PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740997}

The Gifted: Naznaczeni

The Gifted
7,0 6 105
ocen
7,0 10 1 6105
The Gifted: Naznaczeni
powrót do forum serialu The Gifted: Naznaczeni

Co sądzicie o zakończeniu? Jak dla mnie 13 odcinek serio był genialny. Uwielbiam bohaterkę jaką jest Lorna. Jest bardzo ciekawa. W głębi duszy cieszę się, że wysadziła ten samolot, z drugiej strony może nie powinna.
W każdym razie gdyby na tym zaprzestała to byłoby fajnie. Pomogła mutantom bardzo. Ale niestety to nie koniec. Lorna postanowiła odejść od Marcusa< nie lubię go.. No ale.. Nie zasługuje na to, żeby zostawiała go kobieta, którą kocha i która nosi jego dziecko> i innych wraz z grupką mutantów. Trochę przesadziła i moim zdaniem nie powinna.
Następna sprawa to Andy. Fajnie, że mimo, że jest bratem Loren i jego rodzina została, to on poszedł. Zapewne mało osób zdecydowałoby się na taki krok. Ale okropnie mi było jak powiedział, że odchodzi, odrzucił rodzinę swoją mocą i przeprosił ich po czym wyszedł. W sumie się na tym wzruszyłem i to był jedyny mój moment wzruszenia w tym serialu prócz śmierci Sonyi.
Więc reasumując odcinek 13 był w porządku, wiele momentów wzruszenia, postawienie widzów w niewiadomym co do decyzji bohaterów było dobrym krokiem.
Liczycie na 2 sezon?

ocenił(a) serial na 4
MrBartus33

Serial miał lepsze momenty, ale przez większość czasu mnie rozczarował. Ostatnie odcinki nie poprawiły mojego wrażenia. Finał jest na pewno furtką do 2 sezonu, ale nie zależy mi, aby powstał.

użytkownik usunięty
MrBartus33

serial ma dla mnie fajny klimat, ciekawe dialogi i jest fajna odskocznia, wiec byloby super gdyby byl dalej. supernatular dla mnie gorszy, a ma juz tyle sezonow.

Też mi sie podoba to co zrobila Lorna, ale przybedzie przeciwnikow mutantow. Andy mnie od poczatku serialu irytuje, ale fajna ma moc. Zaluje tylko ze jego siostre gra taka typowa ladna blondynka, podobna do laski z heroes, wolalabym kogos swiezszego i bardziej charakterystycznego.

ocenił(a) serial na 10

Cioteczna prababcia Andrea też była blond wiec może chcieli kogoś kto by ją przypominał ;)

ocenił(a) serial na 5
MrBartus33

W końcu kilka osób pokazało że ma jaja i nie pozwoli sobą pomiatać.
Lorna zrobiła jedyną sensowną rzecz w całym serialu - rozwaliła kolesia który miała na sumieniu wiele istnień. Jakim trzeba być totalnym bezmózgiem by przychać i próbować ją odwieść od tego. Słusznie uczyniła rzucając Marcusa, bo on był ostatnia osobą która by zadbała o jej i dziecka bezpieczeństwo. Przecież to jakiś tępy nawiedzony pacyfista bredzący bez składu i ładu w kółko te same komunały.
Andy też podjął mądrą decyzję by zerwać z tą zbieraniną nieudaczników i popaprańców bezmyślnie idących na rzeź i ględzących coś o x-menach (swoją drogą o co chodzi z tymi x-menami i ich rzekomym darem?)
Trojaczki może zbyt bezwzględne, ale mają jeszcze bardziej bezwzględnych przeciwników - popieram ich grupę z całego serca.

A co do 2 sezonu - specjalnie mi nie zależy. Serial denny niestety.

PrzemekLipski

Niby to było sensowne ze strony Lorny, ale wiesz.. Oni chcieli ją od tego odwieść, ponieważ nie ukrywajmy, że w samolocie byli też inni ludzie. Np piloci, którzy nie byli raczej niczemu winni. Myślę, że chodziło im głównie o życie tych niespowinowaconych ze sprawami mutantów

ocenił(a) serial na 5
MrBartus33

Obawiam się że te ofermy nie pomyślały nawet o pilotach tylko chcieli ocalić wrogów, bo "my jestesmy tymi dobrymi, bo x-meni" itd ;/

ocenił(a) serial na 10
PrzemekLipski

Wspominali o niewinnych ludziach którzy będą tam lecieć

ocenił(a) serial na 8
MrBartus33

Zakończenie na plus, od momentu pojawienia się Esme serial zyskał drugie życie i wreszcie mutanci nie są kompletnymi lebiodami ;) Co mnie wkurza to fakt iż na akcje wyruszają zawsze Ci sami mutanci, taki Shatter czy koleś-siłacz z ostatniego odcinka też mogliby coś w terenie robić.
Śmieszyło mnie jeszcze kiedy przy próbie wydostania się przez skarbiec ustawili się w kolejkę i przekazywali sobie te fragmenty rozwalonej ściany, tak jakby miało znaczenie że sobie je ułożą poza ;)
W każdym razie wstęp do 2 sezonu niezły, głównie za sprawą rozłamu i prawdopodobnie ukazania przez większy czas działalności Hellfire Club, który na szczęście nie patyczkuje się z wrogami.

Taszi

Haha, przy przenoszeniu kawałków tego muru miałem dokładnie takie same odczucia jak Ty ;d

ocenił(a) serial na 10
MrBartus33

Drugi sezon będzie z tego co tu piszą a ja się nie mogę doczekać. Blink lubiłem odkąd ją zobaczyłem w jakimś komiksie , Kukułki też są zarąbiaste więc i want mooooore ! :D

Co do Lorny i Marcusa to oboje poszli za swymi przekonaniami. On też mógł iść z nią...tylko po co? Musiałby wrócić do swej osobowości z czasów Syndykatu a to sie z kolei nie podobało Lornie więc zawadzałby im tylko.
Co do Andyego to mam mieszane uczucia. Z jednej strony fajnie że jedno z rodzeństwa poszło z Lorną, ale z drugiej podobało mi się jak robili Fenrisa (te sterczące włosy rodem z Dragon Balla to poezja :D) a gdy są osobno to go zbyt prędko nie zrobią.

PS: Zastanawiam się czy ten wielki co się przez ścianę przebijał a potem dołączył do Lorny nie jest aby Blobem hmm :)

ocenił(a) serial na 5
Raister

Mi się serial podoba głównie ze względu na postacie, może nie to jak są poprowadzone ale, że są barwne i mają fajne moce. Dialogi trochę kuleją, sama fabuła też leży i kwiczy, ale może w 2-gim sezonie zatrudnią lepszego scenarzystę i reżysera xD

ocenił(a) serial na 10
kasiap_18

Może jeszcze wprowadzą parę innych ciekawych postaci , swiat mutantów jest wielki i chętnie bym zobaczył
Lilę Cheney (gwiazda rocka teleportująca sie przez pół galaktyki) , Boom Boom (tworzy bomby) , Pixie (taki Marvelowy Dzwoneczek z wróżkowymi skrzydełkami i mocą wywoływania halucynacji - sprawiła że Logan zobaczył śpiewające jednorożce :D) , Jubilee (fajerwerki) :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones