Kolejny klon innej produkcji i, jak zwykle, dużo słabszy.

ocenił(a) serial na 3
mario198820

Ale zdajesz sobie sprawę, że fabuła The Gifted luźno bazuje na komiksach z lat 90 kiedy to właśnie młodzi mutanci musieli uciekać przed Sentinelami? Jeśli już się ktoś czymś inspirował to Heroes X-menami.
Plus dużo słabszy? W pilocie było więcej akcji i lepsza gra aktorska niż przez pół pierwszego sezonu Heroes. Już nie wspominam o masie easter eggów odnośnie X-menów.
No i reżyserem jest sam Bryan Singer

mario198820

Koleś ściga ludzi posiadających niezwykłe moce, których większość jest nie do końca świadoma i ich jeszcze nie kontroluje, a jego córka -mała, słodka blondyneczka- okazuje się być jedną z nich. Przecież to jest oryginalność w każdym calu, w życiu takiego twist plota nie widziałem.........

Cierpliwy_filmweb

Dokładnie taka sama akcja jest w "Heroes" z Clair i jej ojcem:) Obie aktorki nawet wyglądają tak samo...

majki_pe

"zróbmy jeszcze raz ale więcej cgi"? :D

ocenił(a) serial na 5
majki_pe

Dokładnie to samo pomyślałam oglądając zwiastun " Save the cheerleader save the world"

ocenił(a) serial na 5
majki_pe

Akcja faktycznie podobna. Co do wyglądu to 2 zupełnie inne kobiety, inna budowa ciała, ruchy, rysy twarzy i mimika. Jedyne co mają wspólnego to kolor włosów.

ocenił(a) serial na 9
mario198820

Podobne jest do Heroes

ocenił(a) serial na 10
syberia971

Podpisuję się. I to bardzo duży plus tego serialu xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones